Bitcoin Forum
June 03, 2024, 12:11:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Coinbaba.net Türkiye'nin Global Borsası Artık Yayında....  (Read 1138 times)
statistman
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
April 23, 2018, 09:31:57 AM

Bu borsa şuan için aktif değil sanırım. Ücretler kısmını incelediğimde 0,01 eth ve 0,01 ltc çekim ücretleri çok fazla üstelik yeni bir borsa için bu ücretlerin belli bir süre kaldırılması daha iyi olur düşüncesindeyim. Yine aynı şekilde piyasa yapıcı/alıcı komisyon oranları %0,35 çok çok yüksek. Şuan türkiyedeki aktif borsalar içinde en yüksek komisyon oranı diyebiliriz bunların düşürülmesi lazım.
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
April 23, 2018, 09:51:51 AM

hergün bir borsa açılıyor ve kapanıyor umarım sonuna kadar kapanmadan devam edersiniz hayılırlı olsun.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
April 24, 2018, 07:39:48 AM

ben anlamadım direk yurtdısı borsasından alırım nasıl bi avantaj saglıyorsunuz? bir de para cekme 72 saat surebilir yazıp piyasa yonunu bahane etmissiniz koca bir bilinmezlige surukluyor bu durum

Yurtdışından BTC alırsan çok pahalı şu ara Türk borsalarına göre.  TR den alıp yurt dışında bozmalısın.

Yalnız, coinbaba ile Türk borsaları arasında 1000 TL'lik fiyat farkı var ki, Paribu ya da BTCturkten alıp, coinbabada bozarım eğer hep böyle kalacaksa. Hesabımızı hala onaylamıyorsunuz coinbaba, onaylayın da görelim gerçek mi değil mi? Hem para çekme ile ilgili 72 saat olayı da çok fazla.. Piyasanın durumuna göre demişsiniz ama yine de 72 saat uzun. Bitfinex'ten çeksem neredeyse 5-6 günde geliyor zaten para.
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
April 24, 2018, 05:24:41 PM

Oluşacak fiyat farklarından dolayı nakit akışı hep bir tarafa doğru olacak. Kullanıcılar yakında TR borsalarından BTC alıp bu sistem üzerinden yurtdışında bozduracak. Nakit para şu aşamada, yurtdışı borsalar üzerinde birikecek ve belirli zamanlarda yurtdışından çekim işlemi yapılacak. Uluslararası sistemler üzerinden büyük miktar para akışı olacak. Bu akış piyasa durumuna göre tek yönlü olacak. İşiniz zor. Swift sisteminde bir yerden sonra takibe takılacak firma. TR borsalarındaki fiyatlar globalden yüksek olduğunda nakit akışı yurt dışına doğru başlayacak ve swift ve devlet kontrolüne takılmak söz konusu olacak. Böyle bir durumda kullanıcılar da sıkıntı yaşayacak gibi görünüyor.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 24, 2018, 06:33:41 PM

1 milyon tl harcanan sitenin domainin bu olmasi biraz komik olmus, islevselligi gelisitirilebilir belki ama benim aklimda bu isimle kalacagini biliyorum. Temkinli olmak lazim bilmem kacinci ayni vakayi yasamamak icin.
kardx
Member
**

Activity: 60

View Profile
April 25, 2018, 12:27:58 PM

yeme de yanında yat. tamam her önüne gelen borsa açsın biz de hemen  koşup işlem yapalım. bu işler zor artık.
barisakca
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
April 26, 2018, 10:45:36 AM

Ne zaman siteyi aktif hale getirmeyi düşünüyorsunuz?? Arbitraj dediniz evet dün ondan önceki gün vardı ama şimdi öyle bir durum yok. Bu arada, Kimlik belgelerimi yükleyemiyorum. Bu arada komisyon oranı %0,35 emin misiniz?? neden bu kadar yüksek bir komisyon var!
coinbabaofficial1
Copper Member
Newbie
*

Activity: 77

View Profile WWW
April 26, 2018, 11:31:48 AM

Ne zaman siteyi aktif hale getirmeyi düşünüyorsunuz?? Arbitraj dediniz evet dün ondan önceki gün vardı ama şimdi öyle bir durum yok. Bu arada, Kimlik belgelerimi yükleyemiyorum. Bu arada komisyon oranı %0,35 emin misiniz?? neden bu kadar yüksek bir komisyon var!

Barış Bey merhaba,

Destek ekibimiz yaşadığınız sorun ile ilgili sizinle iletişime geçmeye çalıştı ancak belirtmiş olduğunuz e-posta adresinizden hata mesajı alındı. Bu yüzden lütfen, destek@coinbaba.net adresinden veya destek.coinbaba.net adresinden talep oluşturmanızı ve süreci oradan devam ettirmenizi rica ederiz.

Sitemizde son kontrollerimiz yapılmaktadır. Net bir tarih verememekle birlikte, çok kısa zamanda onay işlemlerimiz aktif hale getirilecektir.
Komisyon oranımız, entegre olunan borsalara ödenen ücret ve diğer maliyetler göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Ancak bu bedel üzerinde tekrar bir değerlendirme yapılacaktır.

Platformumuz global borsalar ile entegre olması sebebi ile global borsa fiyat seviyelerinde işlem görmektedir. Bu durum "her zaman" olmamakla birlikte zaman zaman Türk borsaları ile negatif ya da pozitif yönde arbitraj fırsatı yaratabilecektir. Ancak "her zaman arbitraj fırsatı olacak" gibi bir iddiamızın olmadığını bilgilerinize sunmak isteriz.

Arbitraj fırsatları ile ilgili sitemiz aktif hale geldiğinde, fırsat olması durumunda Twitter ve Instagram sayfamız üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Takip etmenizi önemle rica ederiz. Twitter: @coinbabanet // Instagram: coinbabanet

Saygılarımızla,
CoinBaba Ekibi

coinbabaofficial1
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
May 03, 2018, 05:46:46 PM

03.05.2018 tarih, saat 20:42 itibari ile:

BTC:
Coinbaba Alış: 40.200 (25 BTC)
Borsa P satış: 38.800 TL (10 BTC)

Brüt Arbitraj Karı: 1400 TL/BTC
Brüt Arbitraj Marjı: 3.61%

Coinbaba.net deneyimine çok az kaldı...
coinbabaofficial1
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
May 03, 2018, 05:56:20 PM

03.05.2018 tarih, saat 20:49 itibari ile:

ETH: 
Coinbaba Alış: 3.215 TL (250 ETH)
Borsa B satış: 3.112 TL (50 ETH)

Brüt Arbitraj Karı: 103 TL/ETH
Brüt Arbitraj Marjı: 3.31%

coinbabaofficial1
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
May 03, 2018, 06:03:23 PM
Last edit: May 03, 2018, 06:31:11 PM by coinbabaofficial1

03.05.2018 tarih, saat 21:03 itibari ile:

BCH:
Coinbaba Alış: 6.280 TL (27 BCH)
Borsa KS satış: 6150 TL (8 BCH)

Brüt Arbitraj Karı: 130 TL/BCH
Brüt Arbitraj Marjı: 2.11%

emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
May 04, 2018, 01:32:06 PM

Evet merakla bekliyoruz, çok az kaldı Türkiye'deki bu ilk deneyime. Bu ara ZZ çok iyi analiz yapmış helal olsun, bahsettiği konularda geliştirme yapmanız lazım.

Bu arada hangi borsaları kullandığınızı bence yazmanız lazım, en azından bildiklerinizi yazın ki biz de oraya bakıp aa evet diyip teyit edebilelim. Bu mantıkla yurtdışında çalışan başka hangi websiteleri var merak ediyorum bir de.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
May 06, 2018, 02:00:01 AM

cloudflare doğru bir seçim, mail sunucularının farklı firmada olması da doğru bir seçim, SSL sertifika farkının bir esprisi yok cloudflare doğru seçim, domain süresi uzatılmış doğru hareket Smiley , web sitesi şık (kullanışlı mı bilmiyorum test etmedim) istekler ve durumlar doğrultusunda elbette geliştirilebilir/kısmen değiştirilebilir, hesap ve cüzdanların güvenliğini elbette görme şansımız yok, o konuda da titiz davranıldığını düşünüyorum, bankalar ile anlaşmak ve şirket sermayesi borsanın kalitesini gösteriyor zaten, umarım Türkiye bir borsa daha kazanır kazasız belasız, hayırlı olsun.
meatballsset
Member
**

Activity: 98

View Profile
May 08, 2018, 12:49:15 PM

ülkemizden global borsa çıkması hepimizi onere edecek.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: