Bitcoin Forum
July 06, 2024, 03:24:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: PHI tokenları olanlar hack'e maruz kalmasın (DİKKAT)  (Read 261 times)
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
April 17, 2018, 10:01:29 AM

Sadece PHI tokenle alakalı değil bu durum , genel olarak tüm icolarda veya bountylerde bunu deniyorlar. Malum heryere mail bilgilerini falan paylaşıyoruz oradan bulup şanslarını deniyorlar. Böyle bir mail geldiğinde uzantılarını kontrol edebilirsiniz ama bu bile gözden kaçabiliyor. Şahsen resmi web sitesine gidip mail ile ilgili bir duyuru yapılmış mı diye bakıp ordan gerekli başvuruları yapıyorum.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 17, 2018, 10:16:44 AM

Aman dikkatli olun arkadaşlar.her gün böyle maillere bana da geliyor hiç bakmiyorum bile direkt siliyorum. Zaten bana gerekli olan bir mailse anliyorum. Şimdiye kadar kaç kez bu olaylar gerçekleşti. Hadj tamm ilk başlarda bilmiyorumda sonra boyle bir olay karşısında daha dikkatli olmak lazım. Kimsenin canı yanmasın parası da gitmesin. İnsanlar ne yemeklerle kazanıyor onlari.

medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
April 17, 2018, 12:09:27 PM

şu phı tokendan çok umudum vardı eido cüzdanının sponsor olduğu bir projeydi gele gele 2 tane phı token yollamışlar ayıptır ya ico fiyatı 1.6 dolar airdroptan 1 phı blog a 300 phı yollamışlar millete

binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
April 17, 2018, 12:21:29 PM

Bu tarz olaylara dikkat edebilicek duruma gelmemeiz lazı mail adresimizi paylaşmayalım arkadaşlar ne olur olmaz  hacklenir  filan emekleriniz gider sahte mew adreslerinede girmemeye özen götürün.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: