Bitcoin Forum
May 28, 2024, 07:05:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Deex Scam Mı Çıktı > Çıktı  (Read 945 times)
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
April 12, 2018, 12:46:31 PM

Sitesine baktığınızda 10 dakikada anliyorsunuz zaten. Global başlığa da yazmıştım. Sitedeki videolar dokumanlar vs. "ben fake im ulaaann!" diye bağırıyordu.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 12, 2018, 12:58:49 PM

bitmediniz gitti. Her yapılan ICO'yu buraya scam mı diye yazsak galiba forumda yer kalmazdı. artı bir diğer anlamadıgım konu da şu: Bu projeye en cok yatırım yapan Türkler ve bu projenin de en cok scam cıkmasını isteyen de Türkler.. Birbirimizi ne kadar çok seviyoruz değil mi? Gereksiz başlık için teşekkür etmiyorum

Aynen he projenin scam olduğu kanısına nereden vardı buradakiler ? Adamlar kaçıp gitti mi hayır ? şu anda proje devam ediyor ve wp yi doğru düzgün okumayan insanlar burada scam çıkması için bas bas bağırıyor.

Proje scam cıkmadımı? Deex "Borsayı marttta acıyoruz sevgili yatırımcılarımız oley yuppiiiii" Martta acılmadı.

Deex "Borsayı nisan da acıyoruz oleyyy yuppi" Anlaşma yapmamız gereken yerler var Mayıs gibi acmayı planlıyoruz.

Tüm bunlar yasanırken sen gelip adamlar halen kacmadı diyon he? Sana hayal aleminde ve iş hayatında basarılar kardesim. Sen zaten gercekleri görmeyi degil hayalleri yasamaya coktan kendini şartlamışsın onun için cok birşey anlatmıyorum. Kolay gelsin.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 12, 2018, 03:11:24 PM

bbeyler 70 yaşında babam bugün bana bunun linkini yolladı. durum kritik yani. eğer cidden scam çıkarsa çok sayıda masumun canı yanarmış gibi geliyor bana. yahu bu icolar nerelere reklam veriyor anlamıyorum ki : )
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
April 12, 2018, 03:35:38 PM

bitmediniz gitti. Her yapılan ICO'yu buraya scam mı diye yazsak galiba forumda yer kalmazdı. artı bir diğer anlamadıgım konu da şu: Bu projeye en cok yatırım yapan Türkler ve bu projenin de en cok scam cıkmasını isteyen de Türkler.. Birbirimizi ne kadar çok seviyoruz değil mi? Gereksiz başlık için teşekkür etmiyorum

Aynen he projenin scam olduğu kanısına nereden vardı buradakiler ? Adamlar kaçıp gitti mi hayır ? şu anda proje devam ediyor ve wp yi doğru düzgün okumayan insanlar burada scam çıkması için bas bas bağırıyor.

Proje scam cıkmadımı? Deex "Borsayı marttta acıyoruz sevgili yatırımcılarımız oley yuppiiiii" Martta acılmadı.

Deex "Borsayı nisan da acıyoruz oleyyy yuppi" Anlaşma yapmamız gereken yerler var Mayıs gibi acmayı planlıyoruz.

Tüm bunlar yasanırken sen gelip adamlar halen kacmadı diyon he? Sana hayal aleminde ve iş hayatında basarılar kardesim. Sen zaten gercekleri görmeyi degil hayalleri yasamaya coktan kendini şartlamışsın onun için cok birşey anlatmıyorum. Kolay gelsin.

Yani olumsuzluklar olamaz mı ya da bir strateji ? şu anda piyasa zaten allak bullak bu durumda ben de olsam projenin başında ben de açmazdım borsasını ki bu durum bir yatırımcı olarak benim işime geliyor.
Yazdıklarından sonra bir an adamlar kaçıp gittiler sandım neyse ki ne kaçan var ne giden. Bir kaç saat önce bilgilendirme maili gönderildi scam dediğin proje ekibinden Wink
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 12, 2018, 03:39:06 PM

Telegramda falan baktıgımda deex partızanlarının cok savunmacı oldugunu gormustum, fanatık gıbıler bısey soyledıgımde en ufak, sen alma zaten kardes felan tarzında bır yaklasım vardı garıp bısekılde:) umarım sonları ıyı olur cok kısı var yatırım yapan sanırım.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 12, 2018, 04:13:18 PM

Scam olma ihtimalinin yüksek olması sebebiyle yatırım yapmadım. Bazı twitter adresleri bol bol bu isimden bahsediyordu. Bununla ilgili video'lar çekip paylaşan bir kişi bile vardı. Umarım yanılırım, umarım scam çıkmaz en büyük yatırımı bizimkilerden almış gibi duruyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 12, 2018, 04:14:28 PM

Telegramda falan baktıgımda deex partızanlarının cok savunmacı oldugunu gormustum, fanatık gıbıler bısey soyledıgımde en ufak, sen alma zaten kardes felan tarzında bır yaklasım vardı garıp bısekılde:) umarım sonları ıyı olur cok kısı var yatırım yapan sanırım.
O tarz yorumlar yapılıyorsa zaten bu partizanlık değil tam bir aptallıktır. Malesef körü körüne birşeye bağlanmaya çok yatkınız. Güvendiği birinden görmüştür veya duymuştur ortalığı yangın yerine çevirmiştir inanırım. Benim de başıma çok geliyordu  Grin Tertemiz scam işte daha neyini savunmaya çalışıyorsun

Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
April 12, 2018, 04:31:53 PM

O tarz yorumlar yapılıyorsa zaten bu partizanlık değil tam bir aptallıktır. Malesef körü körüne birşeye bağlanmaya çok yatkınız. Güvendiği birinden görmüştür veya duymuştur ortalığı yangın yerine çevirmiştir inanırım. Benim de başıma çok geliyordu  Grin Tertemiz scam işte daha neyini savunmaya çalışıyorsun
Valla rusların ılk bu sekılde olan projesı degıl bu, waves de ortada:) Zamanında wavesı cok savundum sukur kı boyle koru korune savunmadım, sımdı tek bır waves bıle tutmuyorum lanet coın, hosuma gıtmeyen 1-2 seyı soyleyınce deex ıle ılgılı, yemedık laf kalmamıstı ozaman demıstım bu deex'ten bır sorun cıkıcak bu ınsanlara kesın, gozler kor olmaya baslıyorsa bır projede sıkıntıSmiley
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 12, 2018, 05:05:30 PM

Yani olumsuzluklar olamaz mı ya da bir strateji ? şu anda piyasa zaten allak bullak bu durumda ben de olsam projenin başında ben de açmazdım borsasını ki bu durum bir yatırımcı olarak benim işime geliyor.
Yazdıklarından sonra bir an adamlar kaçıp gittiler sandım neyse ki ne kaçan var ne giden. Bir kaç saat önce bilgilendirme maili gönderildi scam dediğin proje ekibinden Wink

Adam sana mail yolluyor bak dikkat edersen ortada halen elle tutulur birşey yok ve sen o maille halen kuru boş yazıp geciyorsun.

Tamam o zaman alyınız yazın buraya mail adresinizi hepinizi zengin ediyorum hepinize para yollayacagım.  Grin Grin Grin

Adamlar o konferenslarda bilmem nelerde hersey hazır yatırım bitince hemen basliyoruz icraata diyorlar üzerinden 2 ay geciyor ortada bir cacık yok ve sen hala scam dedigin proje mail yolladı diyorsun?
Taratoor
Sr. Member

Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 14, 2018, 09:03:35 AM

herkes kulaktan duyma bilgiyle süper proje gir 3x 5x yapacak diyip duruyordu kötü oldu yatırım yapanlar için.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
April 14, 2018, 09:28:52 AM

Deex kötü bir sınav veriyor, scam diyebilmem için roadmap'te olmayan bir hareket çekmeleri lazım mesela tekrar satış gibi.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 14, 2018, 09:55:09 AM

Ben deexin hayali bir proje olarak sunulduğunu , sırf milleti dolandırmak için yapıldığını düşünüyordum öyle de oldu. Para kaptiranlara şimdiden geçmiş olsun.

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
April 14, 2018, 12:51:40 PM

Halen savunanlar var bu projeyi anlamış değili.Proje sacam çıkmayadabilir arkadaşlar eğer elimize token geçsin diyorsanız hemen wavesdex ten 1 dolara milyonlarca token yaratıp size dağıtırlar merak etmeyin.Ama 30 a aldığınız şeyi 1 liraya alan çıkmayınca görürsünüz o zaman scam mı yoksa değil mi?
Eğer bir proje hakkında böyle reklamlar dönüyorsa koşrak uzaklaşın.yatırım yap servet sahibi ol 10a katlayacağız falan filan.bide bunu bayram ılgın denen dolandırıcı diyorsa koşarak uzaklaşın
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 14, 2018, 03:09:43 PM

İnsanlar körü körüne savunuyordu al işte yine aynı şeyler oluyor, inşallah ellerinde patlamaz ama öyle oldu gibi gözüküyor, bu rusların yaptığı hiçbir merkezsiz borsa işine girmicen hep tırt projeler.

Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
April 27, 2018, 10:35:45 PM

Bu projenin akıbeti ne oldu haberi olan varmı ?
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
April 27, 2018, 10:42:36 PM

Türkler artık hiçbir icoya katılmasalar iyi olur.İcoda kar güzel proje yakalanırsa fazla oluyor ancak riskte tabiki fazla.Aç gizlülük kaybettirir bunu artık anlamak gerekiyor.Ben bu saatten sonra hiçbir icoya katılmıyorum.Bu ico işinde artık çok ilerlediler roadmaplar felan çok özenli hazırlanıyor anlamak mümkün değil.En son 314 eth vakasınıda görünce söyleyecek söz kalmadı.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
April 27, 2018, 10:46:42 PM

Scamın kökü çıktı deex bizim türkler iyi yüklenmişlerdi buna öyle böyle değil bizim topluluk neye girerse ellerine alıyolar affetmiyolar bizimkilerini
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 27, 2018, 10:52:44 PM

bayram pezewengı neden deex le ılgılı acıklama yapmıyor. buaya gıren malların cogunu bayram denen it soktu. onlardan da ses soluk yok . ınsan da utanma olur zengın olacaklarına dilencı oldular sanırsam
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
April 27, 2018, 11:31:36 PM

hocam adama o kadar pezevenk falan da demeyin bence, şimdi bir dava falan açar haybeye uğraşırsınız boşverin bunları.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 27, 2018, 11:46:04 PM

Karton kutulu yoruma baya güldüm affınıza sığınarak  Grin Keşke scam falan çıkmasaydı bizim Türklerin zararlı çıkmasını hiç istemem ama kötü huyumuz bir şeye sabitlenince körü körüne bağlanıyoruz yeterli araştırma yapmıyoruz. Benim de yatırımım yoktu, en az zararla atlatır herkes umarım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: