Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:22:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Son dönemin popüler alt coinleri ncash ve credits konuşuyoruz!  (Read 189 times)
freim (OP)
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 15, 2018, 11:44:19 AM

Arkadaşlar öncelikle ben son dönemin popüler coinleri olarak nitelendirdim fakat sizler " yaw olur mu öyle şey asıl son dönemin trendleri şu coinler" dediğiniz coinleri de burada yazabilirsiniz.

Evet Ncash ve credits hem ekipleriyle hem projeleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardılar. Bu 2 coin ile ilgili olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi bilgilerinizi tecrübelerinizi burada paylaşırsanız (baştan ben olmak üzere) istifade ederiz diye düşünüyorum.

Hepinizi iyi forumlar.

1715502159
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715502159
Reply with quote  #2

1715502159
Report to moderator
1715502159
Hero Member
*

Ignore
1715502159
Reply with quote  #2

1715502159
Report to moderator
1715502159
Hero Member
*

Ignore
1715502159
Reply with quote  #2

1715502159
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
April 15, 2018, 12:02:42 PM

bence bu ara noe tabanlı coinlere dikkat etmekte fayda var.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 15, 2018, 12:13:27 PM

Bende creditsten çok güzel şeyler bekliyorum. Ama iste piyasa bu haldeyken bir yere kadar. Piyasa duzelirse credits iyi yerlere gelecek. Ayrıca neo tabanlı Ont var birde wan coin var  ben bunlardan güzel şeyler bekliyorum bakalım nasıl bir gelişme olcak.

TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 15, 2018, 12:15:11 PM

Ncash çok büyük prim yaptı son zamanlarda. Credits konusuna gelirse vaad ettikleri şeyler cidden güzel geliyor kulağa ama onu kendi blockchainlerine geçtiklerinde göreceğiz. Son günlerde biraz düşüş yaşadı ancak toparlıcaktır kendini

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 15, 2018, 12:15:31 PM

ikisinden de bi mok olmaz
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
April 15, 2018, 12:16:12 PM

Benim favori 2 coinim var IOST ve POE .  Btc 9-10k üzerine çıkarsa eğer bu coinleri iyi izleyin şuanki değerleri 500sat civarında ben bu coinlerden 3x bekliyorum çok sıkı takipteyim
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 15, 2018, 01:06:52 PM

Ben de ncash tutuyorum elimde. Creditse gelince bana 84 adet yollamislar bende hemen sattım. Sonra baktım sürekli giden bişey. Daha sonra inceleyince iş yapabilecek bir şey olduğunu gördüm. Sattığım şeyi de almaya elim varmadi. Ama ncash ten umutluyum. Ayrıca iyi beklediğim diğer bişey de qlc Neo tabanlı isteyen bı araştırsın derim. Ayrıca pundix tek iyi birşey yapabilir gibi. Yatırım tavsiyesi değildir bunlar. Herkes kendi araştırmasini yapsın
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
April 15, 2018, 01:56:30 PM

türkler bunuda mth gibi çok konusmaya basladıysa satmanın zamanı gelmiştir.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 15, 2018, 02:41:08 PM

Credist bayağı iyi giriş yaptı borsaya ve daha sonra piyasa düşüş yaşasa bile değerini koruduğunu söylemek istiyorum. İleriki zamanlarda cs'yi daha iyi yerlerde görmek mümkün. Ayrıca ekip ve proje iyi işliyor

brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
April 15, 2018, 04:23:22 PM

Ben INS Ecosystemin geleceğini çok parlak görüyorum. Gerçekten günümüzde hepimizin işine yarayabilecek, özellikle ülkemizde kanayan bir yara olan soruna çözüm üretmeyi planlayan bir platform.  Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse üretici ve tüketici arasında köprü olarak aradaki komisyon masraflarını minimuma indirecek bir sistem oluşturma amacıyla yola çıkan bir ekip. Az bir yatırımım da var bu coine.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
April 15, 2018, 04:24:36 PM

Credits yönünden aynı fikirdeyim göz önünde olan bir coin ve düşüş esnasında değer kaybetmedi aksine yükseldi hatta geleceği var diyebiliriz projeleride iyi.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
April 15, 2018, 04:33:27 PM

İkiside çok iddalı projeler birisi blockchainde en yüksek hızları vb gibi konularda idda biriside kendi konusunda ayrı iddialı ikiside zamanı gelince çok kazandırıcak
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
April 15, 2018, 04:46:49 PM

Popüler olduysa daha alınmaz. Bitcoin'i popüler olduğu zaman alanları şuan ilgiyle izliyoruz. Yakın zamanda fişini çekerler. Doğru yerde girmek ve çıkmak bu piyasanın altın kuralı.

türkler bunuda mth gibi çok konusmaya basladıysa satmanın zamanı gelmiştir.

Canı gönülden kutluyorum sizi  Cool
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
April 15, 2018, 05:51:57 PM

Ben INS Ecosystemin geleceğini çok parlak görüyorum. Gerçekten günümüzde hepimizin işine yarayabilecek, özellikle ülkemizde kanayan bir yara olan soruna çözüm üretmeyi planlayan bir platform.  Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse üretici ve tüketici arasında köprü olarak aradaki komisyon masraflarını minimuma indirecek bir sistem oluşturma amacıyla yola çıkan bir ekip. Az bir yatırımım da var bu coine.

Ins bence de hakettiği yerde değil ama tabi bu piyasa da ne projeler ne kötü tepkiler alıp piyasadan silindi gitti. Belli olmaz ama eğer hakettiği yerlere gelirse bir 10 dolar beklentim çok da değil hem total / circulating supply olayından hemde proje anlamından
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
April 15, 2018, 06:11:35 PM

Ncash hakkında çok bilgim yok ama şunu net olarak diyeyim credits in vaatleri boş. Boş bir hayalin peşinden koşmakta olma olasılığınız yüksek. Yatırım yapmadım kimsenin de yapmasını önermem bariz kötü proje.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 15, 2018, 07:50:14 PM

Ncash kesinlikle artacaktır. çok hype var. herkesin dilinde ncash var bu aralar. hazır ürünleri var ve anlaşmalar ardı ardına geliyor. Binanceye eklendiler hemen. binancede bakarsanız orderlar full hem alıcısı hem satıcısı var. Bunu en son tron , ada ve ripple de görmüştük ve fiyatları çok arttmıştı. ncashte de bunu görebiliriz. bu markette bu kadar yükseldiyse bull markette fiyat uçabilir. yerinizi alın.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: