Bitcoin Forum
July 07, 2024, 10:38:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: sene sonu Genesis Vision (GVT) sizce nerede olur.  (Read 596 times)
hisalih (OP)
Jr. Member
*

Activity: 101
Merit: 2

View Profile
April 08, 2018, 01:24:39 PM

selamlar;

20-30 adet GVT almayı düşünüyorum ama sizce yatırım için erken mi yoksa artık geç mi kaldım bilmiyorum. Birde ekşide bir konuda şu linke denk geldim https://medium.com/@Cryptoconfucious/94-000-genesis-vision-token-14b7a10ecf46  sizce böyle bir şey olabilir mi 4-5 yıl sonra ama asıl konum tabi bu sene sonunda GVT nerelerde olur
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
April 08, 2018, 02:36:29 PM

güzel proje bende bountysine katılmıştım ıdo fiyatı 1 dolardı çok güzel yerler gördü daha çok ileri gidecektir elinde tutmanı öneririm
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 08, 2018, 02:37:38 PM

Alıp elinde tutmalısın.Bu fiyatlardan satılmaz asla ve sen almak istiyorsun al ve bekle.Sabırla beklersen meyvesini alacaksın.Her şey çok düşük fiyatlarda şu an o yüzden alıp tutmalısın 100 dolar min olur
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 629

View Profile
April 08, 2018, 03:55:36 PM

Alım yapılarak unutulması gereken bir Token olur kendisi. Uzun vadeli olarak yatırımcısına kazandıracağı net bir şekilde ortada.
Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 08, 2018, 04:16:00 PM

eger bitcoin ters kose yapmazsa en az 50 dolar olabilecegini dusunuyorum. cok guzel kazandiriyor bu token. takil edilmesi gerekiyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 08, 2018, 04:21:41 PM

Şuan 17 dolar olan bir proje, projesi falan çok güzel amenna ama şöyle bir durum var, çok aşırı bir şekilde alamazsınız, bu şekilde hodl için altcoin alacaksanız tavsiyem şuan çok ucuz olan ve ilerde değerlenebilecek projesi yine çok iyi olanlar var, onlardan bir kaçına yatırım yapıp beklemek daha mantıklı.

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 08, 2018, 04:33:44 PM

Piyasa duzelirse eger yakın zamanda sene sonundan önce 50 doları geçecektir. Proje gerçekten güzel bir ara fena yükselmişti
 Piyasa yine böyle kötüydü. Ama çıkış başlayacak bpiyasayla birlikte. Birde arkadaşın söylediği gibi daha ucuz coinlere yatırım yapmak bence daha mantıklı gibi geliyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 08, 2018, 04:41:31 PM

Alıp unutacaksan aldığını bir sabırlı olacaksan kazandırır diye düşüniyorum.
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 08, 2018, 04:48:50 PM

bende bir miktar daha alım yapmayı düşünüyorum piyasa düzelmeye başladığında artış gösterecektir.tamamen şahsi düşüncem bu yönde yatırım tavsiyesi değildir.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
April 08, 2018, 05:25:28 PM

Sene sonu tahmini zor piyasanın şuan ki hali ortada. Yıl başı öngörülen fiyatlar hala gelmedi. Bir miktar elimde tutuyordum fakat çok tutamadan sattım anlık iniş kalkışlar planimi etkiledi diye ama siz bence tutun şuan ki fiyatta gayet güzel.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 08, 2018, 06:05:40 PM

Genesisten zaten saglam kazanıldı bence, 3-5 dolardı oldu 20 25 dolar, ılk gırenler artık bır kısmını cıkmıstır dıye tahmın edıyorum. Katlama oranı fıyat yukseldıkce dusuyor coınlerde normal olarak.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 08, 2018, 06:22:10 PM

Bence de yükü tutan tutmuş kazanan kazanmış bundan sonra pek birşey olacağını düşünmüyorum.1 dolarlık bir coin 25x yapmış gerçek yatırımcı girmez büyük paralar bağlamazlar riskli bir piyasa bir anda eski seviyelerine doğru inişe geçme riskini kimse almaz.Kripto piyasası riskli bir piyasa.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
April 08, 2018, 06:27:47 PM

Alfa yayınlandıkdan sonra pek etki görmedi alfadan önce daha çok tepki veriyodu piyasaya şimdi bu tokeni kullanmak için alıcaklar eskiden yatırım içindi platform açık kullanmak isteyenler alıcak artık.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 10:37:51 PM

Genesis vision'u denk getirenler gerçekten voleyi vurmuştu bundan sonrada para kazandırır fakat çok birşey beklememek lazım.

holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 09, 2018, 12:30:03 AM

Hocam ekşide gördüysen muhtemelen saçmalıktır. Okudum ancak meh diyor geçiyorum. GVT ise bence gördüğü max değerin üstüne çıkacaktır ama önce piyasanın düzelmesi lazım.

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 09, 2018, 02:53:02 AM

Türkiye'nin trade deyince akla gelen ilk ismi GVT'yi Türk yatırımcılara sunan RCB Trading'e sorman lazım hocam. Güya bu arkadaş GVT'yi türk topluluğuna kazandırdı Smiley İsteyen baksın twitter hesabı altta linkte;

https://twitter.com/RCBtrading

Gerçi uzun zamandır yazmıyor piyasa kötü ya Smiley Yükselirken bu arkadaş bol keseden atıp tutuyor Smiley GVT içinde Nisan falan diyordu. 2-3$ dan aldım diyorda ben inanmıyorum. Neden mi?

Adam mew'den token çıkartmayı bilmiyor. Iost airdrop'una katılmış, arkasında koyun sürüsü var baya bi ref kazancı sağlamış yok ethereum mu gerek yok borsaya atamıyorum.Hepsi twetlerinde mevcut.

Bide bunun saz arkadaşı var Smiley Forumda mevcut o arkadaş .Hirozakiiiii Faradayyyy Smiley zurnacı bu... Bu Hirozaki Faraday'da neyse o konu eniac.network ile alakalı orayada yazacağım Smiley

Asıl konuya gelirsek. GVT sağlam proje dolar bazında kaybetmiş olsada bu sizi yanıltmasın. Ne eth ne de btc bazında düşüş olmadı. Arkasında topluluk inanıyor projeye. Şu an için hala yüksek yerlerde. Hem eth hem btc bazında sattığım yerlere tekrar inerse alacağım.Ico zamanı alamamıştım Etherdelta'dan contract adresi üzerinden alış yapmıştım. 3 ay sonra bana ciddi oradan kar bırakmıştı.

Exomars
Newbie
*

Activity: 68

View Profile
April 09, 2018, 05:23:49 AM

yeterince değer kazandı bundan sonrasında 5x 10x beklemek çok mantıklı değil ama yine de yatırımcısını memnun edecektir.
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 09, 2018, 06:14:57 AM

stormda pumpta terste kaldım direk gvt almıştım gecenlerde 28k dan.. 33 e cıktı 1 nisan öncesi satmadım. şu anki hali içler acısı, acelem yok bekliyorum güldürecektir zamanla
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 09, 2018, 08:29:39 AM

rcb ramazanı dinleyipte yatırım yapan varsa zaten bırakın ellemeyin yaşaya yaşaya öğrensin  Grin kırk yılın başı bi bişey tutturmuş ben dediydim işte şöyle olacak böyle olacak bişeyler bişeyler...komedi..piyasa biraz düzelsin bunlar gene ortalığa çıkmaya başlar merak etmeyin Grin

yalnız bu elemanı bi kenara bırakırsak gvt 4 milyon supply ile dikkat çekiyor..düzgün bi piyasa döneminde baya fırlayacağını düşünüyorum bi de gerekli teknik olayları tamamlarsa..
dhmi
Member
**

Activity: 191

View Profile
April 09, 2018, 09:06:11 AM

Sanırım sağlıkla ilgili çıkan bir coindi kendileri ilk başlarda baya bi kazandırdı arkadaşlarıma ben girmedim ama bu fiyattan bile girilir bence. en diplerde suan.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: