Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:25:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: BABB  (Read 758 times)
The Scorpion
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
April 15, 2018, 10:21:00 PM

Yorumları okuyorum bazılarımız almadığına pişman bazılarımız sattığına pişman, yahu kaçan balık her zaman büyük olur üzmeyelim kendimizi geçmiş gitmiş işte. BABB da aynı hızla bir düşüş olmazsa şaşarım açıkçası.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
April 15, 2018, 10:36:21 PM

İmza kampanyasına geç katılmıştım ve çok uzun olmayan bir sürede ödülleri yolladılar sağolsunlar.Nasıl olsa para etmiyor diye bekletiyordum cüzdanda ama beklemediğim bir şekilde artış gösterdi.Ico fiyatı ,00012 cent diye hatırlıyorum yani henüz 2x bile yapmadı ama en azından ico fiyatının üstünde seyretmesi umut verici.Umarım yükselişi böyle devam ederde en azından biraz para eder
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 17, 2018, 11:02:13 AM

Mart başında 0,00047 USD'den girmiş birkaç borsaya. Şu anda 0,0015 USD civarlarında. Dolaşımdaki token adedine göre aslında güzel bir yükseliş yakalamış kısa zamanda. Boğa sezonunda önü açık görünüyor. Binance'ye de girerse ayrı bir güzel olur;)
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 17, 2018, 11:23:09 AM

Son zamanlarda oldukça fazla artan bir token. Bounty kampanyasına katılanlar iyi kazandı gibi. Ayrıca proje ve ekip bayağı iyi olduğu için bu kadar popüler olmasına sebep oldu. Daha da artış sağlar gibi duruyor

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
April 17, 2018, 11:42:03 AM

Arkadaşlar sizce babb da kendini pundix gibi ileri atabilir mi ? Pundix kaçırdık bari bunu değerlendirelim aslında yatırım yapmayı düşünmüyordum çok banka bir projesi var diye ama fiyatı gayet uygun geldi bana sizlerin düşüncesi nedir

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
April 17, 2018, 12:13:35 PM

Piyasamıza yeni katılmış coinlerde bunları görmemiz oldukça muhtemel bu saatten sonra duraklamaya da geçebilir kademeli artış da gösterebilir. Coin hakkında yorumlar ötesinde bir bilgim yok fakat herkesin ilgi duyduğu ve övdüğü bir coin olmuş araştırmak gerek sanırım.

topac
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
April 17, 2018, 12:16:56 PM

Güzel yükselmişti şimdi biraz düzeltme yaptı gibi, umarım çok fazla gitmez geri. Güvendiğim projelerden biri elimde az miktarda tutuyorum bakalım.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 17, 2018, 01:28:56 PM

Bounty kampanyanlarından ilk gelen coinim o yüzden yeri ayrı. Ancak yine de böyle bir çıkış beklemiyordum. Devam!

kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 17, 2018, 02:06:17 PM

bountyden beraber olduğum beklentim olan cıoinlerden az biraz kazandıracağını düşünüyorum ilk gözağrımdır
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
April 17, 2018, 03:42:08 PM

her altcoin gibi bu da bitcoin endeksli olduğundan çıkışa geçmesi gayet doğal. bence biraz alıp beklenebilir.
phantasod
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 17, 2018, 04:04:57 PM

Bountysinden gelenler bu yükselişle birlikte yüz güldürdü. Uzun vadeli düşünmüyorum boğayla birlikte biraz daha yükselsin satarım
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 17, 2018, 04:50:22 PM

Son zamanalrda mükemmel yükseliş gosterdi x3 yaptı yanlış hatırlamıyorsam. 70000 bin tane vardı bountyden gelen ilk başlarda 35 dolarlardayken gezerken önceki gün 124 dolara kadar çıkmıştı. Hani birde imzada 1.5 hafta kaldım. Çok bir emek harcamadan hiç yoktan iyidir. Ama satmayi dusunmuyorum şimdilik. Arkadasinda dediği gibi boga sezonu gelirse güzel yükselişler bizi bekliyor olacak.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
April 17, 2018, 05:07:50 PM

Bountysine katılmıştım iyi bir projesi olduğunu düşünerek fakat son zamanlarda bankacılık sektörüne hitap edebilecek projelerin uygulamada çok da kullanılabileceği düşüncesinde değilim. Başka projeleri kullanmak yerine kendi projelerini ve blokzincirlerini kullanacaklardır diye düşünüyorum. Öte yandan Babb fiyat olarak piyasa yükseldiğinde güzel kazandırabilir.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
April 17, 2018, 05:21:11 PM

Bana 70.000 token gelmişti imza kampanyasından fiyatı çok düşüktü bı ara satmayı düşünüyordum  ama iyiki bekletmisim bı kaç gündür çok güzel yükseliyor bekletmeyi düşünüyorum ne oldu da yükselişe geçti bilmiyorum ama iyi oldu yükselmesi o kadar düşüşten sonra yüzüm güldü

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 17, 2018, 09:25:34 PM

Hocam BABB konusunda beklentini çok yüksek tutma derim ne olacağı belli değil ondan ziyade pundix e yönel en azından bişeyleri kanıtlamış risk daha az olur bence ama yine de sen bilirsin
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 17, 2018, 09:37:53 PM

4 gün önce baktım baya değerlenmiş.İdex'de satıp pundi X almıştım.İyi de yapmışım.Pundi X katlayarak artmaya devam ediyor.Babb da güzel çıkış yaptı ama coin adeti çok fazla olduğu için fazla tutmak istemedim.Pundi X az çok takip ettiğim için ona geçmeyi daha uygun  gördüm.Babb da olan arkadaşlar varsa umarım değerlenir daha çok kazanırlar.
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
April 17, 2018, 11:42:18 PM

babb valla son zamanlarda iyi arttı, ben de zamanında alıp bir köşeye atmıştım, iyi ki de atmışım şimdi almaya kalksan alınmaz yani
The Scorpion
Full Member

Activity: 280

View Profile
April 18, 2018, 01:34:15 AM

Fazla bir düşüş yok halen. Hatta BABB için fiyatın halen düşük olduğu yorumlanıyor bu coini inceleyenler varsa biraz ayrıntı almak güzel olurdu. ''Dünyada herkese banka hesabı ve P2P finansal hizmetlerine erişim sağlayan merkezi olmayan bir banka oluşturuyoruz.'' diyorlar. Bu fiyattan halen almalı mı.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 18, 2018, 05:01:52 AM

İyi yatırım topladılar. Ödül dağıtımından önce her ico sonrasi sonrasi oldugu gibi fiyat dibi görmüştü. Geçen hafta en fazla yükselen coin olmuştu.

ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
April 18, 2018, 06:00:06 AM

imza kampanyasına katılmak istedim ama bir türlü katılamadım ve suanda da baya yükselişte diger alt coinlere baktığımızda ilerde kazandıracağından einim.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: