Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:46:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Researcher Arıyoruz + Chia Network Presale'a girmek isteyen de ulaşabilir.  (Read 269 times)
demiculus (OP)
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 6

View Profile
April 14, 2018, 11:00:15 AM
Last edit: April 20, 2018, 06:28:26 PM by demiculus

Merhabalar

Ben Demir. 4 kişilik bir research ekibinin parçasıyım. Ekibimiz 1 Phd, 1 ex-Cloudflare senior system engineer, 2 tane de startup exiti olan ODTÜ mezunlarından oluşuyor.

Piyasadaki en yüksek getiri potansiyelli coinleri filtreleyen algoritmamız var. Bu algoritma en potansiyelli coinleri bizlere sunuyor, böylece coin çöplüğünde gereksiz coinlerle vakit kaybetmeden düzgün projeleri ve teknolojileri araştırmaya vakit harcayabiliyoruz.

Researcherlara gelecek olursak, ekibimize dışardan destek sağlayan 7 kişi daha var. Bunlar algoritmamızdan çıkan coinleri inceleyip puanlıyorlar. Haftalık olarak coin ve teknoloji toplantısı alarak yatırımlarımızı konuşuyoruz ve herkes kendisine uygun bir şekilde yatırımlarını yapıyor.

Researcher ekibini bir aşama daha büyütmeyi hedefliyoruz. Ekibe siz de dahil olmak istiyorsanız bu formu doldurabilirsiniz. https://goo.gl/forms/dAvIsun3BtIUr1lk1
Teknik sorular korkutmasın, formu en iyi cevaplayan %10 ile iletişime geçeceğiz.

Edit: Son 4 soruyu cevaplamanızı beklemiyoruz. Diğerlerini güzelce cevaplamanız yeterli olacaktır.

------------------------------------------------

Chia Network

Bilmeyenler için projenin başında bittorentin kurucusu var. Ayrıntıları googlelayabilirsiniz. Pre-sale da katılmak isteyenler, $5kdan fazla koymayı planlıyorsanız bana PM atabilirsiniz.

Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
demiculus (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 20, 2018, 01:50:14 PM

Bu hafta ilk kez teknoloji toplantimizi kameraya aldik. CryptoCholics ekibi de produksyon acisindan yardimci oldular.

https://www.youtube.com/watch?v=nbeuOFJD0E0

Bir sonraki hafta teknoloji toplantimizda konu istegi olursa buraya ve ya vidyonun altina yazabilirsiniz.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
April 20, 2018, 02:00:40 PM
Merited by mhanbostanci (1)

Ben Demir. 4 kişilik bir research ekibinin parçasıyım. Ekibimiz 1 Phd, 1 ex-Cloudflare senior system engineer, 2 tane de startup exiti olan ODTÜ mezunlarından oluşuyor.

~snip

Ekip full ünvan, ex-ünvan. Damdan düşenleriniz hangileriniz, hangi damdan düştünüz bilgi verebilir misiniz? Biz burada daha çok eski bakkal, astrolog, öğrenci ve işsiz karışımı bir aileyiz! Çok uzak hissettim kendimi size. Tam plaza dili değil de epey meyilli gibi geldi hitabınız. Forma da göz attım, ilk iki soru dışında hepsinden çakarım diye doldurmaya yeltenmedim.

Araştırmacı arayışınızın Chia pre-sale'i ne ilgisi var onu çözmedim. Bir başlıkla iki kuş gibi mi?

- Edit: Videoya da göz attım şimdi. Elıs neden Bab'a 1 bitcoin sign ediyor? Bizim Ali ile Mehmet'e ne oldu?
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 20, 2018, 03:53:05 PM

Researcher ne Research ne şaka mısınız nesiniz ? araştırma yazamayacak kadar aciz misiniz ? Türkçesini bilmeyecek kadar cahil mi?  yoksa daha havalı gözükür diye kendi dilinizden utanan takıntılı insanlar mısınız ? yazık şu toplumun geldiği hale bak ya
demiculus (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 20, 2018, 05:59:49 PM

~snip

Ekip full ünvan, ex-ünvan. Damdan düşenleriniz hangileriniz, hangi damdan düştünüz bilgi verebilir misiniz? Biz burada daha çok eski bakkal, astrolog, öğrenci ve işsiz karışımı bir aileyiz! Çok uzak hissettim kendimi size. Tam plaza dili değil de epey meyilli gibi geldi hitabınız. Forma da göz attım, ilk iki soru dışında hepsinden çakarım diye doldurmaya yeltenmedim.

Araştırmacı arayışınızın Chia pre-sale'i ne ilgisi var onu çözmedim. Bir başlıkla iki kuş gibi mi?

- Edit: Videoya da göz attım şimdi. Elıs neden Bab'a 1 bitcoin sign ediyor? Bizim Ali ile Mehmet'e ne oldu?

Chia pre-sale ile ilgisini doğru tahmin etmişsin.

Elis bab olmasının sebebi sunucu, lightning networku yapan kişinin orjinal slaytı üzerinden anlattı.
demiculus (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 20, 2018, 06:11:06 PM

Researcher ne Research ne şaka mısınız nesiniz ? araştırma yazamayacak kadar aciz misiniz ? Türkçesini bilmeyecek kadar cahil mi?  yoksa daha havalı gözükür diye kendi dilinizden utanan takıntılı insanlar mısınız ? yazık şu toplumun geldiği hale bak ya

Researcher vs Araştırma demekte haklısın diyebilirim. Araştırmacı yazabilirdim zira ama kolaya kaçtım. Fakat formun ve içeriğin Türkçe olmamasının sebebini tahmin edebilirsin sanırım. Henüz Türkçe kaynaklarının, Ingilizcelerinin kötü çevirisi olduğu zamanlardayız.

funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
April 21, 2018, 08:09:24 PM

researcher'lara tam olarak neyi vaad ediyorsunuz bunu merak ediyorum herhangi bir ödeme yapacak mısınız aylık? yoksa sadece coin mi söyleyeceksiniz
demiculus (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 22, 2018, 06:42:20 PM

researcher'lara tam olarak neyi vaad ediyorsunuz bunu merak ediyorum herhangi bir ödeme yapacak mısınız aylık? yoksa sadece coin mi söyleyeceksiniz

Researcher'ların zaten coin araştırıp inceleyip yatırım yapıyor olması gerekiyor. Yani yaptığı şeyin üzerine pek bir şey yapmasını istemiyoruz.

Vaad ettiğimiz şeyler,

- Coinlerin undervalued miktarlarına göre sıralanmış hallerine erişimi olması.
- O coinleri detaylı incelemiş başka insanlarla bilgi alışverişine elverişli ortam.
- Haftalık coin/yatırım toplantılarına katılım.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: