Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:03:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'in fiyatını aralık ayında tahmin eden adam  (Read 1997 times)
ozgun_a
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 5

View Profile WWW
April 11, 2018, 09:04:17 AM

İşte buradadır ne çizmişse olmuş https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/HIIQLGOd-Try-again/

bu dediği de olmamıştı.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/F5qv42OL-1-Chart-3-Trades-500-Bitcoin/

LTC'de de stop olmuştu. olur öyle şeyler. Kendi dediğini yaptıysa şu an milyonerdir.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
April 12, 2018, 06:04:37 AM

her senaryo için grafik bulmak mümkün şu anda.
yani bitcoin 40bin dolar da olsa 2 ay sonra ona göre bir grafik olacaktır, 2 bin dolar da olsa. herkes farklı bir grafik çiziyor ve birisi illlaki tutuyor.

suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
April 12, 2018, 04:41:42 PM

her senaryo için grafik bulmak mümkün şu anda.
yani bitcoin 40bin dolar da olsa 2 ay sonra ona göre bir grafik olacaktır, 2 bin dolar da olsa. herkes farklı bir grafik çiziyor ve birisi illlaki tutuyor.

Aynen öyle dostum, bitcoin yarın $50kya yürüse emin ol ona da çizilmiş grafik bulursun. Grafik güzel de en sonu biraz saçmalamış. Ama bazı analizler gerçekten sağlam ayrıca bariz olmayan şeyleri de söyleyip yatırımcıya bırakıyorlar.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
April 12, 2018, 05:37:42 PM

Çok iyi tutturmuş da iş işten geçtikten sonra napalım tahmini. Tabi ozamanlar düşecek çok düşecek dese inanmazdım orası ayrı. İnşallah bundan sonrası tutmaz

Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
April 12, 2018, 07:37:13 PM

Oraya binlerce çizim tahmin atarsın elbette biri tutar abi. Tahminlerle hareket edersek yanariz. O kadar iyi yapiyorlarsa evi arabayı satsin girsin bu işe o zaman. Yer mi ? Yemez.
Sercanplayerz1
Newbie
*

Activity: 133
Merit: 0

View Profile
April 13, 2018, 01:32:51 PM

İlginç
frankiemalton
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
April 13, 2018, 02:21:31 PM

Adam büyük bir yalancı, güzel bir ilizyonla bu işi şişirmiş maşallah  Grin
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322

View Profile
April 13, 2018, 09:18:22 PM

1500 farklı kombinasyonu bende kurup hepsini ayrı ayrı pazarlayabilirim. Bunda birşey yok. Biz burada tahminlerle iş yapacaksak en büyük kaybı yaşarız. Gundemi takip etmek lazım. Olayları iyi gözlemlemek lazım. O zaman olur bunlar.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
April 13, 2018, 09:29:58 PM

Biraz düzeltilmiş gibi geldi bana. Yine de çamur atmak gibi olmasın helali var gerçekten uğrasan treader hocasının
Cafex
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
April 14, 2018, 07:38:33 AM

Revize edilmesi dışında her olasılığın grafiği çıkartılmış durumda oluyor zaten. Sonuç ne olursa olsun ben bildim demek çok zor olmuyor bu sayede.
Hedaelus
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
April 14, 2018, 08:46:09 AM

bu grafik defalarca duzeltilmis ve revize edilmis, ayarlamaya da devam eder bence
Dediği doğru,grafiğin ilk hali bu değil.Fiyat değiştikçe grafiği de değiştirmiş.Geleceği görmek yerine olanın grafiğini çizmiş.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 14, 2018, 12:35:44 PM

Ben bu grafik olayını anlamıyorum gerçekten. neye göre bu çizimi yapıyorsunuz ki? Kimisi alıyor 4 saatlik grafiği kurbağa çiziyo dinozor çiziyo falan diyor ki bitcoin 3 aya kadar 20000$ olur. Arkadaş 4 saatlik grafikle 3 ayı nasıl gördün, hadi onu gördüm be mubarek 2x den fazla yapıyor onu nasıl gördn. Al fincanı eline çık meydana fal bak boşuna kriptoya kafa yoruyon. Bir diğeri 6 aylık grafiğe bakıp bu akşam dananın kuyruğu kopacak diyor. Hey allahım. Tamam mantıklı grafik çizenler var onların hakkını vereyim. Ama zaten bu mantıklı dediğim kişiler diyor ki fiyat inerse şuna bağlı iner çıkarsa şuna bağlı çıkar. İlk aşamada ineceği maksimum nokta şudur, çıkacağı şudur. Ama demiyor ki bu gece bitcoin 50k olur sonra 5k'ya düşer.

Lütfen grafik çizen arkadaşlar biraz dikkatli olsun. Piyasaya ilk girdiğim zaman bende bakıyordum twitterdan falan bu tarz grafiklere, işin kötü yanı alıp satıyordum bu grafiklere göre. Ne çok zarar ettim. Sonra baktım twitter da sürekli grafik var. aynı anda düşeceğini söyleyende var çıkacağını söyleyen de. Artık bakmıyorum grafiklere, haberleri yani onların deyişiyle analizin başka ayağı olan temel analizi yapıyorum. Size de aynısını tavsiye ediyorum.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
April 16, 2018, 08:46:26 AM

Piyasa boğayken grafik üzerine çizik atan ustaları hatırlattı.100 tane farklı grafik çizip, 5 tanesinin tuttuğunda usta olunan, ücretli sayfa veya eğitim verilen dönemi. Piyasa ayıya dönünce bu ustalar hep airdropçu oldu orası ayrı.
DeLi_DiVaNe
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
September 10, 2018, 12:33:46 PM

teknik analiz filan yalan bence, görüyorsunuz bu durumu kim bilebildiki daha önce? sürekli aşağı doğru düşüş eğilimi var.
AlexDeSouza1907
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
September 11, 2018, 10:32:10 AM

şimdiki tahmini ne acaba? baktım ama bir şey göremedim.
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 11, 2018, 01:04:32 PM

2k lara kadar düşürmüş o kadar düşeceğini pek sanmıyorum. Ama güzel grafik çizmiş tebrik etmek lazım kendisi grafiğe göre hareket etti mi çok merak ettim.
seymen
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
September 11, 2018, 01:28:04 PM

Bence 2.000 doların altına düşme ihtimali yüzde 50 tabi grafikler bize yol gösterici referans olurlar ama her zaman doğru göstermez yada doğru olacağına körü körüne inanmamamız gerek...
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
September 11, 2018, 04:27:25 PM

Bence 2.000 doların altına düşme ihtimali yüzde 50 tabi grafikler bize yol gösterici referans olurlar ama her zaman doğru göstermez yada doğru olacağına körü körüne inanmamamız gerek...

Gidişat, haberler, piyasa, para politikaları, siyasal durumlar vs.. bişeyler ifade eder ama hiç bir grafik hiç birşeyi ifade etmez. Her zaman para tekniği yener.

O yüzden grafiklere takılmayın. Öngörüler elbette olur. Gönül isterki olmasın kötü tahminlerimiz ama iyimserlikle milleti kandırmanında anlamı yok.

...
aakgezen
Member
**

Activity: 249

View Profile WWW
September 11, 2018, 08:45:22 PM

Ben bu tahminleri ciddiye almakta zorlanıyorum. Binlerce kişi tahmin ediyor. Biri tutturunca kahin muamelesi yapıyor insanlar. Bu tarz kişilerin tahminlerine göre yatırım yapmak çok mantıklı değil.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
September 13, 2018, 05:33:21 AM

Bunlara pek kulak asmayın. Milyon tane olasılık çiziyorlar bir tanesi illa ki yakalıyor sonra bakın ben bildim diyorlar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: