Bitcoin Forum
June 23, 2024, 08:42:11 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yerli ICO ve Coin Hakkında  (Read 638 times)
yerlivemillicoin (OP)
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile WWW
April 16, 2018, 01:37:10 PM
Last edit: April 25, 2018, 06:53:00 PM by yerlivemillicoin

Türkiye'nin yerli ve milli kripto-para(coin) projesi son aşamasındadır. İnternet üzerindeki ticaret kavramı 3.parti ödeme sistemlerine bağlıdır ve bu aracılar ile yapılan işlemlerden geri dönülmesi tamamen karşıklı güvene bağlıdır. Türkiye' de geliştirilen, ülkemiz genelinde yaygınlaşmayı hedefleyen yerli ve milli kripto-para(coin) projesiyle; aracı kurum ve işlem limiti olmaksızın elektronik paraların istenilen kişiye gönderilmesi, e-posta göndermek kadar kolay olması hedeflenmiştir. Aracı kurumlar veya 3.parti ödeme sistemlerine duyulan güven yerine, "şifreleme kanıtı" üzerine kurulu olan ve tarafların birbirleri ile doğrudan bağlantılı olduğu elektronink bir ödeme sistemi geliştirilmiştir. Yerli ve milli kripto-para projesiyle; işlemleri tersine çevirmek zor ve çok büyük işlemci gücü gerektireceğinden, çift harcama sorununa da bir çözüm getiriyoruz.

Türkiye'nin yerli ve milli kripto-para(coin) için yapacağımız ico'da sizlerin görüşleriyle yol alacağız.Anketimizi yanıtlarsanız bizlere büyük destek vermiş olacaksanız.Anket sonunda ufak bir hediyemiz de olacak.(Soru, görüş ve önerilerinizi yerlivemillicoin@gmail.com adresine iletebilirsiniz)

Değerli forum üyeleri link tekrar eklendi, kaldırılmıştı.

Anket linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXBBpOTEZuDYxS5com84QsCCpx49txJfR0LHBHZW0O1FISqA/viewform?usp=sf_link

btcci
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
April 17, 2018, 12:44:28 PM

bomba gibi bir proje olduğu kesin  Grin

yerlivemillicoin@gmail.com'a girip bakabilirsiniz arkadaşlar.
argurbuz
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 17, 2018, 05:47:14 PM

Ben yerli çıkacak bir projeye güvenmiyorum sizde güvenmeyin çakıp gidiceklerdir boşverin yabancılarınki daha iyi kazanç sağlıyor ve en azından daha fazla güven verebiliyor belki 1-2 yıl sonra tekrar görüşürüz.

khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
April 20, 2018, 06:37:39 AM

Bu kaçıncı "yerli ve milli" , bir global olamadık gitti. Hepsi de ödeme aracı olma peşinde. Kimse de yeni bir proje olarak gelmiyor. Bırakınız bu yerli ve milli düşüncelerini efendim. Siz para kazandıracak değer üretecek birşey yapın yerli olsa da olmasa da biz destek veririz.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
April 20, 2018, 06:46:19 PM

Her gün yerli coin ico diyorlar nerede biz neden göremiyoruz ya hikaye oluyor yada milleti dolandırıyorlar arttık herkes korkuyla yaklaşıyor
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
April 20, 2018, 07:24:29 PM

Bu iş bizim için hala biraz fazla daha sokaktaki insan kripto parayı bilmezken ödeme yentemi olan projeler çok mantıklı gelmiyor bana

YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
April 22, 2018, 02:41:37 AM

Ohooo hayırlı işler, nedir bu yerli Coin entrikaları arkadaşlar zaten bi akche düştü piyasaya oda yalan oldu gitti bırakın bu işleri insanları ne kadar saf ve dolandırılabilir zannediyor sunuz, hadi canım hadi
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 22, 2018, 05:55:56 AM

hem yerli hem milli ha kesin yatırım yapıyorum. aylardır yerli ve milli bir kriptoparanın çıkmasını bekliyordum.  Grin

ankete katılacaktım da anket linkini eklemeyi bile becerememişsiniz.
Cafex
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 22, 2018, 08:48:20 PM

Hocam yerli ve milli kisvesiyle gelip dolandıran çok fazla proje oldu bu mecra da sizde direk isimden kötü bir algı yaratıyorsunuz maalesef bu yüzden haberiniz olsun.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
April 25, 2018, 02:15:20 PM

Bence bu proje iş yapar. düşünün hem yerli hem milli daha ne  Grin
yerlivemillicoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
April 25, 2018, 06:57:52 PM

Değerli forum üyeleri; google anketler linkini kısaltarak koyduğumuz için, forum kısaltılan linki -şüpheli olarak- işaretlemiştir.

Anket linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXBBpOTEZuDYxS5com84QsCCpx49txJfR0LHBHZW0O1FISqA/viewform

Anketimize kısa bir zaman ayırarak ICO'lar hakkındaki değerli düşüncelerinizle bizlere yol göstermiş olacaksınız.
Şimdiden teşekkürler.

holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 26, 2018, 01:00:10 AM

Yerli ve milli coin olmaz. Ya mantığını bilmiyorsun piyasanın ya da burayı çomar topluluğu zannediyorsun. Milliyetçi duygularla burada iş yapamazsın.

yerlivemillicoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
April 26, 2018, 07:09:49 PM

Yerli ve milli coin olmaz. Ya mantığını bilmiyorsun piyasanın ya da burayı çomar topluluğu zannediyorsun. Milliyetçi duygularla burada iş yapamazsın.

Değerli forum üyesi, eleştirilerinizle beraber daha sağlıklı ve hızlı yol alacağımıza eminiz. Anketimize katılarak ya da e-posta adresimize görüş bildirerek bize ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.
yerlivemillicoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
April 26, 2018, 07:26:17 PM

hem yerli hem milli ha kesin yatırım yapıyorum. aylardır yerli ve milli bir kriptoparanın çıkmasını bekliyordum.  Grin

ankete katılacaktım da anket linkini eklemeyi bile becerememişsiniz.

Değerli forum üyesi; google anketler linkini kısaltarak koyduğumuz için, bitcointalk forumu kısaltılan linki -şüpheli olarak- işaretlemiştir. Bu hata için özür dileriz. Çalışan link aşağıdadır

Anket linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXBBpOTEZuDYxS5com84QsCCpx49txJfR0LHBHZW0O1FISqA/viewform
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
April 27, 2018, 08:48:02 PM

Yerli ve milli projeyi bir devlet destekli yapabilsek,  ekonomimiz ucup gidecek.  Venezuela bile petroyu  cikardi,  okyanus otesi ulke olan bizler bile duyduk.  Az bir kipirdanma olsa yatirim yapacak cok kisi taniyorum.  Zira Turkiye Venezuela dan kat kat gelismis bir ulke.  Boyle birsey icin cinden bile milyon tane yatirimci cikar. Bizde borclarimizi oder,  nefes aliriz.

SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
April 28, 2018, 03:07:30 PM

Yerli ve milli projeyi bir devlet destekli yapabilsek,  ekonomimiz ucup gidecek.  Venezuela bile petroyu  cikardi,  okyanus otesi ulke olan bizler bile duyduk.  Az bir kipirdanma olsa yatirim yapacak cok kisi taniyorum.  Zira Turkiye Venezuela dan kat kat gelismis bir ulke.  Boyle birsey icin cinden bile milyon tane yatirimci cikar. Bizde borclarimizi oder,  nefes aliriz.
Sadece kripto para hamlesiyle falan bu ekonomi düzelmez, halkın sırtına vurdukça vuruyorlar. Bu ekonominin düzelmesi için zeki çalışkan bir hükümet lazım
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
April 28, 2018, 10:54:36 PM

yerli ico ve coin projesiyle genelde başarılı olan bir proje yok yurtdışında eğer bu mantıkla düşünürseniz sizde başarılı olamazsınız bence
yerlivemillicoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 01, 2018, 01:02:55 PM

Değerli forum üyesi, bu ve buna benzer düşüncelerinizin karşılığı bizim platformumuzda yer alacak, bu cevapları verebileceğiz.
yerlivemillicoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 01, 2018, 01:09:34 PM

Sadece kripto para hamlesiyle falan bu ekonomi düzelmez, halkın sırtına vurdukça vuruyorlar. Bu ekonominin düzelmesi için zeki çalışkan bir hükümet lazım

Değerli forum üyesi, bu düşündükleriniz için aynı zamanda halkı da bilinçlendirmemiz gerekir. Bunun için de bizim platformumuz bir cevap niteliğinde olacaktır
yerlivemillicoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 01, 2018, 02:14:16 PM

yerli ico ve coin projesiyle genelde başarılı olan bir proje yok yurtdışında eğer bu mantıkla düşünürseniz sizde başarılı olamazsınız bence

Değerli forum üyesi, platformumuz "yerli bir ico"  ve  "yerli bir kripto-para" üzerine olacaktır. Başarısı da elbette siz ve halkımızın bu konudaki desteğine bağlıdır . Yurtdışından ve oradaki uzantılardan çare ummak yerine, yerli ve milli bir duruş sergileme gayretindeyiz. Yerli ve milli irplatforma göstereceğiniz hassasiyet ile umarız güzel bir yol kat etmiş olacağız. Eleştirileriniz için teşekkürler.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: