Bitcoin Forum
June 14, 2024, 01:55:53 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Deex Scam Mı Çıktı > Çıktı  (Read 945 times)
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 27, 2018, 11:51:37 PM

konu gerçekten güzel olmuş arkadaşa teşekkür ediyorum bu deex harbiden scam mı çok merak ediyorum bana scam geliyor abi konferansın tamamını bile beklemedim böyle bir sey görmedim ya o konferanstan zaten birşey çıkmaz mı _?
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
April 28, 2018, 12:18:44 AM

Yazık gerçekten ya bizim milletle bir ağır sıkıntı var sürü psikolojisine giriyoruz veya genel bir bahtsızlık bize bir şey yedirmiyorlar Smiley Son zamanlarda insanlar neye elini atsa scam çıkıyor hiçbir şeye güven kalmadı.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 28, 2018, 09:17:56 AM

arkadaşlar ıco lara katılırken dikatli olun her ıco katılmaz katılırken iyice araştırmanızı isterim çünkü önüne gelen ıco çıkarıyor o yüzden dikali olun deex için bekleminizi tavsiye ederim yetğililerden bir açıklama yapılacaktır
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
April 28, 2018, 11:23:38 AM

Türkiye'de uzun süre parlatıldı, gruplarda alın alın diye söyleniyordu aradan aylar geçti hala ortada birşey yok, umarım dolandırıcı çıkmazlar da insanlar bir darbe de buradan yemez. Çoğu yatırım yapılan projeler maalesef hep sosyal medyadan duyulma şekliyle gerçekleşiyor, takip edilen kişi bu coin bu proje çok sağlam aldım attım falan deyince insanlar hiç araştırma yapmadan balıklama atlıyorlar ve sonunda kendi canları yanıyor. Tabii bunda yabancı dil bilmemenin de etkisi fazla, çoğu kişi gidip siteleri, roadmap leri ve whitepaper ları okuyamaz bu da işte maalesef hiç iyi bir şey değil. Reel dünyada atıyorum bir arsa alınacak hemen gidip alınır mı,tabii ki hayır üzerinde günlerce düşünürsün , fiyat analizi yaprsın sonra gidip ödemeyi yaparsın. Buraya para yatırılıyor ve bu işler şakaya gelmez.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
April 28, 2018, 01:58:18 PM

Ben bu icoyu malesef dolandırıcıların yaptığını düşünüyorum. Özellikle facede kendi grubu olan biri var. Her tarafta da yalaka elemanları vardı. Onu kötüleyen herkese hakaretler tehditler ediyorlardı. Bu icoyu öneriyordu herkese

yobit.net is banned from signatures
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 16, 2018, 06:23:48 AM

biz herkesi kendiiz gibi saf ve dürüst bildiğimizden dolayı girdik artık geri dönüşü yok bakalım deex coin  ne olacak giderse de yapılacak bir şey yok ama olaki acılırsa çok iyi olur o kadar insanın emeği parası boş gitmez umarım herkes için en iyisini diliyorum umarım hiç kimse zarar etmez bu piyasada

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1072

View Profile
May 16, 2018, 06:29:32 AM

Ulan bir de bir çıkıyormuş deex piyasayı altüst ediyormuş herkes keşke alsaydık falan diyormuş  Grin tabi hayal olmasa da çok çok çok küçük bir ihtimak bu . Ben de deex e yatırım yapmadım güvenemeyip. Ama tezos örneğini hatırlatırım sabredin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
May 16, 2018, 08:39:57 AM

daha önce de yazdım yine yazıyorum. bu adamlar dolandırıcı ama işini ciddiye alan dolandırıcılar. o kadar seminer vs düzenlediler. milletin güvenini sağladılar ve sonra kaçış. bu tarz icolara da en çok bizim saf vatandaşlarımız inanıp giriyorlar.
cangxang
Member
**

Activity: 114

View Profile
May 16, 2018, 08:57:29 AM

Deex çok şişirilen reklamlar ile hype kazanan çok konuşulan br projeydi sonu böyle olması kötü oldu çok kişinin beklentisi daha farklıydı.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
the_others
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
May 16, 2018, 09:24:38 AM

insanlar binance coin in çıkışına aldanarak buna yüklü girdi. her borsa coin i bnb gibi artacak koşulu yok.
bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99

View Profile WWW
May 16, 2018, 09:34:27 AM

herkes söyledi girmeyin diye girenlere üzüldüm yazık olmuş paralarına umarım scam çıkmaz paralarını kurtarırlar diyelim.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 16, 2018, 09:51:28 AM

Verdikleri sözleri yerine getirmeyen projeden bir şey olmaz. Adamlar geçen hafta tokenleriniz hesaplarınıza gönderilecek dedi. Hesabına token gelen görmedim

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 16, 2018, 09:54:43 AM

Yine dolandırılan bizim saf milletimiz. Bunu pazarlayan aracılık eden yayan scam olduğunu bilip uyarmayan kişilere gerekli tepkinin gösterilmesi gerekli.Sustukça daha fazla insan dolandırılacak.
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 16, 2018, 10:51:26 AM

Vallahi birçok sinyal grubunda Deex alın çok kazancaksınız , kaçırmayın diyip referans linki paylaşıp bir sürü kişiye Deex aldılar. Zaten herzaman böyle reklamı çok aşırı olan işlerden korkmuşumdur . iyiki 10$ lık bile almamışm
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
May 16, 2018, 09:32:12 PM

Bizim millette var bi sorun arkadaş kendimden biliyorum nereye elimizi atsak kuruyor  Grin
Şaka bir yana bu proje çok belliydi bana kalırsa. hiç güven vermedi bana.
Ayrıca yatırımcıların çoğunluğu tek bir topluluktansa ordan biraz uzak duracaksın bence.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 17, 2018, 06:11:30 AM

Ben deex coin ile ilgili araştırma yaptım hiç bir sorun yok çalışmalar devam ediyor ve açılacaktır sabırlı olmak gerekir diye düşünüyorum bu yorumları okuyunca bende umutsuzluğa kapıldım ama borsa işi ve ico işi sabır işidir beklemek gerekir bekleyip göreceğiz bakalım ne olacak son durum

franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
May 17, 2018, 07:00:33 AM

Bu proje scam falan çıkmadı konu başlığını düzeltsin konuyu açan arkadaş. Adamlar daha bir kaç gün önce çinde seminer düzenlemişlerdi. 25 mayısta açılıyor deex scam diyenlerle 1 hafta sonra görüşelim
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 17, 2018, 11:21:27 AM

sırf meraktan telegramkanalına bır gırdım de ne goreyım yıl sonuna kadar 100 dolar havadan ucusuyor. bınancenın bnb sıyle karıstıranlar var harbı sızlerde akıl yok.bnb de deex fıyatıyla cıkmıstı pıyasaya .bınance volume olarak en yuksek borsa 24 doları bogada bıle gecemedı.sızdekı hayaller cok ama cok ucmus.sankı deex bı acılcaak butun krıptocular deex kullanıp deex alacak.
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 17, 2018, 11:30:05 AM

Bu proje scam falan çıkmadı konu başlığını düzeltsin konuyu açan arkadaş. Adamlar daha bir kaç gün önce çinde seminer düzenlemişlerdi. 25 mayısta açılıyor deex scam diyenlerle 1 hafta sonra görüşelim

En sonda martta açılıyordu ne oldu haziran geldi. He tamam ripple 10$ olacak.
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 12:45:27 PM

Bu projenin bu tip şeyler içine girmesine açıkçası inanamıyorum, zira çok fazla güven veren bir projeydi,   her projede olan scam iddiaları bu proje için de vardı fakat, bana kalırsa  bu kadar ileri boyutta olduğunu bilmiyordum, en güzeli bu tip projelere yatırım yaparken çok dikkatli olmak diye düşünüyorum
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: