Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:10:01 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Deex Scam Mı Çıktı > Çıktı  (Read 945 times)
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 11, 2018, 11:12:56 AM

Belliydi token satış döneminde deexin scam olduğu. Burada birçok konu açıldı girmeyin scam diye ama çoğu kişi dinlememis ve birçok Türk yatırımcı yatırım yapmış. Gerçekten üzücü bir durum

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
April 11, 2018, 11:30:42 AM

beni en çok kıllandıran önce atm projesini açıklayıp sonra local gsm opertatörleriyle çalışacaklarını açıklamarıydı. çünkü bu açıklamadan sonra hiç bir gsm operatörü bu konu hakkında bir açıklama yapmadı. adamlar kaale bile almadı ama bizim arkadaşlarımız dünyaları yatırdı buna
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
April 11, 2018, 12:38:53 PM

Bu adamlar nasıl bu kadar reklam yaptı anlamıyorum, ben bile genelde ico takip ettiğim halde gözümden kaçmıştı.Bigün kardeşim aradı abi deex ico var girelim mi, yatırım yapılır mı?  diye. nerden duyduysa artık bende biraz bakıp sakın ha girme demiştim.ama giren arkadaşlarının olduğunu söylemişti.şimdi üstüne bir bardak soğuk su içiyorlardır.bir ico sağlam olsa zaten milletin kulağına gitmeden daha hardcap yapıyor
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 11, 2018, 12:46:10 PM

Bu adamlar nasıl bu kadar reklam yaptı anlamıyorum, ben bile genelde ico takip ettiğim halde gözümden kaçmıştı.Bigün kardeşim aradı abi deex ico var girelim mi, yatırım yapılır mı?  diye. nerden duyduysa artık bende biraz bakıp sakın ha girme demiştim.ama giren arkadaşlarının olduğunu söylemişti.şimdi üstüne bir bardak soğuk su içiyorlardır.bir ico sağlam olsa zaten milletin kulağına gitmeden daha hardcap yapıyor

Twitter ve facebook daki paralı sinyal grupları ile anlastılar aynı olay dün gece eniac ilede patlamıştı gerçi. Ordaki elemanları maaşa baglayıp hic bi boka benzemeyen projeyi güzelce shill lettiler ve sonuc ortada. Al amk 18 bin kere izlenmiş bu video umarım soruna cevap olmustur.

https://www.youtube.com/watch?v=zPs7QjNcg6w&t=150s

Bunun gibi 10 15 tane maaşlı elemanları vardı adamların sürekli sabah aksam gruplarda cok para kazanaceyük milyon dolarları las vegasda ezeceyük diye millete hayal sattılar.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 11, 2018, 01:21:54 PM

Bunu bizimkilere kakalayan bir tosuncuk vardı demi Cheesy Gerçi insanlara da hak vermek lazım. 1 verip 100 alacaksın diye adamlara b.ku pazarlasan ona bile yatırım yaparlar. Biraz anlıyormuş gibi görün yeter.

Yatırım yapanlar varsa geçmiş olsun.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 11, 2018, 01:23:25 PM

Oha ne kadar çok tükçe içerik yayınlanmış deex le ilgili şimdi rhegonun attığı videoya bakınca gördüm.Adamlar türkler için özel çalışmış gibi sanki amk yok servert değerinde ico yok paranızı bilmem kaça katlayacaksınız falan diye sikmişler milleti.Bi yerde zaten böyle açıklamalar görürseniz koşarak uzaklaşın ordan arkadaşlar.giren herkese çok geçmiş olsun diyorum.böyle boş vaatlere kanmayın sakın

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
okangunes
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
April 11, 2018, 01:30:49 PM

Bayram ılgın varsa  işin içinde projeye bile bakmadan kapatacaksın direk. Smiley
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 11, 2018, 02:02:11 PM

Görkem yukarıda götümüzü yırttık diye boşuna söylemiyor, ahan da muhteşem Deex topiclerinin birine Şubatta yazdığı...
Helal olsun arkadaşım !

Resim açılmazsa: https://hizliresim.com/OoXbG3

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 11, 2018, 02:06:33 PM

Scam mı dahaca belli değil, bilemiyorum ama herhangi bir ico yada coinin reklamını insanlar bas bas bağırıp whatsapp gruplarında sağda solda ref atarak yapmaya çalışıyorsa uzak durmak gerek, deex te öyleydi, çok büyük projeleri olduğunu zannetmiyorum, bir coin zaten gerçekten kaliteliyse kendi reklamını kendisi yapar zaten.

thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
April 11, 2018, 02:22:03 PM

Eğer türkler arasında çok konuşulup globalda adı bile geçmiyorsa . Kesin içinde sizin dolandırıcılardan vardır .
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 11, 2018, 02:59:02 PM

Bu bayram ılgın denen karaktersizi tanımış olduk deex sayesinde.insanlar ne akla hizmet bu adama inanıp güveniyor daha önce bahsettiği bir tane düzgün proje yok alayı shitcoin nerdeyse.lan kazara bi kere kazandırmış mı diye üşenmedim adamı araştırdım herif sanki bilerek özellikle scam icolar tavsiye vermiş.ve bunun peşinden koşan bir gerizekalı sürüsü var videoları binlerce izelnmiş vs.
memlekette enayi çok olunca dolandırıcılar bitmez arkadaşlar.daha çoook dolancırılık haberi okuruz bu gidişle
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
April 11, 2018, 02:59:13 PM

Arkadaşlar bu bayram ılgıın denen kan emıcı dolandırıcı adamın lafına ınanıpda hala suruklenen adamlar var daha cok yenı kurban arayısına gırmış ve geçmiş olsun yenılere ıkıncı bır hata yapmaz lar umarım
hasan13517
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
April 11, 2018, 05:09:19 PM

Adamın bir tane güzel tavsiyesi var, poswallet coin. Hakkını yemeyin ...
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
April 11, 2018, 05:48:06 PM

oda bır dıger çöp:D
hasan13517
Newbie
*

View Profile
April 11, 2018, 05:55:56 PM

Bir araştırma yapmanızda fayda var derim, ben bayram ılgından öncede biliyordum bu coini,
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
April 11, 2018, 06:07:52 PM

Bir araştırma yapmanızda fayda var derim, ben bayram ılgından öncede biliyordum bu coini,

pos yazınca 4-5 farklı coın cıkıyor hangısı. Cheesy
hasan13517
Newbie
*

View Profile
April 11, 2018, 06:09:12 PM

pos yazınca 4-5 farklı coın cıkıyor hangısı. Cheesy

Swap yaptılar şimdiki adı xsn coin...
gkHgunes
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 11, 2018, 06:33:43 PM

Moralim bozulunca bu şahsın videolarını izliyorum. Güzel rol yapıyor. Ayetli dinli konuları da videoda es geçmiyor. En sevdiğim lafı garip-guraba ya faydamız olsun milyon dolar kazandırıcam size fenamı Grin
xiaoyum
Full Member

Activity: 266

Blockchain with solar energy

View Profile
April 11, 2018, 06:42:25 PM

O kadar obvious yani belirgin bir scam di ki bu. Gazeteye çıkıp televizyona çıkıp "para yatırın bu milli proje hepimiz kazanıcaz" diye bol keseden sallayanlara ne çabuk inanıyorsunuz anlamıyorum. Bi bardak soğuk su için..

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
April 11, 2018, 08:55:20 PM

Eğer zerre kadar şaşırdıysam ne olayım.saçmasapan reklamları dönüyordu ve en baştada bizim türkler çok dillendirdi projeyi ordan anlamıştım bi bok olduğunu zaten.
Ico nedir bilmeyen adamlar aaa böyle bişey varmış diyorlardı nerden duymuşlarsa artık deex'i.
Bu bayram ılgın denen dolandırıcıyada şu forumda bile inanan güvenen varsa dolandırılmayı hak etmiştir zaten.Hiç acımıyorum böyle adamlara koyun gibi başkasının dediğini yaparsan böyle şapa oturursun
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: