Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:38:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: HADİ YİNE İYİSİNİZ 1 Trilyon $lık Yatırım Fonu Kripto Paralara Yöneliyor..  (Read 715 times)
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
April 12, 2018, 05:56:51 PM

100 milyon dolar bile ayırsalar çok iyi fakat yine yeni yatırımcılar mağdur olmaması için dikkatli olmaları gerekiyor .
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 12, 2018, 05:58:56 PM

1 trilyon dolarlık fon eğer kriptolardan da portföy yaparsa herşey yükselir. ne kadarlık bir yatırım yapılacak nasıl coinler alınacak bahsedilmemiş yazıda ama beklenen şey bireysel yatırımcı değil böyle büyük fonların girmesi. buna benzer 20 tane for kripto paralara giriş yapmayı düşünüyoruz derse piyasa ocak ortasına rahatlıkla döner. Bundan sonra ICO ların sadece büyük yatırımcılar arasında olma ihtimali bile var tabi kaliteli token/coinler için geçerli bu. Ncash gibi mesela.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 12, 2018, 06:09:50 PM

hocam inşallah dediğn gibidir. dediklerine katılıyorum zaten birden o parayı piyasaya soksalar ciddi pump olur yavaş yavaş soksunlar ki onun etkisiyle başkalrıda yönelsin ve crypto paralara olan ilgi artsın . son 2 gündür sanki boğa piyasasına girdik gibi. marketcap değeri yaklaşık 30 milyar dolar arttı şu 2 günde bu hızla devam ederse iyi şeyler yaparlar
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 12, 2018, 06:30:05 PM

Haberi okudum. Orada söylenen şey Wellington yatırım firmasının 1 trilyon USD'lik müşteri portföyüne sahip olması. Bu portföyün tamamını kriptolara yönlendirmeleri sözkonusu değil. Böyle bir şeyden bahsedilmemiş.
Bu firma, müşterileri adına hisse senedi ve türev araçlarla ilgileniyordu. Muhtemelen toplam portföyün maksimum (benim tahminim) 1/5'ini kripto paralara kaydırabilirler. Buna yönelik de sistemlerinde güncelleme yapmışlar.
Toplamda 1 trilyon USD'lik bir giriş olmayacak yani. Yanıltıcı bilgi olmaması adına düzeltmek istedim;)
Edit: Yukarıdaki arkadaş da benzer şeyden bahsetmiş. Aynı anda yollamışız sanırım. Ben de yazmış bulundum artık.

Aslında burada önemli olan rakamlardan çok eğer bunlar öncü ise ve böyle bir trend başlarsa, çok daha büyük paralar gelebilir. Yeter ki bir yatırım aracı olarak kullanılsın.

Yorumunuza aynen katılıyorum.

Piyasadaki tedirginlik belki bu tür yatırımcı hareketleri ile daha da azalabilir. Ama bu değil ki balinalar rahat duracak. Elbet onlar yine birilerinin canını yakacak. O nedenle fazla da kendinizi kaptırmayın. Temkinli olun.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
April 12, 2018, 06:30:16 PM

Haberin aslı astarı var mı? Ayrıca benim anladığım 1 trilyon dolar tamamen kripyo paralara yönlenmiyor. Bunun ancak belli bir kısmı bu piyasaya girecek.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
April 12, 2018, 06:59:52 PM

Bu olacak er ya da geç ama şuan hemen kısa vadede olacağını düşünmek biraz uçuk geliyor bana uzun vadede her türlü uçacağız merak etmeyin. İnş işler kötüye gitmez.
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
April 12, 2018, 07:03:40 PM

Yavaş girsin 1 trilyon dolar bir anda girerse milyoner olabilirim Smiley

Konudaki herkes şu anda gizli zengin. Başlığı okudum ve tüm satış emirlerini iptal ettim.
Bu fon direnç falan dinlemez.  Cheesy
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
April 12, 2018, 07:15:45 PM

Bir umuttur yaşamak diyorum başkada birşey demiyorum. Moral olarak iyice bitmiş durumdayız. Artık beklenti içine girmiyorum girersem hata yapıp satarım Cheesy bekliyorum bekliyorum bu parasızlık bitsin diyee.

M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 12, 2018, 07:24:27 PM

Piyasda böyle haberler dolaşması güzel. Tabi 1 trilyon dolar falan gireceği yok haber biraz çarptırılıyor ama bir nevi algı oluşturma olabilir. Yavaştan piyasada hissedilmeye başlanmış etkisi. Belki ayı sezonunu böylelikle bitirir boğa sezonuna geçirir böyle haberler vesilesi ile.
DoloresPacman
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
April 12, 2018, 10:34:21 PM

Umarım yavaş yavaş yaparlar bu işlemi piyasa buna hazır değil Cheesy
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286
Merit: 100

View Profile
April 12, 2018, 11:02:20 PM

Büyük parasal bir güç kripto piyasasında yatırım yapacak. Yoksa adamlar bütün paralarını kripto paralara gömmeyecekler tabiki. Bu sadece ileride kripto para piyasası büyüdüğünde kendilerine önemli bir yer edinmek için şimdiden yatırım yapıyorlar.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
April 12, 2018, 11:06:22 PM

1 Trilyon dolar er yada geç market hacmi olarak kırılacak diye düşünüyorum. Böylesine bir fon bir anda gelmesede kısım kısım girişi dahi çarpan etkisi yapar diye düşünüyorum
teleskopta
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
April 12, 2018, 11:30:16 PM

Dikkat etmek temkinli olmak lazım rockfeller soros ve Wellington Management Cooperation bunlar bir piyasaya pek hayrına da girmezler girerlerse de kontrol savaşı için girerler, ortam yeşillendi ama 1 trilyon doları görmeden içimiz rahat etmez artık.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 12, 2018, 11:46:12 PM

1 trilyon doları zirvelerden sokmazlar diye düşünüyorum biraz biraz düzeltmeler gelecektir panik yok daha güzel fiyatlar gelecektir bu haber ona işaret eder batıyor algısına kapılmayın karları reelize edin psikolojyi sağlam tutun. Borçla girmeyin! Kazanamazsınız! Çok düşük ihtimal kazanma ihtimaliniz çünk ü bu piyasa psikoloji demek.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
April 12, 2018, 11:56:15 PM

Artık güzel haberleri bekliyorduk ama 1 trilyon dolar biraz abartı gibi duruyor umarım doğrudur,birazda hareketli geçti bugün umarım böyle devam eder piyasa =)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
April 13, 2018, 12:38:02 AM

Bize böyle devasa paralı adamlar lazım amk paralarını oralarda tutup ne bok yiyecekler işte burda kolay kolay katlarlar gelsinler bizde katlayalım destek verelim daha ne isteriz ki başka

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 13, 2018, 02:06:31 AM

Gerçekten güzel bir haber yani kripto paraların biraz daha canlı hale gelmesi için gerekli olan bir rakam. Bakalım nasıl bir etki oluşturacak hep beraber göreceğiz.

jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
April 13, 2018, 02:17:19 AM

Bu piyasa olumsuz hatta asılsız haberlerle manipüle edilerek tepetaklak edildi ve varını yoğunu ortaya koyan bir kısım insan mağdur oldu, öncelikle bunu unutmayın. Öte yandan 1 trilyon dolar yatırım fonunun kripto paralara yöneleceği haberi bile bir çok insanın kripto paralara yatırım yapması için yeterli, ki neden olmasın. Yine de bir kurtlar sofrasında olduğunuzu unutmadan, zarar ederseniz üzülmeyeceğiniz meblağlar ile yatırım yapın derim ben. Dengelerin her an değişebildiğini unutmayalım. Ortada bir haber var fakat bunun gerçekleşeceğinden emin olamayız. Bu haber gerçekleşirse gerçekten güzel şeyler olabilir, bu ihtimalle az da olsa yatırım yapmakta fayda var ama üzülmeyeceğiniz kadar yatırın arkadaşlar.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 13, 2018, 02:38:33 AM

Bu 3 çakal para kazanmayacakları yere dükkan açarlar mı açmazlar . Dünyanın kanını emdiler şimdi de buraya el atacaklar. Büyük manipülasyonlara hazır olun.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
April 13, 2018, 08:34:40 AM

1 trilyon dolar mı abi inanılmaz bir rakam bu gerçekle bağlantısı var mı şuan piyasa hacmi 270 milyar dolar civarında bu dediğiniz haber şuanki hacmin 4 katı bana gerçekçi gelmedi ama yine de haberi paylaştığınız için teşekkür ederiz
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: