Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:26:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex'te delist olan coin'im uçtu mu ?  (Read 257 times)
sametsahin (OP)
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
April 10, 2018, 10:08:56 AM
Last edit: April 11, 2018, 10:21:49 AM by sametsahin

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır borsalara bakmıyordum bugun Bittrex hesabıma gireyim dedim, MAIDSAFE koinlerim vardi yok oldugunu gördüm sonra anladım ki delist olmuş, şimdi ben bu coinlerimi unutayım mı yoksa hak talep edebileceğim bir durum var mı ?  Huh

Edit: Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar, Cüzdandan başka borsaya çekip bozdum MAID'leri. Bu da bir tecrübe oldu. Demek ki sürekli takip gerekiyormuş HODL'da yapsan.

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
1714717614
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714717614
Reply with quote  #2

1714717614
Report to moderator
1714717614
Hero Member
*

Ignore
1714717614
Reply with quote  #2

1714717614
Report to moderator
1714717614
Hero Member
*

Ignore
1714717614
Reply with quote  #2

1714717614
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 10, 2018, 10:17:45 AM

Delist olduktan sonra cüzdanlar hemen kaldırılmıyor. Withdraw yapma şansızın varsa başka bir borsa yada cüzdana çekebilirsiniz.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 10, 2018, 10:20:26 AM

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır borsalara bakmıyordum bugun Bittrex hesabıma gireyim dedim, MAIDSAFE koinlerim vardi yok oldugunu gördüm sonra anladım ki delist olmuş, şimdi ben bu coinlerimi unutayım mı yoksa hak talep edebileceğim bir durum var mı ?  Huh

Adamlar 1 ay öncesinden dediler delist yapacaz diye çekim duruyorsa aktif borsaya cek umarım kurtarırsın
sametsahin (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 10, 2018, 10:46:09 AM

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır borsalara bakmıyordum bugun Bittrex hesabıma gireyim dedim, MAIDSAFE koinlerim vardi yok oldugunu gördüm sonra anladım ki delist olmuş, şimdi ben bu coinlerimi unutayım mı yoksa hak talep edebileceğim bir durum var mı ?  Huh

Adamlar 1 ay öncesinden dediler delist yapacaz diye çekim duruyorsa aktif borsaya cek umarım kurtarırsın

dostum takip edemiyordum, su an cüzdandan withdrawal yaptim hitbtcye umarim gecis saglanir, hatrı sayılır bi miktar vardı. ilginiz için teşekkürler. Amatörlük yaptik yine Embarrassed Böyle böyle ögreniyoruz birseyleri.

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 10, 2018, 11:01:07 AM

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır borsalara bakmıyordum bugun Bittrex hesabıma gireyim dedim, MAIDSAFE koinlerim vardi yok oldugunu gördüm sonra anladım ki delist olmuş, şimdi ben bu coinlerimi unutayım mı yoksa hak talep edebileceğim bir durum var mı ?  Huh

dostum takip edemiyordum, su an cüzdandan withdrawal yaptim hitbtcye umarim gecis saglanir, hatrı sayılır bi miktar vardı. ilginiz için teşekkürler. Amatörlük yaptik yine Embarrassed Böyle böyle ögreniyoruz birseyleri.

withdrawal açıksa geçiş sağlanır ozaman kurtarmıssın geçmiş olsun.

Edit unuttuk sanma bu senindi demi

https://www.cryptocompare.com/portfolio-public/?id=226102

zamanında güzel kar yapmıstı 1x felan
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 10, 2018, 11:05:15 AM

Valla inşaallah kurtarirsin kardes. Arada takip etmek gerekiyor demek ki. Alıp unutmak bazen ise yaramıyor
 Kazancta sagladiysan mukrmmrl olur senin için
Withdraw yaptıysan geçer ozaman inş birde bazen witdraw yapıyodum gönderiyor ama geçmiyor karsi taraftaki borsanın kapalı olabiliyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
sametsahin (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 10, 2018, 05:15:12 PM

withdrawal açıksa geçiş sağlanır ozaman kurtarmıssın geçmiş olsun.

Edit unuttuk sanma bu senindi demi

https://www.cryptocompare.com/portfolio-public/?id=226102

zamanında güzel kar yapmıstı 1x felan

aynen dostum, bu çantayı şu an daha ucuza yapabiliyoruz Smiley Şu an ki fiyatlardan böyle bi çanta yapılsa uzun zaman sonra güzel kârlar bırakacağına inanıyorum. Bittrexteki MAID'leri çok şükür ki kurtardım.

alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 10, 2018, 05:35:12 PM

Bakiyen sıfır gözüküyorsa veya coinin kısaltmasını bulamıyorsan ticket açıp yetkililerle görüşmen gerek. Delist olmadan önce süre tanırlar müşterilere, o süre zarfında kendi orj cüzdanına çekersin coinini. Veya destekleyen başka bir borsaya.

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 10, 2018, 10:45:57 PM

Genelde borsalardan silinen coinler silinmeden once size uyari verir.  Isleminizi bir hafta icinde sonuclandirin diye.  Yani satin bu coini diye.  Oyle birseyi kacirdiysaniz gitmistir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
April 10, 2018, 11:45:57 PM

Genellikle delist olacak coinler duyurulur öncesinden hatta baya bi iki hafta öncesinden falan, üstelik işlem yaptıgın borsa da bittrex yani bence en iyilerden o yüzden kurtarırsın diyorum çünkü benim de başıma buna benzer bi olay gelmişti halletmiştim
a.sena
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
April 11, 2018, 12:11:27 AM

withdraw yapmışsan herhangi bir sıkıntı olmaz. zaten delist olduktan sonra bir süre daha walletlara dokunmuyorlar.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 11, 2018, 12:23:11 AM

Adamlar tarih veriyolar şu tarihe kadar çekin diye çekmemişsen geçmiş olsun evet uçtu biraz duyarlı olsanız coininizi takip etseniz olmaz böyle şeyler
tonyosa
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
April 11, 2018, 12:26:26 AM

it is kind of bad for those who currently hold the coin,Bittrex is among the largest cryptocurrency exchange and the delisting will impact negatively on the price of the token.I hope it is still listed on other exchanges.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
April 11, 2018, 01:07:57 AM

İnsan bazen alıp unutmak istiyor, özellikle böyle piyasanın sıkıntılı olduğu dönemlerde hiç bakmak istemiyor. Ama coinleri bunun gibi durumlar için sürekli takip etmek gerekiyor malesef.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 11, 2018, 08:39:10 AM

Eğer ki al/unut yada bilinen ismi ile  hold yapacaksanız zaten coin ve tokenlarınızı ilgili cüzdana çekmeniz bu gibi durumlar da başınızı ağrıtmayacaktır. Bildiğim kadarıyla withdraw hemen kaldrılmıyor ama herhangi bir şekilde koini göremiyorsanız şansınızı ticket açmak ile deneyebilirsiniz. Geçmiş olsun umarım halledersiniz.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 11, 2018, 08:43:47 AM

Kurtarma şansın var ama vakit geçmiş olabilir. Umarım kurtarırsın hocam bırakıp 2 yıl sonra bakmalık coin'inde delist olması senin adına üzücü

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 11, 2018, 08:44:24 AM

İşte al unut her zaman iyi sonuçlanmıyor bir ara poloniex'te al unut yapan bir arkadaşımın başına buna benzer birşey gelmişti c2 yanlış hatırlamıyorsam oda almıştı yuklu bır mıktar ve yok olup gıtmıştı
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 11, 2018, 10:47:15 AM

Neden yok olup gitsin arkadaş. Bunların sizde tx idleri falan yok mu heryerden çekebiliyorsunuz. Borsaların wallet adresleri de var mail atarsınız tx idlerle birlikte size geri dönüş yaparlar. Ha 1 ay ha 2 ay illa dönerler. Zaten delist ettiklerinde sadece trade kapatıyorlar withdrawları açık. Eşşek değilseniz paranızın olduğu biyeri de takip ediyorsunuzdur çekersiniz parayı.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 11, 2018, 11:28:54 AM

Geçen aylarda bir bilgi paylaştılar bayada bir sure verdiler herkese defalarcada mail attılar. Delist ettikleri coinlerin walletlarınıda kaldırdılar. sizin coin onalrdan birimiydi bilmiyorum ama baya bir walletı kaldırdılar.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
April 11, 2018, 11:36:48 AM

hocam gerçekten şanslıymışsın. verdikleri süre dolmadan tokenlarını başka borsaya çekebilmişsin. ama benden tavsiye . hodl da yapsan mutlaka takip etmen gerekiyor. neyin ne olacağı hiç belli olmuyorl
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: