Bitcoin Forum
May 03, 2024, 10:10:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ✅Kripto Paralara Neden Güvenmeliyiz?✅  (Read 722 times)
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 15, 2018, 09:40:04 PM

kriptoparalara arkalarında ki güç anlamında bir güvenmeyi kastediyorsanız böyle bir güvenin saçma olacağını düşünüyorum ben. Ancak teknolojilerin gücüne güvenebilirsiniz.

1714774207
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714774207
Reply with quote  #2

1714774207
Report to moderator
1714774207
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714774207
Reply with quote  #2

1714774207
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
April 15, 2018, 11:37:25 PM

Tabi ki teknolojisi için ve bize vaadettiği ve hiçte zor olmayan bir yöntem olduğu için bu piyasaya sonuna kadar bağlıyım,bakalım zaman kimleri haklı çıkaracak
usakli64 (OP)
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 16, 2018, 07:01:38 AM

Çok güzel geri dönüşler aldım, çokta mutlu oldum. Yazı için merit veren, vermek isteyipte veremeyen herkese içtenlikle teşekkür ediyorum. Herkesin bilinçlenmesi adına bu yazıların çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bir sonraki makalem Çarşamba gün yayında olacak.

Eğer özellikle okumak istediğiniz bir konu varsa konunun altına yorum yapınız.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
zorbit
Full Member

Activity: 218

View Profile
April 16, 2018, 07:06:02 AM

dijitalparalar bu piyasanın bel kemiğini oluşturuyor. sonuçta insanlar paraya ilgi gösterdikleri için buradalar ama baktığınızda aslında çoğu proje bu paraları kendi projelerine entegre ederek utility token olarak kullanma amacı içindeler. bu da bize şunu gösteriyor. gerçekten bir soruna çözüm getiren projelerin paraları değerli olacak. ama bu demek değil ki her kriptopara değerli olacak.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 16, 2018, 08:15:23 AM

evet güvenmek lazım ancak bazen aklımı bazı sorularda kurcalıyor..bazılarının ya tamam bu teknoloji çok süper falan filan dediği noktada bir söz çıkıyor: " kripto paraları sktr edin arkasında blokzincir teknolojisi daha önemli "...! büyük kuruluşlar organizasyonlar devletler kendi blok zincirlerini geliştirip bu paraları sktr edebilir mi acaba ?  Grin
usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
April 17, 2018, 10:46:19 AM

evet güvenmek lazım ancak bazen aklımı bazı sorularda kurcalıyor..bazılarının ya tamam bu teknoloji çok süper falan filan dediği noktada bir söz çıkıyor: " kripto paraları sktr edin arkasında blokzincir teknolojisi daha önemli "...! büyük kuruluşlar organizasyonlar devletler kendi blok zincirlerini geliştirip bu paraları sktr edebilir mi acaba ?  Grin

Blockchain var oldugu surece bitcoin ve diger kripto paralar olacaktir.  Bizim icin onemli noktada zaten bu.  Engellenemez olmasi sebebi ile herzaman bir degeri olacaktir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 17, 2018, 12:47:44 PM

Çok güzel geri dönüşler aldım, çokta mutlu oldum. Yazı için merit veren, vermek isteyipte veremeyen herkese içtenlikle teşekkür ediyorum. Herkesin bilinçlenmesi adına bu yazıların çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bir sonraki makalem Çarşamba gün yayında olacak.

Eğer özellikle okumak istediğiniz bir konu varsa konunun altına yorum yapınız.

Hocam bu tarz kendini geliştiren arkadaşların paylaşımları bizi de çok mutlu ediyor. Bazen imza kampanyalarından dolayı kendimizi zorluyoruz bir şeyler yazmak için, bilgilendirici yazılar yazmak gerçekten bir tecrübe ve emek gerektiriyor. Katkıda bulunan herkesin emeğine sağlık.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 17, 2018, 01:33:59 PM

Bu piyasanın içerisindeysen ve burada üyeliğin varsa zaten kripto paralara güveniyorsunuzdur. Kaldı ki, her ne kadar kayıplar da olsa kazanç inanılmaz seviyeye çıkabiliyor.

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
April 17, 2018, 01:44:22 PM

YAzı güzel olmuş resmen duygularımıza tercüman olmuşsunuz.Benim kripto serüvenim çok atraksiyonlu bata-çıka maceralı geçti ve sonunda kendi adıma bişeyler başarabildiğimi hissediyorum.O yüzden kriptolara inanıyorum ve benim gibi sayısız birçok arkadaşımızın hayatını kökten değiştirdiğini düşünüyorum.Bizim nesil için maddi olarak bir çıkış noktası oldu kriptoparalar.yoksa şimdi borç harç içinde yüzüyor olacaktım
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
April 17, 2018, 10:11:21 PM

Kim ne derse desin ben güveniyorum hepsine değil elbette gücenmediklerim var özellikle eskilere bağlıım bu konuda umarım en kısa zamanda daha iyi konuma gelir ve söz sahibi olur bu kripto dünyası
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
April 17, 2018, 10:24:22 PM

Teknoloji ışık hızıyla gelişiyor , kimsenin gözünün yaşına bakmaz geride bırakıverir.  Kripto para ve blockchain  artık ayrılmaz bir ikili gerçektende, bu gerçekler karşısında şimdi gidip dolara mı güveneyim. Halen dolar kullanıyor olsakta geleceğim için kripto paraya güvenmeyi seçiyorum.

blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
April 18, 2018, 05:05:38 AM

Kripto paralara hicbir olmayacagi dusuncesindeyim.  Bakiniz koc koca devletler acik acik bas bas bagiriyor ben bu teknolojiyi sonlandiramiyorum,  bari yasaklama koyayim diye.  Engellenemez ve yasaklanamaz bir teknoloji elbetteki yukselecektir.  Sadece bugunler biraz zor geciyor herkes icin.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 18, 2018, 07:19:14 AM

güvenebilmemiz için önceliklle elle tutulabilir bazı gelişmelerin gerçekleşmesi lazım bunların gecikmesi halinde güven de gecikir.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
April 18, 2018, 11:44:38 AM

Her kripto para güvenilir değil çoğu merkezi dolayısıyla sizin zararınıza olabilecek bir şey yapılabilir ayrıca bir çok başka üzerinde durulması gereken şeyler var ama fiat paradab daha iyi olduğu kesin.
usakli64 (OP)
Full Member

View Profile WWW
April 19, 2018, 10:28:24 AM

Her kripto para güvenilir değil çoğu merkezi dolayısıyla sizin zararınıza olabilecek bir şey yapılabilir ayrıca bir çok başka üzerinde durulması gereken şeyler var ama fiat paradab daha iyi olduğu kesin.

Merkezi  olmayanlar ile merkezi olanları ayırmak lazım tabiki. Merkezi olanlara yatırım yapılmasını zaten olumlu karşılamıyorum. Ripple gibi veya iota gibi aklıma gelen şimdilik bunlar. ne söylemek istediğimi zaten anlayacaktır tecrübeli kişiler.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 10:34:48 AM

Yatırım yapmadan önce herkesin bilmesi gereken ve kazançtan ziyade bu teknolojiyi ve geleceğini öğrenmesi için çok güzel bir yazı olmuş. Bir çok kişi piyasanın mantığını anlamadan piyasaya giriş yapıyor ve panikle paralarını kaybediyorlar umarım bu yazı onlara kılavuz olur.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
April 20, 2018, 05:47:12 PM

Bence guvenmemeliyiz derim Smiley kaybedeceğini goze aldığın parayla girmelisin ben bunu öğrendim burdan

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
April 20, 2018, 05:54:52 PM

Bu kripto parara güvenme meselesi değil teknolojiye güvenip güvenmeme meselesi bence
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
April 20, 2018, 07:01:28 PM

Güven meselesini ✅ birçok şey etkiliyor, öenli olan duygusal bağ kurup kendimizi yıpratmamak. Kripto para piyasasıyla alakalı kısa,net ve anlaşılır bir kitap aldım geçenlerde kitap yurdundan;

Emre Aksoy-Bitcoin (http://www.kitapyurdu.com/kitap/bitcoin/455481.html)

NOT: Amacım kesinlikle reklam yapmak değil kitabın en uygun fiyatla satıldığı site olduğu için orayı verdim fiyatı 10TL civarı bu parayı nelere vermiyoruz ki bu işe emek verenlerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 20, 2018, 07:16:20 PM

Güzel yazmışsın hocam bazen karamsarlığa kapılıyoruz hayal edemiyoruz bir coinin gidebileceği yerleri mesela neo , bnb gibi kim diyebilirdiki bu seviyelere gelebileceklerini , şuan piyasada geleceğin bnb , neo su sessiz sakin duruyor orada belki gelecek sene başka coinleri konuşacağız . Böyle oluyor market döngüsünü tamamliyor bazısı 10x , 100x yapıyor bilemiyoruz.Aldığım coin duruyor yerinde sabit bakıyorum diğer almadığım gidiyor Murphy kanunu işte Smiley
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: