Bitcoin Forum
June 15, 2024, 05:56:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] THE 4TH PILLAR- İnsan Kaynakları Sektörünü Değiştiriyoruz  (Read 204 times)
denetci (OP)
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
April 11, 2018, 03:49:58 PM

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
April 11, 2018, 03:51:23 PM
Last edit: April 12, 2018, 05:37:24 AM by denetci

Güncellemeler ve whitepaper için rezerve edilmiştir.
Türkçe whitepaper: https://drive.google.com/open?id=1wKpxMsbE4pMwzmBC-9QvAYEN-TU7QXi7
Ayrıca bu projenin bounty kampanyasına aşağıdaki linkten katılabilirsiniz.
https://bountyhive.io/browse/4th%20Pillar
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
April 12, 2018, 04:45:35 AM

Elinize saglik cok guzel bir calisma olmus. The 4th Pillar projesini bir süredir takip ediyordum. Blockchain ile daha ne yapılabilir ki denilen noktada başka bir proje geliştiriliyor. Bu da onlardan birisi olmuş. Içi boş olmayan, gelecek vaat eden bir proje. Insan kaynaklari alanına güzel bir bakış açısı olmuş. Türkçe whitepaper eklenince daha detaylı okuma yaparız artık.
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
April 12, 2018, 05:38:20 AM

Elinize saglik cok guzel bir calisma olmus. The 4th Pillar projesini bir süredir takip ediyordum. Blockchain ile daha ne yapılabilir ki denilen noktada başka bir proje geliştiriliyor. Bu da onlardan birisi olmuş. Içi boş olmayan, gelecek vaat eden bir proje. Insan kaynaklari alanına güzel bir bakış açısı olmuş. Türkçe whitepaper eklenince daha detaylı okuma yaparız artık.
Türkçe whitepaper eklendi hocam, her türlü sorunuza yardımcı olmaya çalışacağım elimden geldiği kadar.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
April 12, 2018, 05:45:44 AM

whitepaperı incelemedim henüz, inceledikten sonra detaylı bir inceleme paylaşacağım. Hali hazırda çalışan bir ürün olması ilgimi çekti ama ico'dan katılmak yerine ico sonrası almayı planlıyorum.

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
April 12, 2018, 08:41:14 AM

whitepaperı incelemedim henüz, inceledikten sonra detaylı bir inceleme paylaşacağım. Hali hazırda çalışan bir ürün olması ilgimi çekti ama ico'dan katılmak yerine ico sonrası almayı planlıyorum.

Mantikli olabilecek bir haraket satışa çıktıktan sonra başta bir dalgalanma yaşıyor. Onu fırsata çevirmek de iyi fikir. Bende genelde ICO sürecinde biraz, daha sonra biraz alarak devam ediyorum. ICO dan sonra fiyat düşmesse almıyorum. Düşerse biraz daha alıp ortalamayı düşürüyorum. Sonuçta daha sonra yaşanacak ilk yükselişte kar etmiş oluyorum. Genelde de ICO sonrası dalgalanma oluyor fiyatlarken onu iyi yakalayabilen kar edebiliyor. Projesi çok güzel görünüyor 4th Pillar'in bakalim değerlenecek mi!
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
April 26, 2018, 05:22:40 AM

bu ico ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı? websitesinde pre sale için whiteliste ekliyor şu anda. ama satışın ne zaman başlayacağını bulamadım.

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
May 18, 2018, 06:31:35 AM

bu ico ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı? websitesinde pre sale için whiteliste ekliyor şu anda. ama satışın ne zaman başlayacağını bulamadım.
şu anda ön satış aşamasında hocam
30% BONUS
(MIN. 1 ETH, 1 ETH = 7500 FOUR

websitesine göre şu anda 38.467.651  token satılmış.
bu da kabataslak bir hesapla yaklaşık 5100 eth yatırım topladıklarını gösteriyor.
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
May 18, 2018, 07:14:18 AM

ZZI isimli Slovenya' nın önemli şirketlerinden biriyle partnerlik anlaşması yaptılar. Takip edilmesi gereken bir proje. Önsatışın 9 Haziran'a kadar süreceği twitter sayfaları tarafından resmi olarak açıklandı. Yatırım yapan arkadaşların geciktirmeden KYC yi tamamlamaları tavsiye edilir.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
June 02, 2018, 08:54:38 PM

Arkadaşlar, bountyhive platformu üzerinden The 4Th Pillar kampanyalarına katılanlar, hesaplarını kontrol etsin.
Ne kadar token dağıtılacağı açıklanmış.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
June 02, 2018, 08:55:28 PM

Arkadaşlar, bountyhive platformu üzerinden The 4Th Pillar kampanyalarına katılanlar, hesaplarını kontrol etsin.
Ne kadar token dağıtılacağı açıklanmış.

evet hocam, fiyat da 0.10 euro cent deniyor güzel bi rakam eğer fiyat öyleyse

1881 - 193∞
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
June 03, 2018, 11:53:39 AM

Dediğiniz gibi bountyhive platformu üzerinden katıldığımız kampanyalardan ne kadar token kazandığımız hesaplara yansımış. Ama henüz gönderim başlamadı sanırım.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 03, 2018, 12:14:22 PM

tokenları sistemde görüdk, yakında dağıtımda başlar muhtemelen , bakalım 4th pillar yüzümüzü güldürecek mi, son dönem bountyhive projeleri  pek ses getiremedi, doğru dürüst 1-2 si hariç borsaya giren bile yok
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
June 03, 2018, 12:30:25 PM

Token sayısı belli olmuş fakat dikkatsizliğim yüzünden twitter audit eksikliğim twitter kampanyasından gelir elde edemememe sebep oldu. Muhtemelen 300 civarı token kazanacaktım, telegram için 200 token vermişler Smiley Bountyhivedan elde edebileceğimiz son gelirler olacak gibi görünüyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
June 03, 2018, 01:50:28 PM

Piyasaların kötü gidişatıyla orantılı bir şekilde Bountyhive projeleri de sönük kaldı gerçekten. Bu projenin de akıbeti ne olacak belli değil fakat umarım güzel olur.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
June 03, 2018, 07:04:10 PM

Token sayısı belli olmuş fakat dikkatsizliğim yüzünden twitter audit eksikliğim twitter kampanyasından gelir elde edemememe sebep oldu. Muhtemelen 300 civarı token kazanacaktım, telegram için 200 token vermişler Smiley Bountyhivedan elde edebileceğimiz son gelirler olacak gibi görünüyor.

Audit sorununuz olduğu zaman... aslında bounty ile ilgili her türlü sorununuzda bu başlığa yazabilirsiniz. https://bitcointalk.org/index.php?topic=3070239.0
Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz...
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
June 07, 2018, 10:51:44 AM

Önsatış bonusları 3 gün içinde bitecek. Token alımlarında %30 bonus kazanmak için 9 Haziran tarihine kadar alım yapabilirsiniz. 7500 adet FOUR tokenini 1 ETH karşılığında alabilirsiniz. Bunun üzerin e %30 bonus uygulandığında, yaklaşık 9750 adet token 1 ETH karşılığında alınabilir.
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
June 07, 2018, 11:23:25 AM

Önsatış bonusları 3 gün içinde bitecek. Token alımlarında %30 bonus kazanmak için 9 Haziran tarihine kadar alım yapabilirsiniz. 7500 adet FOUR tokenini 1 ETH karşılığında alabilirsiniz. Bunun üzerin e %30 bonus uygulandığında, yaklaşık 9750 adet token 1 ETH karşılığında alınabilir.
38.568.173 token satılmış şu ana kadar. gayet iyi gidiyorlar, benim şahsi beklentilerimin üzerinde bir performans gösteriyor proje.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
June 08, 2018, 01:55:51 PM

Henüz gönderimi başlamadı sanırım değil mi THE 4TH PILLAR token in. Telegramdan grubunda bir dağıtılması planlanan bir tarih söylendi mi acaba?
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
June 14, 2018, 07:04:35 AM

Henüz gönderimi başlamadı sanırım değil mi THE 4TH PILLAR token in. Telegramdan grubunda bir dağıtılması planlanan bir tarih söylendi mi acaba?
hocam emin olmamakla birlikte benim bildiğim escrowda ve ico bittikten sonra gönderilecek tokenler.
Hali hazırda ico devam ediyor çünkü.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: