Bitcoin Forum
May 29, 2024, 06:12:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] CryptoGaule %100 Fransız para birimi ! [CGL]  (Read 151 times)
oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
April 11, 2018, 03:42:06 PM
Last edit: April 11, 2018, 09:32:43 PM by oerdogan
 #1



CRYPTOGAULE
100% french cryptocurrency!

 
Fransızca Çeviri
Rusça Çeviri
Arapça Çeviri



CRYPTOGAULE NEDİR?


Kripto para birimimiz bir Fransız firmasında iş birliği yapan alanın meraklıları tarafından oluşturuldu. CGL'nin başlangıcı geleneksel ödeme sisteminde bir devrim hedefleyen ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. Merkezi otoritelerden bağımsız merkezsiz bir sisteme dayanarak geniş bir bilgisayar ağı üzerinde birebir teknoloji ile blockchain teknolojisi protokolu sayesinde maksimum güvenliği ve saydamlığı garanti etmek için şifrelenmiştir.

« CryptoGaule internetin yaratılmasından bu yana insanlığın evrimindeki en önemli Fransız ve Francofonların katılımıdır. », Jonathan Jedrasiak, CEO
« Galya döneminde çoğu topluluk, kasaba, köy ve bölgenin kendi para birimleri vardı. Ticaret  ekonomisi daha düzgündü ve sonra Roma İmparatorluğu geldi.CryptoGaule ve kripto paralar ile diğer para birimleri karşısında değerlerin tersine döndüğümüzü düşünüyorum. » Julien Trottier, COO
« Kendi blok zincirimizin gelişmesi sayesinde, kendimizi diğer Fransız girişimlerden ayırarak bağımsızlığımız ile ekosistemimizin dokunulmazlığını sağlarız.» Damien Morales, CTO

CGL Fransa'da kripto para birimi referansı olmayı ve Fransız toplumunda blok zincirleme teknolojisinin kökü olmayı hedeflemektedir.Gaul Fransa'nın temellerini ve kültürünün köklerini temsil eder: CGL'nin Fransada blok zincir teknolojileri seviyesinde olmayı hedeflediği şey budur.
Fransa, kültürü ve tarihi kadar büyük bir gurur kaynağı ülke Fransızların kendilerini 'CryptoGaule' adıyla köklerine sarılarak ve logoyla birlikte  kendilerini tanıtabilmelerini  sağlamaktadır.
Logo Fransızların kendilerini görmek istedikleri gibi bir galya savaşçısıdır. Bu karakter bir Galya kalkanına benzetilen gümüş çivili kenarlarla mavi bir madalyon üzerine kazınmıştır. Savaşçı basılı bir devreyi, blok zincirinin yada ağaç köklerinin şematik şekilde temsil eden şeyin üstündedir. Karakterin göğüs bölümünde Euro ve Gaulenin kısaltmalarından oluşan bir simge vardır ve bu CryptoGaule'yi fransız para biriminin referans para birimine bağlanmasına olanak tanır ve bu iki para birimi arasında büyük bir bağ vardır.


CGL ön ödemeli kartın ayarlanması

CGL banka kartlarının oluşturulması ve dağıtımı CryptoGaule ekosisteminin adaptasyon sürecinde çok önemli bir adımdır.
Basit bir hesap veya kredi kartı bulundurmanın maliyeti  151 € / yıllık (Allianz Bank) ve 500 € / yıllık (Dupuy de Parseval) arasında değiştiği bir ekonomik ortamda CryptoGaule Fransız tüketicisi için önemli ve avantajlı bir çözüm sunmaktadır; geleneksel bankacılık sisteminde doğabilecek ek maliyetlerden kurtulacak; bankaların müsterilerinin harcamarlarındaki kar marjı sorgulanabilir olacaktır.

Tüccarlar için :
PayPal gibi çevrimiçi hizmetlerden en az 2500 Euro'luk ödeme yapmak için %3.4'lük bir işlem ücreti ve 0.25Euro'luk bir sabit ücret istenir.

Kredi kartı ile yapılan ödemeler için:

Sözleşme ücretleri: 150 €, 200 € ...

Aylık abonelik: 15 € to 50 €

Her bir işlem komisyonu: 0.50% ila 1.5% arasında

İşlem başına sabit maliyet

CryptoGaule banka kartı sistemine erişim şunlarla sınırlı olacaktır:
Şirket tarafından belirlenen uygunluk kriterlerini karşılamak;
KYC tanımlama sürecini başarıyla tanımlamak;
Online platformda ilk CGL satın alımında CryptoGaule kartlarına kolayca yükleyebilmek
Bu kart geleneksel kartlarla aynı şekilde kullanılabilir. Çünkü sistem pazardaki CGL/Euro dönüşümünü mümkü kılan bir teknolojiye sahiptir ve bu işlemi we platformunda yapmakla sağlanabilir.






Eğitim platformunun geliştirilmesi


Eğitim platformunu oluşturan elementler:
Terimler ansiklopedisi, teknolojilerin açıklamaları, ICO analizleri, yenilikçi ve/veya dominant kripto para birimi analizleri.

Uzman üyelerin kendi alanlarında ve kanıtlanmış pedagojik yetenekleriyle yönlendirdiği interaktif kurslar.

Pratik ve/veya teorik sınavlardan sonra verilen yetenek diplomalarına sahip sertifikalı eğitim.

Blockchain ile ilgili teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için içerik istekleri bölümünün entegrasyonu.



Şirket, eğitim platformunu dinamizm ve meritokrasi açısından bir model yaratmak istiyor. Sonuç olarak ekosistemin gelişimine katkıda bulunan kullanıcılar, içerik oluşturma, eğitimciler, eğitimimler ve yeni başlayanların eğitilmesi ve takibi yoluyla, işlerinde yarattıkları katma değer ile orantılı olarak CGL ile ödülledirileceklerdir.




Blockchain çözüm ve satıcı entegrasyonu satışı

CGL'nin dayandığı teknoloji şirket tarafından pazarlanmaktadır.
Blockchain'in çeşitli şekillerde şirketlere entegre edilmesi ve her bir profesyonelin ihtiyaçları, istekleri ve istekleri doğrultusunda özel çözümler üretilmesi için çözümler sunar.
Şirket CGL'nin şirketlere entegrasyonu ile ilgili tüm teknik sorunları ortadan kaldırmaktadır. E-ticaret eklentileri veya API yoluyla güvenilir ve kullanıma hazır bir kurulum sunuyoruz. Her e-tacir Wordpress, Prestashop, Joomla gibi çeşitli platformlarda bir ödeme aracı olarak CGL yi kabul etme olanağına sahiptir...




Yol Haritası

Eylül 2014 :

Kripto para birimleri ve Fransızca ile ilgili proje çalışması
Aralık 2014 :
Ödeme sistemlerinin mağazalara kurulumu
Eylül 2016 :
Mağazalarda Bitcoin ödeme sistemi başarısız oldu
Ocak 2017 :
CryptoGaule projesinin başlatılması
Haziran 2017 :
CryptoGaule Blockchain'in oluşturulması
Eylül 2017 :
CryptoGaule platformunun geliştirmesinin başlatılması
Mart 2018 :
CryptoGaule ve CryptoGaule Pre-ICO'nun halka açılışı
 Nisan 2018 :
Madencilik altyapısının başlangıcı ve ICO başlangıcı
 Haziran 2018 :
ICO bitişi
2018 3. ceyreği :
CGL'nin dağıtımı ve kamu madenciliğinin başlatılması.
Fransız işletmeler için ticari çözümlerin geliştirilmesi ve dijital para yönetimi platformunun sonuçlanması.
 2018 4.çeyreği - 2019 1. çeyreği
Tanımlanmış yarar koruma çözümünün başlangıcı.
Blockchain ve kripto'da e-öğrenme platformunun başlangıcı.
Tüm marketlerde kullanılan CryptoGaule banka kartı!
 2019 1. çeyreği
Yeşil madencilik projesinin başlatılması/ Alternatif enerjilere yatırım yapılması


Teknik Gelişmeler

CRYPTOGAULE, ERC20 TOKENİ DEĞİLDİR! AMA BİR LİTECOİN FORKUDUR. CRYPTOGAULE KENDİ MERKEZSİZ BLOCKCHAİN TABANINA SAHİPTİR!

Madencilik sonunda toplam olarak 300 milyon coin dolaşımda olacaktır. ICO aracılığı ile takas ve dağıtılmak üzere sınırlı miktarda coin mevcuttur.

Block Ödülü    150 coin
Block Yarılama     800000 blok
Coin Arzı     300000000 coin
Maden Öncesi     60000000 coin

Coinbase olgunluğu     20 blok
Hedef aralığı     2 dakika
Hedef zaman aralığı     10 dakika
İşlem onayları     3 blok



Ledger Uygulama Geliştirme

Şirket Ledger Nano S ve Ledger Blue için kendi uygulamasını geliştiriyor ve bu sayede yatırımcılarımızın CGL'lerini depolamarını sağlayacak.

 Ledger Geliştirici Versiyonu
Ledger Blue bir dokunmatik ekran ve USB/NFC/BLE bağlantısı özelliklerine sahip bir ST31 güvenliğinin etrafında yapılandırılmış kişisel bir mobil cihazdır. BOLOS(Blockchain Open Ledger Operating System) tabanlı olup uygulamalar tam izalasyonda güvenli bir şekilde çalışabilir ve tahsis edilen türevler yoluyla sırları(BIP39 seed) kaldırabilir.

Şimdi için

56tx/sec -------> 1 000 000tx/sec


Anında Ödemeler : Blok onay süreleri ile ilgili endişe duymadan yıldırım hızında blok zinciri ödemeleri. Güvenlik, bireysel ödemeler için bir blokaj işlemi oluşturmadan blockchain akıllı sözleşmeler tarafından zorlanır. Ödeme hızı milisaniyeye düşer.

Ölçeklenebilirlik : Ağ genelinde saniyede milyonlarca işlem yapabilir. Kapasite eski ödeme sistemlerini birçok büyüklük derecesine göre ortadan kaldırır. İşlem/tıklama başına ödeme eklemek mümkündür.

Düşük maliyet : Blocku kesmek ve yerleştirmek suretiyle Lightning Network anlık mikro ödemeler gibi  yeni ortaya çıkan kullanımlara izin veren düşük ücretlere izin verir.

Çapraz Blockchain : Çapraz zincir atomik takaslar heterojen blockchain consensus kuralları ile anlık olarak zincir dışı olabilir. Zincirler aynı şifreleme işlevlerini desteklediği sürece üçüncü taraflara gerek kalmadan işlem yapmak mümkün hale gelir.
Lightning Network CryptoGaule üzerinde dağıtılabilen ikincil bir ödeme ağıdır. Bunlara ek olarak açık protokol olduğundan dolayı bilgisayar kodu bitcoininkinden türetilen diğer şifrelemelere nazaran daha basit olacaktır Litecoin örneğinde de görüldüğü gibi.

İlk Para Teklifi (ICO)

Verilen CGL'ye şirket masrafları için bir aracı yükümlülüğü katılır.
Kurucu üyeler ICO'yu başarıya ulaştırmak için sahip oldukları tüm araçları kullanacaklarını, CGL'nin özel platformlar üzerinde gerçek bir para birimi olduğunu ve böylece CGL'nin alıcılarının, şirket tarafından geliştirilen ticari hizmetlere erişebilmelerine izin vereceğini taahhüt eder ve bu sonuçların yükümlülüğüdür.
 Ön-ICO ve ICO Süresi
CGL'lerin ICO öncesi ve ICO çerçevesinde pazarlanması 01/03/2018 00:00 UTC'den  31/05/2018  12:00 UTC'ye kadar gerçekleştirilecektir.
Ön ICO'da: 13,860,000 CGL her biri 0,40 Euro olmak üzere 10000Euroluk eşdeğeri bir değerle satılacaktır. Bu dönemde değiştirilen CGL toplam değerin %4.62sini simgelemektedir ve gerçekte 2075 yılında dolaşıma 300000000 CGL çıkarılacaktır.
Minimum cap ICO'nun başarısına karşılık gelir. Eğer 5,544,000 euroya yükselirse ICO başarıya ulaşır ve proje hayata geçer.
Round 1: 13.860.000 CGL, 0.60 Euro / CGL birim fiyatı ile minimum 100 Avro eşdeğeri olarak değiştirilecektir. Bu dönemde toplam CGL değişimi% 4,62'dir.
Round 2: 18.480.000 CGL, 0.80 Euro / CGL birim fiyatı ile minimum 100 Avro eşdeğeri bir değerle değiştirilecektir. Bu dönemde değiştirilen toplam GLC% 6.16'dır
ICO'nun başarısız olması durumunda şirket, kampanya sırasında CGL'nin alıcıları tarafından gönderilen kripto paraları iade etmeyi kabul eder. İade edilen tutar, alıcı tarafından harcanan meblağa, oluşacak hizmet ücretlerine, yani ICO çerçevesinde kullanılan altyapı ve güvenlik maliyetlerine karşılık% 5 kesinti olacaktır.
Max. Cap : 28 644 000 Euro.

Bu fırsatı değerlendirmek için öncelikle www.cryptogaule.fr adresindeki websitemize kayıt olmanız gerekmektedir.
CryptoGaule almak isteyen herkesin KYC  ve GDPR'yi tamamlaması gerekmektedir.
Kimlik doğrulama alanındaki ortağımız TokenofTrust veya KYC sistemi olan CIVIC ile 30 saniye ila 2 dakika arasında gerçekleştirilir.
Ortağımız sayesinde 2 tür doğrulama gerçekleştirebilmekteyiz:
-   Çevrimiçi etkinliğin doğrulanması: Sosyal ağlar (Facebook, Linkedin ... gibi) ve ödeme sistemleri (PayPal tipi) yoluyla yapılacaktır.)
-   Gerçek Hayat Doğrulama: Kimlik belgesini, cep telefonu numarasını (çift kimlik doğrulama SMS'i göndererek) ve doğum tarihini ve kişisel adresini kontrol ederek bilgileri denetleyerek alıcının kimliğini doğrularız.
Gerçek güvenceyi sağlamak için, her katılımcı, daha önce ekibimiz tarafından gönderilen 0.01CGL'yi geri göndererek CryptoGaule adresini onaylamak zorunda kalacaktır. Adres teyit edildikten sonra CGL'nin cüzdan adresini değiştiremezsiniz!
CryptoGaule alışverişi doğrudan web sitemiz üzerinden yapılacaktır. Kimliğin doğrulanmasından sonra, CryptoGaule platformunun her kullanıcısı, hesabından bir döviz siparişi verme olanağına sahip olacaktır. Kullanıcı, yatırmak istediği miktarı seçer, daha sonra satın alımını kripto para birimlerinde ödeyerek siparişine devam eder.
Ortağımız olan “CoinPayments”  Bitcoin ve Ethereum ile olan ödemeleri kabul etme imkanı sunmaktadır.
İş ortağımız “BTCDirect” sayesinde 10 000 Euro'dan fazla yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için banka havalesi ile ödeme işlemi yapılabilecektir.
Para harcamadan daha fazla CGL kazanmak istiyorsanız, bir referans sistemi kurulacaktır. Yatırımınız yapıldıktan sonra, projemize yatırım yapabilecek kişilerle paylaşabileceğiniz bir referans kodu alacaksınız. Bu kişi bir CryptoGaule satın alma işlemi gerçekleştirirse, hemen olarak satın alınan tutarın % 3'ünü alırsınız. Bu miktar, cüzdanınıza aktarılır.

Ödül Programı

Sosyal ağlardaki ödül programına katılmak için web sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.
Programa katılmak isteyen her kullanıcı önce kayıt olmalıdır. Ozaman gerçekleştirilecek eylemlerin listesine ulaşabilecektir. Her eylem için kullanıcı puan kazanır.
Toplamda Bounty için en fazla 1.800.000 jeton ayrılacaktır. Bu toplam CGL'lerin% 3'üne karşılık gelecektir.
Ödül programına tahsis edilecek olan CGL'lerin sayısı, aşağıdaki formüle göre ICO ve ICO fazı sırasında exchange yapılan CGL'lerin sayısına orantılı olacaktır:
 Ödül için CGL tutarı = Değişim bedeli CGL / 46.200.000 CGL x 1.800.000 CGL


Ödül programı için ayrılan CGL aşağıdaki gibi dağıtılacaktır:
 (bitcointalk)'ta imza ve avatar: 360 000 CGL (20%)'ye kadar
Çeviri: 180 000 CGL (10%)'ye kadar
Yazılar ve videolar (Youtube, blog, gazete): up to 360 000 CGL (20%)
Facebook Ödül Programı: 180 000 CGL (10%)'ye kadar
Instagram Ödül Programı: 90 000 CGL (5%)'ye kadar
Twitter Ödül Programı: 270 000 CGL (15%)'ye kadar
Telegram Ödül Programı: 54 000 CGL (3%)'ye kadar
LinkedIn Ödül Programı: 90 000 CGL (5%)'ye kadar
CGL Yarışması: 180 000 CGL (10%)'ye kadar
Diğer projeler: 36 000 CGL (2%)'ye kadar

Participants in the various actions of the bounty program will earn points that will subsequently be converted into CGL in proportion to the number of total points won in the share class according to the following formula:
Amount of earned CGLs=Earned coins/Total number of points  x Number of  CGL for the category

ONE PAPER


Download the frensh Onepaper - https://cryptogaule.fr/wp/Onepaper.pdf
Download the english Onepaper - https://cryptogaule.fr/wp/Onepaper-EN.pdf


BECOME A PARTNER
partenaire@cryptogaule.fr


ÖNEMLİ LİNKLER

Internet Sitesi - https://cryptogaule.fr
Github - https://github.com/cryptogaule
Facebook - https://www.facebook.com/cryptogaule/
Twitter - https://twitter.com/cryptogaule
Telegram Anons- https://t.me/cryptogaule
Ödül programı -
Airdrop -
White Paper İngilizce- https://cryptogaule.fr/wp/cryptogauleWP-EN.pdf
White Paper Fransızca- https://cryptogaule.fr/wp/cryptogauleWP-FR.pdf


Cüzdanı indirin
Windows için Cüzdan- https://cryptogaule.fr/windowsWallet/cryptogaule-qt_0112.zip
Linux için Cüzdan- https://cryptogaule.fr/linuxwallet/cryptogaule-qt_linux112.zip

Email - support@cryptogaule.fr

oerdogan (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 23


View Profile WWW
April 11, 2018, 08:41:14 PM
 #2

Reserved
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!