Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:38:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BLOCKv (VEE) İlerde ne olur?  (Read 159 times)
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
April 15, 2018, 08:38:22 PM
Last edit: April 15, 2018, 10:27:21 PM by wolwoo

Arkadaşlar selam

Aramada bulamadım, 70 milyon dolarlık bir token var ama konusu yok! 1.531.433.921 VEE sirkülasyonda, Bittrex, Upbit, okex ve Bancor gibi borsalarda işlem görüyor.
Alışılmış koinlerden farklı coin-tokenları da konuşalım. Satoshi olarak ileride artma potansiyeli görüyorum.

Satoshi ederi: 543
Dolar price: 0.045

Bu ileride 50 cent-1 dolar olur mu acaba?! Daha önce 32 cent'i görmüş.

"BLOCKv ve kompozit parçaların her biri bir araya BLOCKv ekosistem sigorta ve ödüller ve işbirliği için bir mekanizma temin etmek üzere VEE gerektirir.
BLOCKv platformunda Her hangi bir operasyon VEE tarafından desteklenmektedir"

Organizasyonlarda işletmelerde falan kullanılacak anladığım kadarıyla hemen her alanda iddialılar. Beta sürümü yayınlanmış sanırsam

Bilgisi olan?!

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1715452719
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715452719
Reply with quote  #2

1715452719
Report to moderator
1715452719
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715452719
Reply with quote  #2

1715452719
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
April 15, 2018, 09:31:22 PM

bwnimde bittrexe girer girmez dikkatimi cekmişti ama tam olarak sanırım yayınlanan white paper ile ilgil sorunların olduğu ile küçük yazılar okudum ama tam anlamıyla bilgisi olan birinin yazması cok iyi olur

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
April 15, 2018, 09:41:00 PM

bwnimde bittrexe girer girmez dikkatimi cekmişti ama tam olarak sanırım yayınlanan white paper ile ilgil sorunların olduğu ile küçük yazılar okudum ama tam anlamıyla bilgisi olan birinin yazması cok iyi olur

DeepCoin
Legendary üyenin

TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanında
October 12, 2017, 05:32:11 PM tarihinde yazdığı bir post buldum. Post şu şekilde:

TaaS büyümeye devam ediyor . Ekib maşallah şıkır şıkır yoluna devam ediyor.

"TaaS, Blockchain Token'ler için Dünyanın İlk Kullanıcı Arayüzü olan BLOCKv'e Katılıyor
TaaS, blok köprü tabanlı belirteçler için dünyanın ilk "kullanıcı arabirimi" katmanının yaratıcıları olan BLOCKv'ın prestijli katkıcısı olmayı ilan etti. Katkılar, BLOCKv'un 40 milyon dolarlık katılım hedefiyle VEE ağ simgesini yayınlayacağı 12 Ekim'de BLOCKv'un Token Generation Event (TGE) 'den hemen önce geldi.

BLOCKv, vAtoms adında akıllı, güvenli ve dinamik sanal nesnelerin oluşturulmasını sağlayan bir blokçık tabanlı geliştirme platformu yarattı. Platform, üssel büyümenin kilidini açmak için blok zincirinin geliştirilmesinin karmaşıklığını hafifleten bir kullanıcı ara yüzü katmanı yaratarak yeni nesil dijital mal ekonomisine başlamayı vaat ediyor. Paylaşılabilir dijital ürünler tüketicilerin hayatlarında daha kökleştikçe, BLOCKv teknolojisi, markalar, pazarlamacılar ve geliştiricilerin tüketicilerle daha güçlü ilişkiler kurmaları ve daha güçlü ilişkiler kurmaları için eşi benzeri görülmemiş bir fırsat sunuyor."

Ayrıca: taas'ın audit programından VEE ile ilgili güncel olarak
0.47 % oranında portfölyede 2,449,804.52 adet Vee ile 13.35 BTC yatırım yaptığı ve ederin 107,595.41 USD değerinde olduğunu buldum. çok da birşey değilmiş  Sad

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
April 15, 2018, 10:57:09 PM

Bazı göze dişe dokunmayan ICOsu sırasında çok ses getirmeyen, reklamı oldukça az yapılan bazı projeler var bunlar fiyat olarak çok güzel yerlerde, BLOCKv de onlardan biri, https://medium.com/@blockv_io   merak edenler buradan BLOCKv hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilir.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 16, 2018, 02:17:12 PM

Daha önce araştırmıştım ben BLOCKv yi çok iyi bir projesi olduğunu ve piyasada kalıcı olabileceğini pek düşünemiyorum, şuan piyasada  kaliteye göre fiyat artışı olmuyor ama zamanla bunu göreceğiz en kaliteli ve iş yapabilecek olanlar kalıcı olacaktır. BLOCKv orada olmaz zannedersem.

wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
April 16, 2018, 04:02:28 PM

Daha önce araştırmıştım ben BLOCKv yi çok iyi bir projesi olduğunu ve piyasada kalıcı olabileceğini pek düşünemiyorum, şuan piyasada  kaliteye göre fiyat artışı olmuyor ama zamanla bunu göreceğiz en kaliteli ve iş yapabilecek olanlar kalıcı olacaktır. BLOCKv orada olmaz zannedersem.

Hocam projeden ziyade fiyatla ilgileniyorum ne yalan söyliyeyim  Cheesy musicoin var bittrex'te 3 ayda 1 defa 750-1000-1500 satoshi aralığına geliyor, 700 küsur milyon coin adediyle...Şimdi bu Bittrex efendi BlockV'yi 16 Şubat'ta (2018) almış listelemiş, listelendiği günden bu yana düşüyor. Bu BlockV denen arkadaş da şu dönemde bile 65-70 milyon dolar ettiğine göre iyi-kötü bir hikayesi vardır. Boğa sezonuyla birlikte bir ath yapar gibi geliyor bana eğer sürekli belirli bir aralıkta satayım coinleri BTC'ye çevireyim sonra da Bittrex'ten delist edileyim gibi bir düşünceleri yoksa! Öyle bile olsa yeni müşteri çekmek için birkaç dikkat çekici hareket yapacaktır kanaatimce...

wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
April 19, 2018, 12:34:44 AM
Last edit: April 19, 2018, 01:05:32 AM by wolwoo

Balinası kimse çok cimri! 2 satoshi artana kadar anasından emdiği sütü burnundan getiriyor, sürekli satış duvarları getiriyor. Alttan başlayan yükselişin itip kakmasıyla gıdım gıdım ilerliyor. Muhtemelen bir %50 ya da 2x yapmak için bıktırma operasyonu içerisinde ve o %50'yi ya da 2-3x her ne planlıyorsa artık yaptığı güne kadar saklanma-görünmezlik peşinde! Hareketi yaptığında da "günün altcoini" manşetiyle Bittrex'te yerini alacaktır ama harbiden pek cimri! Ufacık bir aralıkta neredeyse hareketsiz ölü gibi bekliyor, uleyn reddcoin olmuş 90'lar (100'ü geçti), doge 70'lere geldi azcık kıpırda artık Angry Bir bu bir de ignis! iki tane ölmüş eşşek gibi bekleyen altcoin Cheesy

Pages: [1]
  Print  

Jump to: