Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:46:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: nOS-Virtual Operating System Ui Tasarım yarışması başlatılmış 08/05/2018  (Read 452 times)
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 14, 2018, 11:51:58 PM

En azından ethereum tokenleri gibi sürekli abuk sabuk boş şeyler çıkmıyor. Neo tabanlı ne kadar tanıtılan proje varsa hep sağlam şeyler çıktı.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 15, 2018, 12:32:26 AM

Neo tabanlı icolar genelde çok kısa sürede hardcap yapıyor ve çoğu kişinin bundan haberi bile olmuyor nerdeyse. Coini daha sonra anca borsada görebiliyoruz. Neo tabanlı icolar artmaya başladı böylelikle neo da daha fazla değer kazanacaktir. Amsterdam da panel vardı bende okumuştum. Genelde hep sağlam oluyor neo tabanlı tokenler ama bakalım.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
europesss
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
April 15, 2018, 01:36:57 AM

Neo tabanlı icolar genelde çok kısa sürede hardcap yapıyor ve çoğu kişinin bundan haberi bile olmuyor nerdeyse. Coini daha sonra anca borsada görebiliyoruz. Neo tabanlı icolar artmaya başladı böylelikle neo da daha fazla değer kazanacaktir. Amsterdam da panel vardı bende okumuştum. Genelde hep sağlam oluyor neo tabanlı tokenler ama bakalım.

Effect hardcap yapamadı . Tabii hardcap yapamayıp çok başarılı olan ICO larda oluyor . ICO lar için hep bir köşede NEO bulundurmak lazım .
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
April 15, 2018, 03:48:15 AM

Neo tabanlı olduğunu duyunca dahi herhangi bir icoya yatırım yapılabilir diye düşünüyoruz fakat kripto para piyasası her şeyi çabuk tüketiyor. Neo tabanlı icolara da doyacsktır bu piyasa ve her Neo tabanlı ico başarılı olamayacaktır. Şimdilik tadını çıkarın, şahsen ben artık borsada işlem görmeyen hiç bir projeye yatırım yapmama kararı aldım kendi adıma. O kadar çok ico çıkıyor ki hepsi birbitinin benzeri kuru kalabalık.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 16, 2018, 07:25:56 AM

İlk sayfa güncellendi proje hakkında bazı kaynaklar eklendi.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
April 16, 2018, 07:39:58 AM

En azından ethereum tokenleri gibi sürekli abuk sabuk boş şeyler çıkmıyor. Neo tabanlı ne kadar tanıtılan proje varsa hep sağlam şeyler çıktı.

tam olarak miktarı neydi hatırlamıyorum sanırım neo platformunda token basabilmek için 500GAS ödeme yapmak gerekiyormuş. bi başlıkta buna benzer bişeyler söylemişlerdi.
tüm token satışlarında kyc işlemlerinin zorunlu olması da neo platformuna belli bir standart getiriyor. nOS ne olur bilemem ama NEP5 tokenler diğer arkadaşların da dediği gibi her zaman büyük bir hype yapıyor.
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
April 16, 2018, 08:23:22 AM

işin içinde neo varsa bu projeye yatırımımı yaparım bu alım yapmak için beklemede olacağım.umarım kaçırmayız.

Bu algı da ilerde can yakmaya başlar. İlla ki çok kötü projeler, dolandırıcı projeler neo altyapısını da kullanacak. Yaygın olmadığı için şuan kaliteli birşeyler çıkıyor olabilir ama bu düşünceyi kafaya kazımak tehlikeli.

(Projeyi incelemedim)

dediğiniz şey çok zor çünkü ÇİN'in ICO fobisi yüzünden her Neo projesi didik didik inceleniyor. Neo'yu eth ile kıyaslıyorlar ama Neo eth'den gömlek gömlek üstün bence. ICOları incelendiğinde görülecek ki adamlar mottosunu (Smart Economy) yavaş yavaş oluşturuyor. İleride asıl yıldızı parlayacak olan GAS olacak. Bidiğim kadarı ile GAS bu nOS projesinde de tokenler arası değiş tokuşlarda kullanılacak

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
April 16, 2018, 08:31:19 AM

işin içinde neo varsa bu projeye yatırımımı yaparım bu alım yapmak için beklemede olacağım.umarım kaçırmayız.

Bu algı da ilerde can yakmaya başlar. İlla ki çok kötü projeler, dolandırıcı projeler neo altyapısını da kullanacak. Yaygın olmadığı için şuan kaliteli birşeyler çıkıyor olabilir ama bu düşünceyi kafaya kazımak tehlikeli.

(Projeyi incelemedim)

dediğiniz şey çok zor çünkü ÇİN'in ICO fobisi yüzünden her Neo projesi didik didik inceleniyor. Neo'yu eth ile kıyaslıyorlar ama Neo eth'den gömlek gömlek üstün bence. ICOları incelendiğinde görülecek ki adamlar mottosunu (Smart Economy) yavaş yavaş oluşturuyor. İleride asıl yıldızı parlayacak olan GAS olacak. Bidiğim kadarı ile GAS bu nOS projesinde de tokenler arası değiş tokuşlarda kullanılacak

+1 Bu projede hammadde gas olacak arkadaşlar.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
April 16, 2018, 09:01:13 AM

bu sene sadece neo icolarına girme kararımdan sonra, sırasıyla swh,concierge ve effect e katıldım, nex te kura çıkmadı maalesef, nOS ta bir sonraki hedefim, neon cüzdan geliştiren ekibin projesi, neolarımızı doldurduk bekliyoruz, akıt gelsin Smiley
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
April 16, 2018, 02:55:32 PM

Takip ettiğim ve kesinlikle katılmak istediğim bir proje Nos.Ekip zaten neoya oldukça hakim ve walleti oluşturan ekip.Ayrıca projenin hedefide iyi ve şuana kadar neo iclarından bildiğim kadarıyla zarar ettiren hiç olmadı.ilerde neo ethereumu geçermi bilmiyorum ama her önüne gelenin neo tabanlı ico yapmaması ve seçici olmaları bence çok iyi.NEO da bu gidişle daha değerlenecektir

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
April 16, 2018, 03:09:16 PM

Çok güzel bir proje bu iyide para toplayacaktır her yerde şuan konuşuluyor icoya nasıl katılabilirim diye bende düşünüyorum herkese nasip olur inşallah wl almak

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
April 16, 2018, 03:31:16 PM

Şuanda ico gruplarında konuşulan ve revaçta olan en iyi proje nos diyebilirim arkadaşlar.Takipte kalmanızı ve whitelist kaydınızı kaçırmamanızı tavsiye ederim.muhtemelen yine kuş kadar kişisel cap olacaktır ama hiç yoktan iyidir.Son zamanlarda azaldı güzel icolar böyle işleri kaçırmamak gerekiyor yani.burdan paylaşan arkadaşada tekrar teşekürler ne kadar takip etsekte bazen gözümüzden kaçan icolar olabiliriyor
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 16, 2018, 03:37:50 PM

Neo coinler gayet başarılı oluyor. Projeyi inceledim. Bence hiçde fena bir projeye benzemiyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
April 16, 2018, 04:05:36 PM

Şuanda ico gruplarında konuşulan ve revaçta olan en iyi proje nos diyebilirim arkadaşlar.Takipte kalmanızı ve whitelist kaydınızı kaçırmamanızı tavsiye ederim.muhtemelen yine kuş kadar kişisel cap olacaktır ama hiç yoktan iyidir.Son zamanlarda azaldı güzel icolar böyle işleri kaçırmamak gerekiyor yani.burdan paylaşan arkadaşada tekrar teşekürler ne kadar takip etsekte bazen gözümüzden kaçan icolar olabiliriyor

Ben tesekkür ederim dostum elimden geldigince proje hakkında bilgilendirme yapıp kaynak cıkarmaya calısırım umarım forum olarak burdan güzel bir kazanc elde edebiliriz listeye aldım ilk takip ettigim icolardan biri olacak.
scholes83
Newbie
*

Activity: 195
Merit: 0

View Profile
April 30, 2018, 09:30:14 AM

Ben de takip ediyorum telegramdan gunluk bilgileri topluyorum . Sunu acik net soyliyim ONT hepiniz dumustunuz ICO su olmadi sadece projeye katkisi olanlara dagitildi. Nos da presale de sadece projeye katkisi olanlar katilacak crowdsale de sadece bizim gibiler alacak sinirli sayida. Eger Nex gibi lottery yaparsalarsa cok az insan alabilecek. Q3 de aciklayacaklar az kaldi
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 30, 2018, 10:22:14 AM

Zaman bulamadığım için bir türlü inceleyemedim. Neo tabanlı projeleri çok övmeye başladılar son zamanlarda. Buna da bakmak lazım.
Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
April 30, 2018, 11:32:28 AM

Token satışı Temmuz ayında başlayabilirmiş. https://icodrops.com/nos/ Sitesine eklenmiş. Yine kazandıracak bir neo platformu gibi görünüyor.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 30, 2018, 01:10:29 PM

Neo tabanlı ico projelerini araştırmakta yarar görüyorum, neo icin şuan ki fiyatlar çok düşük sayılır, uzun dönemde neo tabanlı projeler iyi prim yapabilir.

Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
April 30, 2018, 01:11:34 PM

Neo tabanlı projeler ico aşamasında çok ilgi çekiyor ama kucoin gibi borsaya girdikten sonra fiyat olarak geri çekiliyor.

Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
May 08, 2018, 12:57:43 PM

nOS platform ui tasarım için yarışma başlatmış. Katılmak isteyen şansını denemek isteyenler burdan ilgili makaleyi görebilir.
https://medium.com/nos-io/nos-ui-design-competition-22457e9e9fd3

Ödül erken satışdan hak kazanma ve 10 bin dolar değerinde GAS.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: