Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:25:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Wepower Wpr ne olur ?  (Read 1260 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 28, 2018, 08:34:41 PM

Wepower'in bu durumda olmasını pek yadırgamadım.Piyasa çok kötü.BTC'nin bu seviyelerde inip çıkması altcoinleri darmaduman etti.Wepower'in haziran ayında platform açılışı var.Ondan güzel sonuç çıkarsa yükselir çıkmazsa böyle inişli çıkışlı devam eder.Ico fiyatının altında şu an fiyatı.Ico fiyatının altına düşeceğini tahmin etmiyordum ama alanlar sıkılmışa benziyor.
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155
Merit: 0

View Profile WWW
May 28, 2018, 10:34:20 PM

Binance oylamasından beridir beli büküldü dur durak bilmeden aşağı doğru gidiyor. Tamam şimdi diyeceksiniz ki piyasanın durumu belli sanki sadece wpr düştü. Ama bu kadar dayanamaması normal değil. Belki bir fırsattır ekleme yapılıp ortalama düşürülebilir. Umarım böyle devam etmez ve yüz güldürür az da olsa.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 28, 2018, 11:46:50 PM

Wpr den galiba birşey olmayacak bir Btc düşüş trendindeyken girdi binance ye gerçi o süreçte bile adam akıllı pump yapmadı. Büyü boğa gelirse o zaman birşeyler yapar belki
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 29, 2018, 01:03:26 AM

Wepower gerçekten projenin hakkını verirse iyi değerlenir.Haziranda açılacak platformla kar payı dağıtımını başarılı gerçekleştirirse ileriye dönük çok büyük atılımlar gelir.Para parayı çeker.Bakalım hazirana bir şey kalmadı.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 29, 2018, 01:07:24 AM

Wepower gerçekten projenin hakkını verirse iyi değerlenir.Haziranda açılacak platformla kar payı dağıtımını başarılı gerçekleştirirse ileriye dönük çok büyük atılımlar gelir.Para parayı çeker.Bakalım hazirana bir şey kalmadı.
  dostum kar payı derken nasıl bır platform cıkaracak haberım yokta ? elınde token tutanlara kar payımı vercek ?
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 29, 2018, 06:44:27 AM

Wepower iyi bir proje yönetti. Ama projesinin gerçek hayata entegrasyonu zor olduğu için şimdi bocalıyor. Birkaç büyük enerji firması ile anlaşma imzalayabilse, değerler çok yüksek olacağı için fiyatı fırlayabilir.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 29, 2018, 07:06:17 AM

Haziranda çıkacak platformla kar payının bir alakası yok benim bildiğim, o platformda enerji dağıtıcıları kendi tokenlerini üreterek kendi icolarını yapacaklar ve kendi tesislerini kurduklarından wepower tokenlerine enerji bağışlayacaklar bu şekilde uzun yıllar boyunca genişleme devam ederse her bir wpr tokenın tuttupu enerji zamanla artacak.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 29, 2018, 07:32:10 AM

Wepower güzel bir proje sadece zamanlaması gercekten sanssızlıktı tam biseyler olacak derken binance oylaması sonrasında da piyasanın düsüse gecmesi derken arada kaynadı bence yine de bir miktar yatırım yapılabilir
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
May 29, 2018, 08:01:20 AM

ya bole başlıklar gordukce sinir oluyorum arkadas meslek olarak kuyumculuk yapıyoruz bize gelip soruyolar altın ne olur abla altının ne yone gitcegini bilsek burda isimiz ne aynı seyi sana diyorum kardes bunun ne yone gitcegini bilsek burda işimiz ne

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
May 29, 2018, 09:10:15 AM

piyasanın gidişatı iyi değil. anlık yükselişler ve birkaç haftanın "ralli başladı" diye düşünmemize sebep oluyor ve bir hışımla coinlere sarılıyoruz. Çemberin büyük dişlileri işlerini yoluna koymadığı hacim eksikliği ve yatırımcıların satın almaktan çekinmesinden dolayı işler kızışacak gibi duruyor. WPR token, hardcap yaptı 2 saatte ama tek başına önemi yok. Piyasa ile hareket ediyor.
ohmannomma
Member
**

Activity: 144

View Profile
May 29, 2018, 12:17:18 PM

Wepower binance'de listelenmek için zamanında oylama yapmıştı ve tokenleride kendileri vermişti. Son durum ne bilmiyorum wpr'de ama bence hak ettiği yeri bulamadı we power

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
wantwo
Newbie
*

Activity: 94

View Profile
May 29, 2018, 02:03:29 PM

bu coin için olumlu şeyler duydum ama öyle sanıyorum ki başarısız projeler arasına katılacak. Litvanya merkezli icolar içinde başarılı olanına henüz rastlamadım sanırım
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
May 29, 2018, 02:27:20 PM

binanceye para vererek giren coin bile şaha kalkması için piyasanın genel gidişatının olumlu olması gerek yoksa durum bu. Wepower 30 küsür milyon dolar topladı diye aklımda kaldı. ethere karşı hep değer kaybediyor ama bir yerde balinalar pumpa başlayacaktır.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
jedimindtriks
Member
**

Activity: 136

View Profile
May 29, 2018, 02:31:50 PM

WePower oylamaya kalma yerine bence de parayı bastırıp girseydi binanceye daha iyi yerlerde olabilir demek geliyor içimden fakat piyasa durumu ortada.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
yuncum
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
May 29, 2018, 02:39:51 PM

piyasa kötü evet ama wepower da iyi bir coin olsaydı ayakta kalabilirdi. daha ico fiyatına bile ulaşamadı. Başarılı bir proje böyle olmamalı. ico altına düşüyorsa herhangi bir projeden farkı yok demektir.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
August 30, 2018, 07:41:52 AM

iki tane büyük konu açılmış, sayfalarca yazılmış çizilmiş, hepsini okudum ve nerdeyse 1 tane olumsuz yorum yok, dibin dibine inmiş hala sürünüyor! bu ne menem olay anlamadım Cheesy çık uleynnn çıkk artık

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 30, 2018, 09:43:31 AM

adam olacak çocuk az çok hemen ico sonrası belli oluyor. ico da millete çük kadar cap vermelerine rağmen bu token bir türlü adam olamadı. buda private sale lerde vc lere büyük bonuslar verildiğinin göstergesş. üstelik piyasanın baya iyi zamanlarında çıktı markete. uzun vadeli yatırım kimseye tavsiye etmem. bundan sonra anca pump dump tokeni olur.
bunun harici kesin bilmiyorum ama sanırım kendi blokzincirine geçmeyecek token olarak kalacak. zaten token olarak kalacak ürünlerin piyasada şansı baya bir zor blokzinciri olan yada olacaklara göre.
son olarak tekrar belirteyim wpr kendi blokzincirine geçse bile işi zor.
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
August 30, 2018, 10:53:25 AM

Bence iyi yerlere gelecektir bu proje birtek estonya kaynakli olmasi benim gozumde bir eksi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 30, 2018, 10:57:01 AM

Bence iyi yerlere gelecektir bu proje birtek estonya kaynakli olmasi benim gozumde bir eksi.

estonya ile alakası nedir ki ? yani singapur yada güneykore menşeili olsaydı ne olurdu ? Sonuçta dolandırıcılık yada scam projeler ülke dinlemiyor ki. Ayrıca sezonun da etkisi bunda büyüktür. En sağlıklısı tetherda beklemek.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 30, 2018, 11:47:04 AM

We Power güzel token güzel airdrop yaptılar ancak gidişatının iyi olduğu söylenemez boğa sezonunda tüm coinlerin yapabileceği gibi We Power'da 2-3x yapabilir. YTD
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: