Bitcoin Forum
May 09, 2024, 10:34:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: MyEtherWallet Token Çekme  (Read 227 times)
emrebozel (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
April 12, 2018, 05:19:25 AM

Merhabalar,

Yeni çıkacak olan XFM token için kendi sitesine ödeme yapmıştım. Onlarda ilk olarak tokenleri MyEtherWallet adreslerimize göndermişti. Yaptıkları açıklama sonrası yeterli talebi göremedikleri için vazgeçtiklerini gönderdikleri tokenleri belirttikleri adrese geri göndermemizi sonrada bilgi vermemizi istediler. Bu şekilde ilk yaptığımız ödemeleri geri verecekler.

Bu güne kadar MyetherWallet'den çekim yapmadım. Bu XFM Token de normalde yoktu söyledikleri şekilde eklemiştim.

Geri göndermeye çalışıyorum. MyEtherWallet'de "Send Ether & Tokens" 'i seçiyorum. To adress yerine kendi adresimi yazıyorum. Aşağıdaki "Amount to Send" bölümüne göndereceğim XFM Token miktarını da yazıyorum ancak sağ tarafta sadece ETH seçeneği çıkıyor. Sanki elimde bulunan az miktardaki Ethereum'u göndermeye çalışıyormuşum gibi değerlendiriyor.

Geri çekmeyi nasıl yapacağım konusunda yardımcı olabilirmisiniz ?
1715294061
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715294061
Reply with quote  #2

1715294061
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715294061
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715294061
Reply with quote  #2

1715294061
Report to moderator
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
April 12, 2018, 06:58:18 AM

Merhabalar,

Yeni çıkacak olan XFM token için kendi sitesine ödeme yapmıştım. Onlarda ilk olarak tokenleri MyEtherWallet adreslerimize göndermişti. Yaptıkları açıklama sonrası yeterli talebi göremedikleri için vazgeçtiklerini gönderdikleri tokenleri belirttikleri adrese geri göndermemizi sonrada bilgi vermemizi istediler. Bu şekilde ilk yaptığımız ödemeleri geri verecekler.

Bu güne kadar MyetherWallet'den çekim yapmadım. Bu XFM Token de normalde yoktu söyledikleri şekilde eklemiştim.

Geri göndermeye çalışıyorum. MyEtherWallet'de "Send Ether & Tokens" 'i seçiyorum. To adress yerine kendi adresimi yazıyorum. Aşağıdaki "Amount to Send" bölümüne göndereceğim XFM Token miktarını da yazıyorum ancak sağ tarafta sadece ETH seçeneği çıkıyor. Sanki elimde bulunan az miktardaki Ethereum'u göndermeye çalışıyormuşum gibi değerlendiriyor.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2185404.0  konuyu ve videoyu izle https://www.youtube.com/watch?v=v-4R_ZppHfo birazda araştır
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
April 12, 2018, 12:12:06 PM

Merhabalar,

Merhaba arkadaşım..Myetherwallet cüzdana girdiğinde sağ tarafta özel token ekle bölümü var ona tıkladığında contract adresi sembol gibi bilgiler girilecek bir yer açılacak..Sanırım Xfermoney token ismi..Baktığımda aşağıdaki bilgiler çıkıyor.

Contract : 0xb22ad94fa9b67513382b78507945666eb98eb24e
Sembol : XFM
Decimals : 4

Bunları girip kaydettiğinde ETH yanındaki oka tıklarsan tokenin gözükecektir.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 12, 2018, 12:59:38 PM

Ben adım adım atlamayayım da sana bütün detaylarını buradan görebilirsin : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3116637.msg32204048#msg32204048

dikkat etmen gereken
1. token ekleme.
2. token gönderme bölümleri mevcut orada.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 12, 2018, 04:50:48 PM

Etherscanden contract adresinden vsde bakabilirsin de bunları sorduysan hiç bulaşma  Grin Ben o icoyu falan bilmiyorum da dikkat et ben daha önce tokenleri geri yollayıp bize bilgi verin diyen bir ico görmedim. İyice bir araştır dolandırıcı çok  Grin

hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
April 12, 2018, 05:48:55 PM

Contract adresini önce bir incele istersen trafiği sonrasında yüksek gwei kullanmamaya dikkat et. Bu aradalar çok spam mailler dolaşıyor ona da dikkat et hocam.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
April 12, 2018, 05:51:12 PM

Hocam arkadaşların önerdiği videoları izleyerek işlem yap yanlış birşey yaparsan parana yazık olur birçok kişi başlık açtı yanlış transfer yaptıkları için ardından baktılar sadece coinlerinin
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
April 12, 2018, 07:17:57 PM

Dostum arkadaşlar zaten belirtmişler ama ben sadece şunu söyleyeceğim. Her türlü ihtimale karşı deneme amaçlı 1 adet token gönder sonra kontrol et, işlem doğru şekilde olduysa geri kalanını da gönderirsin. 
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 12, 2018, 10:33:28 PM

Arkadasa katiliyorum.  Once demene amacli kucuk bir miktar gonder,  islem basarili olursa devam edersin.  Bazi tokenlarda isim benzerligi oluyor kisaltmalarinda onlara dikkat et.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 12, 2018, 11:43:46 PM

Myetherwallet çok karışık bir yapıda değil ancak ether scandan coinleri aratın ayni coin için bir çok  referans adres çıkabilir ayni isimleri benzer bazısı direkt aynı coin ancak işlevleri farklıdır. MEW detaylı araştırmak öğrenmek piyasada mesafa aldırır.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 13, 2018, 03:44:20 PM

gönderdikleri tokenı contract adresi ve diğer simgeleriyle birlikte özel token ekle seçneğinden mew cüzdanının içine tanımlaman gerekiyor. bu tanımlama şlemini yapmadan tokenının görünmemesi normal. bunu yaptıysan eğer arakdaşların dediği gibi denee amaçlı az bir miktar göndererek deneyebilirsin
Pages: [1]
  Print  

Jump to: