Bitcoin Forum
June 28, 2024, 12:39:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ✅Kripto Paralara Neden Güvenmeliyiz?✅  (Read 724 times)
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
April 14, 2018, 06:32:38 PM

Yazınız için teşekkür ediyorum öncelikle. Benim bu piyasada ki inancım ilk olarak teknolojiyi bilip ona güveneceksin ki gelecek ile ilgili neler olacağını kestirebilesin devamında yatırım yapmak düşüş anlarında sakin kalabilmek çok daha kolay oluyor.

SecurityShark
Member
**

Activity: 182

View Profile
April 14, 2018, 07:04:55 PM

Çok güzel ifade etmissiniz. Aslında tüm borsalar bu işi bilenlerin bilmeyenlerin sırtından para kazandıkları yerlerdir. Yada sabredenlerinde diyebiliriz.

utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
April 14, 2018, 07:37:50 PM

Bütün dünyanın bu sisteme entegre olmaya başlaması yakındır (hatta başladı bile denilebilir). Bu saatten sonra kripto paralara güvenip güvenmeme gibi bir tartışmanın söz konusu olmaması lazım bana kalırsa.
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 14, 2018, 08:36:14 PM

Güzel yazıymış, bilgilendirme açısından gayet güzeldi. Bende böyle bir yazı okumuştum ama bu daha açıklayıcı olmuş. teşekkürler dostum. eline sağlık.
usakli64 (OP)
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
April 15, 2018, 06:49:40 AM

Güzel yazıymış, bilgilendirme açısından gayet güzeldi. Bende böyle bir yazı okumuştum ama bu daha açıklayıcı olmuş. teşekkürler dostum. eline sağlık.

Rica ederim,  umarim faydali olmustur.

sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 15, 2018, 07:51:05 AM

Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş. Malesef arkasındaki teknoloji nedir, neye hizmet eder bilmeden yatırım yapanlar dalgalanmalardan fazla etkileniyor. Blokzincir teknolojisi gündeme damga vurmasıyla birlikte git gide gelişerek devam ediyor. Burdan sonra tamamen yok olmasını söz konusu bulmuyorum.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
gkHgunes
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 15, 2018, 08:19:39 AM

Yazı için teşekkürler.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 15, 2018, 09:49:30 AM

Zaten en başta bu forumda yazan herkesin güvenmesi gerekiyor bu işe gönül verenlerin özellikle, dahaca bu işlerin en başındayız, bazı sağlam coinlerin projeleri hayata geçip gerçek manada kullanılmaya başlandığında ve büyük şirketler bu teknolojileri kullanmaya başladığında o zaman herşeyin değişeceğine inananlardanım ama bunun için zaman ve sabır gerekli en az 7-8 yılı bulabilir.

Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
April 15, 2018, 01:24:07 PM

Kripto paralara karşı hiç bir güven sorunumuz yok şükür, gelecek buradadır, kriptoya karşı olanlara ve aç gözlü balinalara karşı uyanık olmamız ve coinleri kaptırmamamız gerekiyor, mücadeleye devam.
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
April 15, 2018, 01:33:16 PM

Kripto konusunda sabirli olmayi ogrenmek lazim. Onceki gibi ICO lari yatirim icin yuksek limitler verilmiyor ve boylece kisa surede katlayamiyorsun. Uzun vadeli dusunmek lazim.Sabirli olmak lazim.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
April 15, 2018, 05:03:56 PM

Şu an şu dakika hatta ve hatta şu saniye paniğe kapılmış çürük yatırımcı satıyor , ondan daha sağlam yatırımcı onun elindekileri topluyor.
Ne zaman ki piyasada sabır eşiği düşük yatırımcı çok aza inerse ki günden güne iniyor, o zaman bitcoin gerçek değerine o kadar yakın olacaktır.

Şu söyledikleriniz gerçekten çok doğru tespitler, boğa sezonunda bile alınan kazançlar bu yüzden gitgide daha çok azalacak ama bu zamanlarda piyasaya giren insan sayısı gün geçtikçe çoğaldığı için bir nevi denge sistemi söz konusu.
batux
Newbie
*

View Profile WWW
April 15, 2018, 05:06:25 PM

Bence global olması ve arkasındaki dağıtık ve şeffaf teknoloji güvenmek için iyi nedenlerden bir kaçıdır. Kripto paralar ile alışveriş bankacılık işlemleri yaygınlaşsa dünya daha güzel bir yer olacak Smiley
utkutekceylan
Newbie
*

View Profile
April 15, 2018, 05:19:03 PM

Güvenmeliyiz çünkü piyasası öldü denirken bile kazandırmaya devam edebiliyor ayrıca kullandığı teknoloji ve arkasındaki birikim hafife alınacak cinsten değil. Bu etkenler ışığında ben geleceğin kripto paralarda olduğunu düşünüyorum.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 15, 2018, 05:25:03 PM

Ben bunu gelenekselin muassıra yenilmesi olarak yorumluyorum aslında, kripto paraların bugünü ve 10 yıl sonrası hali arasında devasa bir fark olacak. Şu an için yeni gelişen bir teknoloji ama ileride çok daha farklı seviyelere gelip kullanım alanları geleneksel para birimleriyle yarışır hale gelebilir. Sonuçta buharlı makineler de ilk çıktığında atların yerini tutmaz deniliyordu  Grin Grin
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 15, 2018, 05:30:31 PM

Daha blockchain ve kriptoparalar için emekleme zamanı bile değil yolun çok başındayız. Önümüzdeki yıllarda bu işte iyi olanlar ve sabretmeyi bilenler çok iyi paralar kazanacaklar. Bu piyasa sabırsız olanları çabuk harcar Smiley

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
April 15, 2018, 05:43:23 PM

Daha blockchain ve kriptoparalar için emekleme zamanı bile değil yolun çok başındayız. Önümüzdeki yıllarda bu işte iyi olanlar ve sabretmeyi bilenler çok iyi paralar kazanacaklar. Bu piyasa sabırsız olanları çabuk harcar Smiley

Hocam size katılıyorum daha emekleme aşamasında bence blockchain tam anlamıyla bir oturur Real hayata entegre olursa devletlerin bilgilerini edinirse devletler blockchaine geçerse bitcoinde ve doğal olarak bizlerde etkileneceğiz ve de sabreden kazanmış olacak
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
April 15, 2018, 07:36:11 PM

Bu piyasadaysanız eğer güvenmek zorundasınız artışlar çok hızlı ve yüksek bir şekilde olduğu için kısa zamanda yüksek miktarlarda kar edebilirsiniz ve daha fazla para sahibi olabilirsiniz.
dewilboys
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
April 15, 2018, 08:10:13 PM

Bu kripto paralar kimilerinin işine gelmiyor işlerine çomak sokuyor. Yenilik ve değişimlere açıı olamayan bir insanlık tarihi devam ediyor. Mevcut sistemden fayda sağlayan kesimlerin finansal sistemin istikrarı konusunda bir tehdit olarak görüyor ama bu gelişmeleri engellemeyecek tabi çağ teknoloji çağı daha fazla direnemezler Smiley
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
April 15, 2018, 08:54:22 PM

güzel düşünceleri basit bir dille anlatmışsın yararlı bir içerik olmuş umarım görmesi gereken kişiler görür,sonuna kadar kriptodayız!
campeck
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
April 15, 2018, 09:35:18 PM

Kripto paralara tek başına güvenmek saçmalık olur elbet, gerçekte güvenilen şey blockchain teknolojisi ve onun geleceğimizde alacağı büyük yerdir. Kriptolarda bu teknolojiyle bağlantılı birer enstrümandır.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: