Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:16:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Wepower Wpr ne olur ?  (Read 1260 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 15, 2018, 03:38:18 PM

Bu coinede yatırım yapmayı düşünüyorum geleceği sizce ne oluyor roadmap detaylı inceleyen varmı projede neredeler herhangi bir aksaması vs varmı ben genelde total suply. cok dikkat ederim bu coininde dolasımdaki sayısı suan 400m felan sizce bu coin için bir esnetme yapabilirmiyiz düşüncelerinizi bekliyorum. 2018 için.

https://coinmarketcap.com/currencies/wepower
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 15, 2018, 03:40:38 PM

enerji projeleri iyi para topluyor ama borsaya çıkınca pekte yürümüyor yerinde sayıyor...wpr binance a girdi ama pek bi numarasını göremedik Cheesy bi de supply aşırı fazla  yine de adamlar ciddi ciddi anlaşmalar yapmışlar değerlenebilir ama piyasanın coştuğu zaman anca..o da ne zaman gelir kimbilir
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
April 15, 2018, 03:48:57 PM

enerji projeleri iyi para topluyor ama borsaya çıkınca pekte yürümüyor yerinde sayıyor...wpr binance a girdi ama pek bi numarasını göremedik Cheesy bi de supply aşırı fazla  yine de adamlar ciddi ciddi anlaşmalar yapmışlar değerlenebilir ama piyasanın coştuğu zaman anca..o da ne zaman gelir kimbilir

şimdi bir coinin belli kapasitesi var bu neye kadar yürür anca 2x mi yapabilir yoksa 10x lere kadar gidebilirmi. Enerji projeleri ilk baslarda dediğiniz gibi oluyor sonra pek yürümüyorsa bu coinde takılıp kalmanın bir mantıgı yok ozaman.
gkHgunes
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
April 15, 2018, 04:37:32 PM

şuan ico fiyatına yakın binance'den alabilirsin. Araştırmanı iyi yap kendi kararını ver.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 15, 2018, 05:33:14 PM

Ben hep uzun vadeli yatırımlar tavsiye ederim ama bu tarz projeler ilk başta güzel yükselse de sonrasında çok bir değişime uğramıyor yani bekletmenin çok bir anlamı olmuyor. İlk başta girip değerini bulduğunda satmak en iyisi.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
April 15, 2018, 05:37:08 PM

Wepower binance da olmasına rağmen bence yeteri kadar yükselmemiş bir coin bir şans verilmesi lazım. Bence boğa sezonunda sağlam bir ath ile 1 doları görebilir hatta geçebilir bile
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
April 15, 2018, 06:20:56 PM

Gördüğüm kadarıyla marketlere girdiğinden beridir vasat seyretmiş bir coin. Bi kenara atılırsa "all time high" esnasında rahat 10x yapacaktır. Ama arzı gerçekten çok fazla yani ilgi çekmez de bi yerde o arzla...

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 15, 2018, 06:23:41 PM

Binance ye girince biraz yürüdü. Bı aralar binace ye girmek için oylama vardı. O esnada gidiyordu sonra birşeyler oldu ve geri geldi binance ye girince de fena gitmedi.iyi iş yapabilecek bir çözüm gibi duruyor
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
April 15, 2018, 06:48:31 PM

Wepower in Binance de listelendigi gun Eth $200 ve Bitcoin $1600 deger kaybetti. Yani cok kotu bir gun de Binance ye girdi ve Eth ve Bitcoin bazinda degeri yukselmesine karsin $ bazinda sabit kaldi. Maalesef marketin cok kotu bir gununde girmesi biraz etkisini dusurdu ancak su anki fiyatlari alim icin cok uygun. Yakin zamanda rahatlikla 3x yapabilecek bir proje.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
April 15, 2018, 06:54:04 PM

Binance'a girmesine rağmen çok bir yükseliş göstermedi ama piyasa yükselişiyle wepowerında yükselmesi kaçınılmaz olur.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
April 15, 2018, 07:10:53 PM

Binance ile biraz daha hızlı ilerledi ancak henüz ico fiyatı bulabildi. Pump olmaz ise 1-2 kat dışında birşeyleri kısa süre de yapacağını sanmıyorum. şimdiye kadar izlediği hareketler çok uçuk değil. Gerçi şöyle bir durum da var. Daha önce binance yoktu.

Yatırım Tavsiyesi Değildi

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 15, 2018, 07:14:32 PM

binanceye girmis ama fiyata cok etki etmemis denmis dogrudur gneede piyasa yukselirse fiyata etki eder denmis oda dogrudur.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 15, 2018, 07:20:54 PM

bundan 250k aldim gecenlerde 1200den 1300e cikinca btcye gectim aklimsira elimdeki miktari arttiracaktim ama suanda ayni paraya 200k alabiliyorum. uzun sureli degil trade tokeni benim icin.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 15, 2018, 07:24:16 PM

Beklenti büyük olduğundan emin adımlarla çıkıyor yukarı doğru.Şahsen x3 bekliyorum.Elimde tutuyorum şu an.Şu anda birçok yatırımcı altcoin almak için fırsat kolluyor.Umut veren altcoinlerin bundan sonra düşeceğini zannetmiyorum.
TheEagle1903
Member
**

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 15, 2018, 07:27:08 PM

Binance ye girmesine rağmen yükşeliş yapamaması gerçekten hayal kırıklığı fakat hiçbir şey için geç olmadığını düşünüyorum. Sonradan yükselebilir.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
April 15, 2018, 08:15:42 PM

18 cent civarındayken almıştım biraz binance giricek diye sonra iptal oldu oylama baya bir düşüş yaşadı umarım 30 cent civarlarına tekrar çıkar
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
April 15, 2018, 08:52:23 PM

yeter valla heryerde gördüğüm bir token ıcosu baya uzun surmusdu reklam politikaları çok iyiydi masallah ama yatırım yapmayı düşünmedim hiçbir zaman
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
April 15, 2018, 09:00:06 PM

Binanceye girip girmemesi suanki durumda cok fazla bir etki gostermez bitcoin 20.000lere giderken girseydi daha degisik rakamlarda olabilirdi.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 15, 2018, 09:10:48 PM

En basindan beridir wepower'i takip ederim.  Binance borsasinda oylamada elenmelerine ragmen bir sekilde diyalog kurarak girmeyi basardilar.  Bu yuzden ekibi takdir etmisimdir.  Yatirim tavsiyesi degildir ama ben bu projeye inaniyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 15, 2018, 09:18:14 PM

Adamlar binance girdi bişey olmadı ama sebebide galiba çok yanlış zamanda girmiş olmaları şimdi girmiş olsalardı iyi işler yapabilirdi şuan durağan gidiyor wpr
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: