Bitcoin Forum
June 01, 2024, 07:12:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Piyasaya toplu nakit girişinde mantıksızlık yok mu?  (Read 427 times)
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 04, 2018, 08:47:21 AM

işte bu tarz durumlara balina girişi deniyor ya.adamlar yüklü miktarda para girşi yapıp, istedikleri coinle oynuyorlar ve kar edip çıkıyorlar..
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 04, 2018, 03:09:13 PM

marketcabın 52 milyar dolar artması piyasaya yeni dahil olan sıcak para olarak görmeyin. borsada parasını tutan balinalar var. cüzdandan aktarım yapanlar. a coinden çıkıp b ye dahil olanlar. yani pump yapıyor o kar ile parayı başka coine aktarıyor.

Kısa sürede gerçekleşen artışı ben de balina hareketlerine bağlıyorum ama cüzdan incelmesi yapamadığımız için bu durumdan emin de değiliz. Umarız spekülasyona yer veremezler
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
May 04, 2018, 06:02:59 PM

Piyasa o kadar popüler oldu ki büyük girişimciler piyasaya saldırmaya başladı. Bu nedenle çok daha büyük para giriş çıkışlarını görebiliriz. Piyasa artık abilerin elinde ve bizde onların insafıyındayız.

zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 04, 2018, 09:32:44 PM

Balinaların oyununa güven olmaz. Önce gel gel yaparlar sonra ters köşe Smiley Parası olanlar piyasaya yön veriyor. Balinalarda coin piyasasının gelişip ilerleyeceğini ve şuandaki değerlerin mumla aranılacağını biliyorlar. Daha önceki konularımda da yazdım en erken 5/6 ay en geç 2 yıl içinde toparlanma olacaktır. Ve bu toparlanma sonucunda ciddi yükseliş bekliyorum. Ama hangi coin yükselir hangisi düşer onu bilemem. İnandığım ise: İstikrarlı olan, kurumsallaşmış her coin iyi yerlere gelecektir. Kısa vadede ciddi bir yükseliş beklemiyorum. Elbette ki iniş çıkışlar olacaktır ama bu kısa vadeli, günlük, haftalık alım veya satış şeklinde gerçekleşecektir. Uzun vadeli alım satımlar yani yatırım şeklindeki oluşumların az biraz daha zamanı var. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
GiannisTR
Member
**

Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 06, 2018, 08:45:00 PM

Dediğiniz dikkat çektiğini nokta gerçekten çok mantıklı geldi bana da ancak bir çözüm kreatif bir bakış açısı bende üretemedim doğrusunu söylemek gerekirse

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
blodelf1
Newbie
*

Activity: 172
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 11:02:13 PM

nereden geldiği belli olmayan paralar işte..birileri yine yön vermeye çalışıyordur, muhtemelen balina hareketidir..
ElmasKafa
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 11:23:43 PM

Bir mantıksızlık yok hem nereden geldiği belli olmayan demişler zaten btc de bu gayet mümkün bir şey değil gibi gözüküyor cüzdanına ulaşabiliyoruz sonuçta kim atarsa atsın.
redeyesto
Member
**

Activity: 62

View Profile WWW
May 08, 2018, 01:05:47 PM

mantıksızlık var kısa zamanda hacim çok hızlı büyüyor, ilginç konu.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
May 08, 2018, 01:14:27 PM

Piyasa oldukca hareketli cunku piyasa hacmi cok yuksek degil ve giren cikan paralar etkiliyor. Bahsedilen para piyasa hacminin yaninda hic birsey tabi.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: