Bitcoin Forum
August 16, 2024, 09:23:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 565 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 08, 2018, 08:45:04 PM
Last edit: October 28, 2020, 06:09:34 PM by Blacknavy
Merited by Zz (1)

-
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
April 08, 2018, 08:56:11 PM

dostum ödeviniz için sanırım ilk anketi doldurdum umarım bi faydamız dokunmuştur Smiley
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
April 08, 2018, 08:57:35 PM

dostum ödeviniz için sanırım ilk anketi doldurdum umarım bi faydamız dokunmuştur Smiley

Teşekkür ederim.
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
April 08, 2018, 09:15:57 PM

Bende formu doldurup gönderdim kendimce gerçek olduğunu düşündüğüm kadar .
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
April 08, 2018, 09:26:46 PM

Bende formu doldurup gönderdim kendimce gerçek olduğunu düşündüğüm kadar .

Teşekkür ederim.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 08, 2018, 09:46:03 PM

Bottan random spam atayım mı kardeş
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 08, 2018, 09:51:53 PM

Katıldım anketine. Başarılar.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
April 08, 2018, 10:23:52 PM

Bottan random spam atayım mı kardeş

Hayır  Roll Eyes

Katıldım anketine. Başarılar.

Teşekkür ederim.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 10:25:31 PM

Sorular özenle hazırlanmış belli ki ama ben arkadaşının bölümünü merak ettim yazılım üzerine falan mı yoksa reklamcılık veya halkla ilişkiler mi? Gerçekten güzel bir sunum olacak

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 08, 2018, 10:25:49 PM

Katıldım ankete.
Sorulardan birinin üstünde çok düşünülmeden hazırlandığını düşünüyorum. Bitcoin, döviz, swift, havale ve bunun gibi şeylerin topunun yerine kullanılabilir ama bunlara alternatif demek Bitcoin'i aşağılamaktır bana göre.
ali.belmando
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
April 08, 2018, 10:27:28 PM

Bende katıldım.  Wink
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 08, 2018, 10:28:37 PM

Güzel bir anket çalışması olmuş. Büyük bir zevkle yanıtladım soruları. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Daha detaylı anketler de bekliyorum. Kendimizi de test etmek için güzel bir yol:)
Edit: Bu anketin hangi bölüm ve hangi ders için hazırlandığını ben de merak ettim. Yanıtlarsanız memnun olurum.
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
April 08, 2018, 10:36:44 PM

bende doldurdum umarım işinizi görür ve bir mitkar da olsa faydası olur, anketin tam olarak amacı nedir hocam onu da söyler misiniz Smiley
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
April 08, 2018, 10:41:14 PM

Sorular özenle hazırlanmış belli ki ama ben arkadaşının bölümünü merak ettim yazılım üzerine falan mı yoksa reklamcılık veya halkla ilişkiler mi? Gerçekten güzel bir sunum olacak

Gizlilik açısından bölümü söylememeyi tercih ediyorum ama anket sonuçları forumda da paylaşılacak.

Katıldım ankete.
Sorulardan birinin üstünde çok düşünülmeden hazırlandığını düşünüyorum. Bitcoin, döviz, swift, havale ve bunun gibi şeylerin topunun yerine kullanılabilir ama bunlara alternatif demek Bitcoin'i aşağılamaktır bana göre.

Sorular herkesin anlayabileceği bir dilde sorulmaya çalışıldı yani bana göre Bitcoin geleneksel ödeme sistemine, merkezsiz bir dijital ödeme sistemi olarak alternatif oluşturdu.

Bende katıldım.  Wink

Teşekkür ederim.

Güzel bir anket çalışması olmuş. Büyük bir zevkle yanıtladım soruları. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Daha detaylı anketler de bekliyorum. Kendimizi de test etmek için güzel bir yol:)
Edit: Bu anketin hangi bölüm ve hangi ders için hazırlandığını ben de merak ettim. Yanıtlarsanız memnun olurum.

Teşekkür ederim ama yanıtlayamam, bu forumda iyi niyetli kişiler olduğu kadar kötü niyetli insanlar da var.

bende doldurdum umarım işinizi görür ve bir mitkar da olsa faydası olur, anketin tam olarak amacı nedir hocam onu da söyler misiniz Smiley

Sadece bir sunum için ama sonuçlar bitcointalk ile de paylaşılacak.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
April 08, 2018, 10:48:19 PM

Gizlilik açısından bölümü söylememeyi tercih ediyorum ama anket sonuçları forumda da paylaşılacak.

Katıldım ankete.

Sorular herkesin anlayabileceği bir dilde sorulmaya çalışıldı yani bana göre Bitcoin geleneksel ödeme sistemine, merkezsiz bir dijital ödeme sistemi olarak alternatif oluşturdu.

Bende katıldım.  Wink

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim ama yanıtlayamam, bu forumda iyi niyetli kişiler olduğu kadar kötü niyetli insanlar da var.

Sadece bir sunum için ama sonuçlar bitcointalk ile de paylaşılacak.
okuduğu bölüm neyini ifşa edecek ben tam anlıyamadım ama sorun değil Smiley formun sonucu merakla bekliyorum. İyi geceler

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
April 08, 2018, 10:51:53 PM

okuduğu bölüm neyini ifşa edecek ben tam anlıyamadım ama sorun değil Smiley formun sonucu merakla bekliyorum. İyi geceler

Kişi kız arkadaşım, ne olur ne olmaz. Teşekkürler, iyi geceler.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 08, 2018, 11:51:15 PM

Bende doldurdum umarim faydasi dokunur Smiley
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
April 09, 2018, 12:10:22 AM

Doldurdum kardeş yardımım dokunduysa ne mutlu bana kolay gelsin millet boş geçmeyelim yararlansın arkadaş şurdan
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
April 09, 2018, 12:18:13 AM
Last edit: April 09, 2018, 12:35:30 AM by Mugur2

Zamanında ben de ilgili bir sunum yapmıştım eğer sizinki de bilgisayar alanında bir bölüm ise,  blockchain sistemini (hash) göstermek için kullandığım demonun linkini vereyim belki işinize yarayabilir.(Ben anlattığımda pek bir şey anlamamıştı kimse ama Cheesy ) www.anders.com/blockchain/
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
April 09, 2018, 12:26:55 AM

anketi doldurdum umarım arkadaşınızın işine yarar blockchainin gerçek hayatta büyük rol oynayacağına eminim zaten yanlış bilmiyorsam tubitakın bununla ilgili yazısı vardı
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: