Bitcoin Forum
June 21, 2024, 01:23:16 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Eski türkiyedeki yapılan zulümleri hatırlıyor musunuz?
Hatırlıyorum - 3 (7.9%)
Hatırlamıyorum, türkiyede yaşamıyorum. - 2 (5.3%)
Eski türkiyeyi hatırlamak istemiyorum. çok zor yıllar yaşadık. - 7 (18.4%)
Haberim vardı ama umrumda değildi. - 16 (42.1%)
Hiç bir zaman unutmayacağım, milli iradeye sahip çıkacağım. - 8 (21.1%)
Hatırlıyorum, kendi vatanım yerine mecburen yurt dışında okumak zorunda kalmıştım. - 2 (5.3%)
Total Voters: 26

Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Eski türkiyedeki yapılan zulümleri hatırlıyor musunuz?  (Read 735 times)
antisocial77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 4

View Profile WWW
June 09, 2018, 10:01:54 AM

valla cok guzeldi eski zamanlar.senin gibi zibidiler boyle rahat rahat konusamiyordu.20 sene suren basortusu gundemi yoktu mesela.cocuk tacizcileri degil affetmek, linc edilirdi.guzel gunlerdi vesselam.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171
Merit: 0

View Profile
July 24, 2018, 12:04:15 AM

Hatırlamıyorum, türkiyede yaşamıyorum şıkkını işaretledim hocam, bence biraz abartılı olmuş..
kjfngkleoi
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
July 24, 2018, 09:28:20 AM

Bütün soygunlar tehlikelidir! Bu olduğunda bana haber ver?  Sad
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
July 24, 2018, 11:01:22 AM

Hatırlıyorum ve şu anda yapılan zulümlerle karşılaştırılınca bugünün yanından bile geçemez o gün yaşatılanlar. Bu devranda çökecek bakalım ne zaman.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
July 25, 2018, 07:01:52 PM

Hatırlıyorum ve şu anda yapılan zulümlerle karşılaştırılınca bugünün yanından bile geçemez o gün yaşatılanlar. Bu devranda çökecek bakalım ne zaman.

olaya tek taraflı bakınca işte geçmişte Türkiye cehennemdi şimdi cennete döndü çıkarımı yapıyorlar işte. Varsan baksan konuyu açan arkadaş Türkiye'de bile yaşamıyordur veya en kalifiyeli trolldür.
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
July 25, 2018, 07:27:23 PM

bence başlığı açan arkadaş neyden bahsettiğini pek bilmiyor.birilerinin söylediği ithamlar üzerinden peşine takılıp gidiyor.eski türkiye yeni türkiye diye bir şey yoktur.Türkiye Cumhuriyeti vardır.
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
July 25, 2018, 08:24:31 PM

bence başlığı açan arkadaş neyden bahsettiğini pek bilmiyor.birilerinin söylediği ithamlar üzerinden peşine takılıp gidiyor.eski türkiye yeni türkiye diye bir şey yoktur.Türkiye Cumhuriyeti vardır.

Öyle söyleme bunların yeni Türkiye dedikleri Türkiye Osmanlı devletinin son dönemi. Tekrar o döneme dönüştürmek bunların amaçları. Eğitimi boşuna mı tamamen bitiriyorlar ve saçma sapan imam hatip liseleri açıyorlar.

moneyin1week
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
July 26, 2018, 04:02:33 AM

Eski Türkiye yeni Türkiye hepsi geride kalsın yaşasın Yepyeni bir Türkiye
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 28, 2018, 11:32:07 PM

yahu sırf sizden kaçmak için buralara geldik. burada da ağlıyorsunuz bi bitemediniz ya

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
eymareddd
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
July 29, 2018, 12:25:16 AM

hatırlamaz mıyım. sansür azdı, hukuk vardı, kutuplaşma yoktu, ekonomi bu kadar berbat değildi. çok büyük zulümlerdi çook.
salih.12
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 1

View Profile
July 29, 2018, 10:16:19 AM

hatırlamaz mıyım. sansür azdı, hukuk vardı, kutuplaşma yoktu, ekonomi bu kadar berbat değildi. çok büyük zulümlerdi çook.

şu anda Türkiye'yi güllük gülistanlık zanneden ya evden çıkmıyordur ya da düşünmüyordur, görmüyordur ne söylerlerse ona inanıyordur. O dönemi görmedim ama şimdi de çok iyi sayılmayız.

▄ █ █ ▀ ▀ ▄ ▀ █ ▄ ▀ █ ▄    ERNToken.com    ▄ █ ▀ ▄ █ ▀ ▄ ▀ ▀ █ █ ▄
THE FIRST AUDIO PLATFORM THAT LETS YOU EARN WHILE YOU LISTEN
grandepl
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 29, 2018, 11:36:23 AM

hiç birini unutmadık elbette ancak, yeni türkiye'de yapılanları da görmezden gelemiyoruz. onlar zulmettikçe bizim tekmeyi vurmamız gerek. biz hep eskiden daha kötüydü deyip siğneye çekmeye zorlanıyoruz.
quandrel
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 29, 2018, 12:18:11 PM

bu ülke kendine yapılanları hatırlayıp bir de kimin yaptığını anlayacak düzeyde olsaydı şimdikiler zulmedebilir miydi hiç?
powereddd
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 30, 2018, 12:43:46 PM

yahu bari buralara taşımayın arkadaşım şunları ya. ağlaya ağlaya bir hal oldunuz ne mağduriyetmiş ya.
bottlessss
Newbie
*

View Profile WWW
July 30, 2018, 01:20:03 PM

ülkeye parti tutar gibi bakmamak gerekiyor. bu parti başkanı ağızlarının bize hiç faydası olmaz. geçmişte kimse yanlış yapılmadı denmiyor fakat sen gidip eski türkiye diye bir başlık açarsan neredeyse 100 yıllık ülkeyiz son 15 yılda yapılanlar kalan 85 yıldan daha fazla derler sana.
ront
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
July 31, 2018, 08:55:43 AM

yahu bari buralara taşımayın arkadaşım şunları ya. ağlaya ağlaya bir hal oldunuz ne mağduriyetmiş ya.

kardeşim bunlar her türlü mağdur. Bir mağduriyet tutturmuşlar. Ulan zamanında o baş örtüsüne karışmasalarmış ne diyeceklermiş bunlar merak ediyorum. Nasıl bir siyaset yapacaklarmış. Alıştılar ya bir mağduriyete ekonomi gitse de mağdur ayağı oynuyorlar darbe olsa da mağdur çöken eğitimde terör de yine mağdur bunlar.
Michael67
Member
**

Activity: 109

View Profile
August 01, 2018, 11:39:24 AM

Eski Türkiye diye tabir ettiğiniz dönemde zulüm yoktu yanlış düşüncelere sahip sığ kafalı insanlar vardı. Peki bu gün yok mu bu insanlar ? Yine var ama bu sefer de, tam ters ideolojiyi savunan kişiler zulüm diye tabir edilen yanlış düşünce yapısına sahipler. Bu bir döngü yarın öbür gün mevcut ideoloji de eski Türkiye olarak anılmaya başladığında benzer görüş ve düşünceler ortaya çıkacaktır. Dünya tek bir devlet değil fakat insanlar istediği standartlara uygun ülkeler bulabilir Türkiye bu standartların tam ortasında kalmış bir medeniyet ve ülke. Tamamen herkesin kapalı olmasını mı istiyorsun bu kuralı yasalar ile destekleyen ülkeler var oraya gidebilirsin yada tamamen açık veya anadan üryan çıplak mı dolaşmak istiyorsun yine aynı şekilde bunu destekleyen ve yasalar ile koruyan ülkeler var oralara gidebilirsin. Fakat Türkiye cumhuriyeti kendine has belirli kuralları ve toplum etikleri olan bir ülkedir bu ülke içerisinde ki milli, örfi ve adeti çeşitlilikten kaynaklanır. Tek bir kalıba sığdıramazsınız şu an sığdırsanız bile yarın öbür gün yine o kalıptan çıkar. Çok fazla zorlamamak lazım. 1 pasaport 1 vize 1 dil ve son olarak 1 iş bul ve hayalini kurduğun ülkede yaşa bu kadar basit.

- Hayır kabul etmiyorum burası Suudi Arabistan olacak !
- Hayır kabul etmiyorum burası Hollanda olacak !
- Ülke bölündükten sonra burası minik minik devletcikler olacak ! Anlayana.
bzk01
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
August 01, 2018, 11:58:48 AM

Eski hatalardan ders almak ve o hataları düzeltmek güzel şeyler fakat gelecege bakmalıyız.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
August 01, 2018, 12:20:13 PM

Eski yada yeni diye bir Türkiye yok sadece Türkiye var. Değişen insanların bakış açısı ve olaylar. Bir zamanlar mağdur olan ekibe güç geçince o zulme başlıyor hepsi bu. Müslüman ulkeyiz diye geçiniriz ama komsumuza birşey olunca bana dokunmayan yılan modundayiz. Çalanı cirpani görürüz ama yapmayan mi var deriz. Elin yabancısinda daha çok mümin sıfatı var. Allah sonumuzu hayretsin insallah

srd22
Newbie
*

View Profile
August 01, 2018, 06:07:30 PM

Zulmünü de sikeyim seni de sikeyim. Ülkede ekonomi kalmamış hukuk kalmamış taciz tecavüz her yerde bir anda fetöcüsün diye içeri alınabiliyorsun her gün ayrı bir şeye zam geliyor insanımızın zerre değeri yok siktimin Suriyelilerini beslenmekten halkımız vergilerin altında eziliyor bu hala eski Türkiye'den bahsediyor. Bı siktir git.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: