Bitcoin Forum
April 26, 2024, 11:25:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: John Mc Afee ''Üçkağıdı''  (Read 280 times)
rumblesix (OP)
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
April 09, 2018, 11:45:07 AM
Merited by chn2z (7)

John Mc Afee Tweet Başına 105 Bin Dolar Karşılığı Kripto Para Reklamı Yapıyor

Kripto para dünyasının ilginç ve bir o kadar da önemli isimlerinden biri olan ve söylediği iddialı sözlerle zaman zaman gündemin en tepesine yerleşmeyi başaran John Mc Afee, yaptığı açıklama ile kripto para proje ve ürünleri hakkında yaptığı reklamlarda, Tweet başına 105.000 dolar aldığını söyledi.

Mc Afee, geçtiğimiz hafta attığı bir Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Mc Afee Crypto Team adını verdiği ekibin, reklam içeriklerinin ve işleyişinin nasıl olduğu ile alakalı bir rehber hazırladığını belirtmişti. Oluşturulan takım, ICO‘lar ve sektördeki diğer kripto para projeleri için pazarlama ajansı şeklindedir.

Tweet
https://twitter.com/officialmcafee/status/979819934082584577

”Evet, en sonunda reklam içerikli Tweetlerimizin nasıl işlediğine dair bir yazılı metin yayınldık. Bizim için elbette ki ego kastırıcı bir içerik oldu ancak; siz de ICO’nuzu tanıtmak, projenize ışık tutmak ve bu sektörde kazancınıza kazanç katmak istiyorsanız, reklam işlerimiz ile alakalı bizle iletişime geçmekten çekinmeyin.”

Veriler yayınlandıktan sonra içeriğe göz atıldığında ise, Mc Afee ve ekibi tarafından yapılan bazı anket sonuçları ile karşılaşıldı. Mc Afee’nin Twitter’da düzenlediği bir ankette, kendisini takip eden 259 bin kişinin, tüm yatırımlarının yüzde 50’den fazlasının kripto para piyasasında olduğu sonucu görülüyor. Mc Afee’nin 224 bin takipçisinin de toplamda 4 milyar 48 milyon dolarlık bir kripto para yatırımı olduğu iddia ediliyor.

Mc Afee ve ekibinin her bir takipçi ya da potansiyel yatırımcı başına maliyet olarak 0.13 doları belirlediği biliniyor. 810 bin olan takipçi sayısı göz önünde bulundurulduğunda, toplam miktarın Tweet başına 105 bin dolar olduğu hesaplandı. Söz konusu 0.13 dolarlık miktarın birçok reklam alan kurum ve kişiye kıyasla daha ucuz olduğunu iddia eden Mc Afee, her fırsatta sadece inandığı projelere yatırım yaptığını belirtiyor.

Tweet
https://twitter.com/officialmcafee/status/945655402276024320

Mc Afee’nin 2018 Ocak ayında verdiği bir röportajda ise, şimdiki reklam politikasının neredeyse tam tersi yönünde konuştuğu gözlerden kaçmıyor.O dönem için kendisine koin pazarlamak için reklam alıyor musunuz şeklinde yöneltilen bir soruya,
”Elbette ki bana kesinlikle para ödemeyi teklif ettiklerini söyleyebilirim. Parayı kimden, nasıl ve ne şekilde kazandığımı belirten kişisel bilgilerimi paylaşmak istemiyorum. İşimi yapıyorum ve bana bu şekilde soru sorulmasının bir kabalık olduğunu düşünüyorum. Gerek insanlar, gerekse de medya kuruluşları bana böyle sorular sormamalı. Kusura bakmayın.” şeklinde bir cevap vermişti.

Kaynak: https://siberekonomi.com/john-mc-afee-tweet-basina-105-bin-dolar-karsiligi-kripto-para-reklami-yapiyor/
1714130706
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714130706
Reply with quote  #2

1714130706
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
April 09, 2018, 12:16:41 PM

Mc affee hyip olduğu ortaya çıktı. bu haberin farkında olmadan John'un tweetlerini dikkate alarak yine icoya katılanlar olacaktır. bunu önlenemez. bu arkadaşın gazlaması ile hardcap yapanların bazıları bile sürünüyor. gerçi zamanlama şu vakitler ico katılımı için çok mu verimli onu da sorgulamak gerekmez mi?
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 09, 2018, 12:38:42 PM

Aynı kanaatteyim John MC afee kripto para piyasası için yatırımcılar açısıdan tam bir zarar merkezidir.Bu adamın aklına uyupta yatırım yapacakların aklına şaşarım bu saatten sonra ,sistemin adamı dikkat edin.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
April 09, 2018, 01:03:21 PM

John Mc afee kripto para piyasanın fenomen ismi , verdiği coin isimleri ile binlerce yatırımcıyı milyon dolarlar zarara uğratan yüzsüz adamın teki , hala çıkıp açıklama yapma ve yorum katma derdinde uzak durun bu adamın açıklamalarından.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 09, 2018, 01:21:33 PM

Bundan aylar önce birkaç coini pumpladıktan sonra ben takip etmeyi bıraktım adamı. ilk zamanlarında tek tweeti ile pump yapabiliyordu şimdi durum nasıl bilmiyorum tabi umarım isme aldanıp da sözlerine güvenmiyorlardır insanlar.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
April 09, 2018, 01:39:39 PM

Piyasada bu kadar keriz varken John McAfee gibiler daha çok prim yaparlar. Dini imanı para olmuş bir adamdan bu tür salvolar her zaman beklenir.
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
April 09, 2018, 01:45:12 PM

bu arkadaşın belgeseli var yanında çalıştırdığı biyolog bir kadına tecavüz ettiği ile ilgili söylentiler var.Ruh hastası biri olduğunu düşünüyorum.netflikte izleyin ben saygı duyuyordum iğrendim.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 09, 2018, 03:44:52 PM

adam tam tozutuk bir model ama paranın anasnını sikmeyi çok iyini biliyor ve nasılsa ben deliyim ne desem sorun değil
tutmazsa deli derler tutarsa aq adam biliyormuş diyecekler diye konuşan lavuğun teki
aniden
Member
**

Activity: 231

View Profile
April 09, 2018, 03:56:49 PM

Mc affee  tam bir üç kağıtçı ya adamın tipinden belli zaten ne olduğu,  saçma sapan takılıyor para yiyor...
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
April 09, 2018, 05:57:16 PM

Oha!  Tweet Başına 105 Bin Dolar  ne demektir? bu kadar para ediyor mu ya bu işler, vay anasını sayın seyirciler, bence öyle değildir paket halinde reklam yapıyordur başka açıklaması yok...
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163
Merit: 0

View Profile
April 09, 2018, 07:07:09 PM

aynen öyle kendi yatırımlarına göre önce alımı düşürüyor düşünce de yüklü bir yatırım yapıyor günler geçtikten sonra pat bir açıklama daha ne güzel hayat en başından beri belliydi bu adamın böyle olduğu
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
April 09, 2018, 07:23:17 PM

Tweet başına 105bin dolar isteyen bir adam 1+1 eşittir 2 dese inanmam, kimse de inanıp fikirlerine yön vermesin zarar edersiniz.

Community & Social Media Manager
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
April 09, 2018, 07:56:55 PM

valla resmen bitcoinin yükselmesi böyle soytarı insanlara yaradı,

yani resmen rezillik 100 bin dolar alınır mı bir tweet e
heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 09, 2018, 08:05:04 PM

Bu piyasaya girmeyi araştıran bir insanın ilk karşısına çıkan isimlerden biri bu adam. Yaptığı resmen adam kandırmak ve bunun karşılığında aldığı para da dudak uçuklatan cinsten. Bu haber her yerde yayılsa da bu adama inananlar bitmeyecek..

dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
April 09, 2018, 08:29:18 PM

Bu piyasaya girmeyi araştıran bir insanın ilk karşısına çıkan isimlerden biri bu adam. Yaptığı resmen adam kandırmak ve bunun karşılığında aldığı para da dudak uçuklatan cinsten. Bu haber her yerde yayılsa da bu adama inananlar bitmeyecek..

Bu adam kripto piyasanın imajı olacaksa mümkünse olmasın .Ben hiç bir projesine girmem esasında ünlü bir kişinin advisor olduğu veya önerdiği hiç bir projeye girmem .

jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
April 09, 2018, 08:55:43 PM

çok büyük para gerçekten de harika miktar, mcaffee sırf bu furya yüzünden milyonları vurmuştur muhtemelen bakalım daha neler göreceğiz
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
April 09, 2018, 09:54:07 PM

Peh sadece inandığı projelere yatırım yapıyormuş gram inanasım gelmedi abi belki 105 bin dolar çerez parası ama şirketlerinin bir çok giderlerini karşılamaya yeter adam yılda 100 tweet atsa zaten düşünmek istemiyorum

DoloresPacman
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 09, 2018, 10:07:15 PM

Bu adamı hala dinleyen kaldı mı? Kim güvenir anlamıyorumki buna.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
April 09, 2018, 10:11:34 PM

Johm Mc Afee  gibi adamlar sırf spekülasyon yapmak için bile para arabilirler. Bu güne kadar para aldı mı bilemem fakat bu açıklamaları yaparak teklif beklediğini belirtmiş oldu. Adam artık paralı pumpçı olmaya soyunmuş, millet bunun aklına uymaz umarım.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
April 09, 2018, 10:16:19 PM

John Mc Afee adam belli yaptığıda bence gayet normal bu tarz adamlardan böyle şeyler beklenir bu tarz haberler ve olaylar insanları olumsuz etkiliyor.
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: