Bitcoin Forum
June 07, 2024, 04:24:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Deex Scam Mı Çıktı > Çıktı  (Read 945 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 11, 2018, 09:25:10 AM
Last edit: April 12, 2018, 10:59:56 AM by Carolinawiestput28

Deex ico başlatmadan önce sosyal medya'dan yaptıkları ve yapacakları konferansları paylaşarak yatırımcılara güven sağladı. Fakat deex in resmi telegram Türkiye hesabında admin salavat bey "mart ayında borsa açılacak " demesiyle ve mart ayında borsanın açılmamasıyla ortalık bir hayli karıştı son zamanlarda yatırımcılar adminlerden cevap alamaz oldu ve dolayısı ile bu da yatırımcıların gözünde DEEX i scam olarak göstermeye başladı.

Yatırımcıların cogunlukla türk oldugu gösteriliyor. Telegram toplulugunda bile tr adresi global adresi geçmiş durumda herkeze geçmiş olsun. Benim yatırım yok.

Efsane yorum forumdan: " karton kutudan atm yapıp forumda bunu sunan ekip değil mi ya bu, niye scam çıkmış ki du bakalım daha neler göreceğiz "
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
April 11, 2018, 09:27:47 AM

Buradan bas bas bağrıldı yatırım yapmayın tr dekiler şişirdi bunu diye.Baya riskli görünüyorum
umarım devreye girerde en azından zararsız ziyansız satarlar.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 11, 2018, 09:30:59 AM

Bir Bayram ilgin klasiği servet değerinde ICO hepmiz 1 koyup 50 alcaz  Grin Grin Grin Grin Grin

https://www.youtube.com/watch?v=zPs7QjNcg6w&t=148s
usakli64
Full Member

Activity: 994
Merit: 152

View Profile WWW
April 11, 2018, 09:44:11 AM

valla bu dexx patlarsa en cok zararı türkler görecek. nereye baksam deex görüyordum. Ama borsa açmak kolay iş değil aksamların olması normal. İnsallah herkes umduğunu bulur.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 11, 2018, 09:46:49 AM

Bir Bayram ilgin klasiği servet değerinde ICO hepmiz 1 koyup 50 alcaz  Grin Grin Grin Grin Grin

böyle adamlar bu ülkede asla bitmez..twitterda da mevcut bu tiplerden..yapacak bişey yok..düşünmeye üşenen okumaya çekinen araştırmayı gereksiz bulan tiplerin bi şekilde elenmesi lazım.. ki sistem sağlıklı şekilde dönsün Grin..doğadaki ekosistem gibi düşünün..herkes kazansa kim kime ne satacak  Grin sktr edin ya Grin
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
April 11, 2018, 09:56:25 AM
Merited by bobita (1)

Twitter'da "deex'e en çok katılım Türkiye'den olmuş, düzgün birşey olsa bize bırakmazlardı bu kadarını söyleyeyim sadece." diye tweet atmıştım yemediğim laf kalmadı bizim milletimizin kötü bir huyu işine gelmeyen şeye mantığını algısını kapatarak körü körüne savunması.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 11, 2018, 09:58:48 AM

daha önce bu forumda bir çok kez söylendi söylemeyen kalmadı nerdeyse hatta bi arkadaş istanbul canlı yayını verdi burdan adamlarda söyledi ELIMIZDE URUN YOK KARDESIM diye adamların dolandırıcı oldugu barizdi !
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
April 11, 2018, 09:59:55 AM

ama dedık bunu Cheesy bulasmayın dıye
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2156
Merit: 1070

View Profile
April 11, 2018, 10:06:06 AM

Deexe yatırım yapmadım . Daha scam olduğunun net elle tutulur bir göstergesi Yok . Scam olabilme ihtimali mevcut ki çoğu ico scam olabilme ihtimali ile var. Deexi bekleyip göreceğiz ben şahsımca Türkiye’de çok şişirilen coinlerden uzak durmayı seçiyorum artık umarım çok zarara uğratmaz arkadaşları

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
April 11, 2018, 10:10:53 AM

inşallah çıkmaz ben yatırım yapmadım ama umut bağlamış sağlam para yatırmış tanıdıklarım var gerçekten yıkılır adamlar .
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
April 11, 2018, 10:24:51 AM

bitmediniz gitti. Her yapılan ICO'yu buraya scam mı diye yazsak galiba forumda yer kalmazdı. artı bir diğer anlamadıgım konu da şu: Bu projeye en cok yatırım yapan Türkler ve bu projenin de en cok scam cıkmasını isteyen de Türkler.. Birbirimizi ne kadar çok seviyoruz değil mi? Gereksiz başlık için teşekkür etmiyorum
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 11, 2018, 10:26:30 AM

gotumuzu yırttık o mal bayram ılgının gırdıgı seylere gırmeyın sızlerı kazıklıycak 3-5 kurus ref ıcın bınlerce kısıyı deex de soktu dedık dedık dınletemedık.zerre uzulmem yatırım yapanlara bayronun pesıne takılıp sonra sakın ola buraya gelıp AGLAMASINLAR.deex scam cıktı dıye.ne bok oldugu konferansta bellıydı. bayro yatırdıgıın 5 katını reflerden toplamıstı .benım sevıncımde o pıc kazanamıycak ya o yuzden olur
evet ısterım scam cıkmasını cunku bır tane salagın pesıne takılıp deex aldılar türk vatandaslarımız .facebookta gordum adam btc bılmıyordu nasıl deex alcam dıye yalvarıyordu .yok parıbu dan hesap accan btc alcan dıye anlatıyorlardı .bunun gıbılere malasef mustahaktır arkadas.
bugune kadar hıc bır ıconun scam olmasını yazmadım ıstemedım ama bu ınsallah cıkar
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 11, 2018, 10:33:31 AM

karton kutudan atm yapıp forumda bunu sunan ekip değil mi ya bu, niye scam çıkmış ki du bakalım daha neler göreceğiz
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
April 11, 2018, 10:35:40 AM

gotumuzu yırttık o mal bayram ılgının gırdıgı seylere gırmeyın sızlerı kazıklıycak 3-5 kurus ref ıcın bınlerce kısıyı deex de soktu dedık dedık dınletemedık.zerre uzulmem yatırım yapanlara bayronun pesıne takılıp sonra sakın ola buraya gelıp AGLAMASINLAR.deex scam cıktı dıye.ne bok oldugu konferansta bellıydı. bayro yatırdıgıın 5 katını reflerden toplamıstı .benım sevıncımde o pıc kazanamıycak ya o yuzden olur
evet ısterım scam cıkmasını cunku bır tane salagın pesıne takılıp deex aldılar türk vatandaslarımız .facebookta gordum adam btc bılmıyordu nasıl deex alcam dıye yalvarıyordu .yok parıbu dan hesap accan btc alcan dıye anlatıyorlardı .bunun gıbılere malasef mustahaktır arkadas.
bugune kadar hıc bır ıconun scam olmasını yazmadım ıstemedım ama bu ınsallah cıkar
bende bir mişktar deex aldım ama o ismini telaffuz etmek istemediğim adamla alakası bile yok bunun. Herneyse, inşallah sende tüm yatırımlarından zarar edersin deyim bende
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 11, 2018, 10:38:09 AM

karton kutudan atm yapıp forumda bunu sunan ekip değil mi ya bu, niye scam çıkmış ki du bakalım daha neler göreceğiz

Efsane öylemi yapmıslar  Grin Grin Grin
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
April 11, 2018, 10:40:15 AM

Scam olduğu cok açık değil mi zaten şuan haber verilmiyor verilen sözler tutulmuyor adminler cevap alınmıyor daha ne kaldı
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 11, 2018, 10:44:10 AM

bitmediniz gitti. Her yapılan ICO'yu buraya scam mı diye yazsak galiba forumda yer kalmazdı. artı bir diğer anlamadıgım konu da şu: Bu projeye en cok yatırım yapan Türkler ve bu projenin de en cok scam cıkmasını isteyen de Türkler.. Birbirimizi ne kadar çok seviyoruz değil mi? Gereksiz başlık için teşekkür etmiyorum
Hocam Twitterda denk gelmiştim sanırım sen de mi bunun reklamını yapmıştın? Burda bas bas bağırdık proje bağırıyor ben scamim diye. Neden pr çalışmalarını rusya ve türkiyeye yönelik yaptılar sizce? Çünkü kolay para kazanmak için deliren milletler adamlar kurnaz. Ver 2 3 tane twitter asalağına 1000 tl atsınlar tweetleri sen topla paraları

Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 11, 2018, 10:53:04 AM

Evet arkadaşlar telegram tc adresinden admine borsayla ilgili soru sormustum an itibariyle telegramdan banlanmısım buda demektir sistem scam. borsa felandan yok yontuldunuz yine o kadar dedik su icolara girmeyin diye.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 11, 2018, 10:57:50 AM

Bir Bayram ilgin klasiği servet değerinde ICO hepmiz 1 koyup 50 alcaz  Grin Grin Grin Grin Grin

böyle adamlar bu ülkede asla bitmez..twitterda da mevcut bu tiplerden..yapacak bişey yok..düşünmeye üşenen okumaya çekinen araştırmayı gereksiz bulan tiplerin bi şekilde elenmesi lazım.. ki sistem sağlıklı şekilde dönsün Grin..doğadaki ekosistem gibi düşünün..herkes kazansa kim kime ne satacak  Grin sktr edin ya Grin

Aynen kardeşim sen kazıklanmazsan ben kazıklanmazsam bu çark nasıl dönecek.  Grin O twitterdeki feno elemanlar acayip ama adam BTC grafiği çizmiz üstünde 50 tane çizik var BTC oraya dokunuyor hemen repost yapiyor ben demiştim bakın destege geldi. Azcık yukarı cıkıp diğer cizgiye degiyor bakın demiştim bakın yükseldi.

Ulan 50 tane çizgi cektin oraya be yarrak elbet asagı yukarı birine değdirecek işte. Bide altına yorum yazan saftirik kekolar var hocam burdan girilirmi üstad nereye kadar gider abi arabayı satıp burdan basayımmı falan tam komedi amk  Grin
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 11, 2018, 11:07:35 AM

ico döneminde çok söyledik. girmeyin diye . adamlar aldıkları paralarla dümenden konferanslar düzenlediler ki bunların maliyeti topladıkları para yanında deve de kulak kadar. ayrıca şu telegram kanalı  yöneticisi olan arkadaş kimdir ki bu adama inanıyorsunuz onu da çözebilmiş değilim
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: