Bitcoin Forum
July 13, 2024, 11:33:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: ⚡3 GB GTX 1060 Satın almayın 1 Mayıs 2019 ETH Dagsize için Son Gün⚡  (Read 318 times)
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
April 20, 2018, 09:14:47 AM

Başlık yanıltıcı, çözümü var, ayrıca sadece eth kazılıyor sanki !

Aslında hiçbir kartı almayalım eth pos olunca hiçbiri işe yaramayacak zaten o mantıkla.

Eth pos olduğunda kim uğraşacak?

Uğraşılmayan madene kim ilgi gösterecek?

Öylr bir şeyi yapacaklarına ihtimal vermiyorum, konuşulur, tartışılır ama olmaz gibi..

Uğraşılmayan maden derken? POS nedir tam olarak bilginiz var mı acaba? Zaten mining işlerinde biraz kendini geliştirenler ETH kazmıyor artık.

Valla hocam biz anlamışızda sizin anladığınız meşhur. Posu normal kart posu falan sanıyo gibisiniz.

Yada ben bilmiyorum diyip çıkayım işin içinden Smiley boş muhabbet uzamasın Smiley

Bu arada kayda değer yeni coin yoksa eth kazıyorum. Onun dışındaki kazmıyorum Smiley
Borsada al sat yapıyorum. Al sattada bir kaç coin/token vardırki al sat yapmam. Sadece al yaparım.

Hatta şu kadar söyleyeyim elimde şuandaki eth miktarı 0,5 Smiley

Bundan olur dediğm bir coin daha çıkarsa onu kazar bekletirim. Çok çok elimde patlar.

...
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
April 20, 2018, 09:44:24 AM

Demek istediğim şu. Anlık olarak en yüksek whattomine getirisi olan parayı kazdınız diyelim. 1 gün sonra hatta saatler sonra bile o kazancı alamıyorsunuz. Zorluğu %5+ düşmüş ve algoritmasında o anda ilk 5 içerisinde olan paralar daima benim tercihim. Borsacılar nasıl trendleri izliyorsa madencilerde izlemeli. Whattomine trend konusunda bilgi vermiyor.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
April 20, 2018, 10:07:44 AM

Demek istediğim şu. Anlık olarak en yüksek whattomine getirisi olan parayı kazdınız diyelim. 1 gün sonra hatta saatler sonra bile o kazancı alamıyorsunuz. Zorluğu %5+ düşmüş ve algoritmasında o anda ilk 5 içerisinde olan paralar daima benim tercihim. Borsacılar nasıl trendleri izliyorsa madencilerde izlemeli. Whattomine trend konusunda bilgi vermiyor.

Bu konuda haklısınız ama ben Miningpoolhub ta otomatik ethash algo kazıyorum. Yani ethash'te o an en karlısı hangisiyse sistem onu kazıyor, ltc ye çeviriyor. Ben ödememi ltc olarak alıyorum, böylece karlı olan coini karlı iken kazıp hemen satıyorum.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
April 20, 2018, 10:52:12 AM

iyide o durumda da sürekli blok ödülünde kayıp oluşur ki tam ödül alacaksın diğerine geçecek Cheesy pek mantıklı gelmedi dediğiniz...
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
April 20, 2018, 11:29:30 AM

Neden kayıp oluşsun ki, sen o ödülü almaya hak kazandıysan zaten cüzdanına geçecektir. Bir de kazdığın coin sürekli değiştiğiyor gibi düşünmeyin, yaklaşık 3-4 gündür eth dışında başka birşeye geçmedi sistem.
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
April 20, 2018, 04:46:55 PM

miningpoolhub'ın auto switch mantığı ile whattomine en üsttekini kazmak arasında hiç bir fark yok.

Zorluğu düşmüş, fazla değerini kaybetmemiş, yükselme potansiyeli olan paralar kazmak lazım.
BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
April 25, 2018, 07:19:13 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3386694.0

Herhalde artık alınabilir Cheesy Ne diyorsun üstadım?
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
April 25, 2018, 08:39:58 AM

abi benim umrumda bile değil ki eth nin dag olayı onca coin var eth turevli elimde heribirnden 1000+ yapacagım atacağım köşeyte eth den sonra bunlardan birine kayacak bu ekip...
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
April 25, 2018, 10:16:02 AM

Rigini daha önce kuranlar için değil ama yeni kuracaklar 100-200 tl fazla verip 8 gb ram li almaları her açıdan daha iyi olacaktır..2-3 ay mining yapıp yerim yok satıyorum diyenler hariç...
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 25, 2018, 10:22:50 AM

Rigini daha önce kuranlar için değil ama yeni kuracaklar 100-200 tl fazla verip 8 gb ram li almaları her açıdan daha iyi olacaktır..2-3 ay mining yapıp yerim yok satıyorum diyenler hariç...

2-3 ay mining yapıp yerim yok satıyorum diyenler hariç... çok ince  Grin Grin Grin Sahibinden. com da kime sorsam ya yeri yok ya askere gidiyor yada evleniyor. Yeni genç nesil çok atılgan Maşallah  Grin
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: