Bitcoin Forum
June 29, 2024, 10:37:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: ABD'de Yeni Bitcoin ATM'leri kurulacak!  (Read 572 times)
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372
Merit: 1

View Profile
April 29, 2018, 09:07:35 AM

Güzel haber bunlar, darısı ülkemize. Bounty kasarak ileriye yatırım yapmaya devam. Paramız yok sonucta, bir yerden tutunmamız lazım.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1680
Merit: 274

View Profile
April 29, 2018, 12:38:54 PM

Bu ATM konusu gittikçe yaygınlaşıyor, acaba ülkemizde ne zaman böyle bir adım atılır diye geçiyor içimden ama daha uzun bir süre bunu görmemiz mümkün gözükmüyor.
Ülkemizde önceki senelerde böyle bir adım atılmıştı diye duymuştum havaalanında falan ama kullanıldı mı onu bilmiyorum. Kullanan varsa bilgi verirse daha iyi olur.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 29, 2018, 08:45:03 PM

Her yeni kurulan atm bitcoinin fiyatını arttırır, çünkü böylelikle bitcoin yayılmış olur ve daha fazla insana ulaşmış olur, bence aynı nasıl her yerde atm görüyorsak onların yanında bitcoin atm lerini de göreceğiz
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
April 29, 2018, 09:00:45 PM

Bitcoin ATM’lerinin sayısını arttırmaları için Bitcoin kullanımının yaygınlaşması gerek. Amerikada Washington eyaleti vatandaşları Bitcoine yoğun ilgi gösteriyorlar demek ki.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
April 29, 2018, 09:02:45 PM

Amerikaya sadece yeni bitcoin makineleri yeterli olmaz daha fazla yatırım gerektiren şeyler yapmaları lazım marketçap bizim daha fazla ilerlesinde ona göre kazanalım beyler.

deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
April 29, 2018, 09:37:30 PM

Bu olay gerçekleşirse eğer bitcoinin değeri de artacaktır muhtemelen. Bu olay ile birlikte btc nin popülerliği daha da artar şüphesiz.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 29, 2018, 09:51:11 PM

Bitcoinin hala bazı problemlerini aşamadan bu seviyede günlük hayatımıza dahil olabileceğine inanmıyorum şayet bu şekilde de haberleri görmek tüm durumlarda  neşe kaynağı

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 29, 2018, 09:53:44 PM

Bu olay gerçekleşirse eğer bitcoinin değeri de artacaktır muhtemelen. Bu olay ile birlikte btc nin popülerliği daha da artar şüphesiz.
Bu olaylar neden gerçekleşsin ki hocam bence speküle bir haber gibi geldi şahsen bana. Siz forumda eskisiniz daha iyi bilirsiniz benden gerçekleşmesi mümkün mü gerçekten ?

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
April 29, 2018, 09:54:50 PM

Avrupada da eksiklik olarak görüyorum treni kaçırmadan ortaklaşa bir kararla kripto paraya olan desteklerini açıklamalılar yoksa euro değer kaybederken tutunacak dal bulamayabilirler.
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
April 29, 2018, 11:06:44 PM

türkiyede de kurulmuştu bir ara yanlış hatırlamıyorsam ve onları kaldırdılar belki bu sefer güzel işler bu iş eskileri yerine koyar tekrar koyuluruz bu işlere.
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
May 01, 2018, 03:12:58 PM

Bitcoin yada kripto paraların atm ve benzer pos sitemler üzerinde bize ulaştıracak proje hangisi olursa muhtemelen iyi bir fiyatlanma yapar diye düşünüyorum atmler dahi kimlik değiştirecek bu durumda.
mynet
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 01, 2018, 04:07:40 PM

Bitcoinin ve kripto para alış verişini yaymak ve dolaşım hızını arttırmak için yapılan bu hamle Amerikan vatandaşları açısından son derece yararlı olacağını düşünüyorum ,umarım kısa zaman içerisinde ülkemizde de bu atm ler kurulmaya başlanıyor.

binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
May 01, 2018, 04:09:26 PM

Bitcoinin ve kripto para alış verişini yaymak ve dolaşım hızını arttırmak için yapılan bu hamle Amerikan vatandaşları açısından son derece yararlı olacağını düşünüyorum ,umarım kısa zaman içerisinde ülkemizde de bu atm ler kurulmaya başlanıyor.

Amerikayı bilmem de türkiyede biraz daha zor ama türkiyede kurulma ihtimali amerikaya görede daha kolay en azından bitcoin karşıtı bir eyaletimiz yok yapan direk yaparda işte kim yapar.

Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
May 01, 2018, 04:17:58 PM

Bitcoinin kullanımı ve ödeme seçeneği olmasını arttıracak ve bu sayede bitcoini yaygınlaştıracak bir atılım olmuş. ABD'nin verdiği destekle bitcoin çok güzel yerlere gelecektir. İşlem görmesi hacminin artmasını sağlar. Bu da bitcoin fiyatının artmasını sağlar. Güzel haberler beraberinde güzellikleri getirir.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
May 01, 2018, 05:11:50 PM

Bitcoin ATM leri genel bir artış gösterir diye düşünüyorum bu yıl artık yalnızca fiyat bazlı bakış işlevsel bakış ile yer değiştirebilir, hayatımza blockchain daha çok girecek.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 01, 2018, 06:21:50 PM

kurulacak her yeni atm, bitcoinin fiyatını arttıracak bir adımdır diye düşünüyorum ben, neden derseniz, bilinirliği arttıyor da ondan,
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 07:23:41 PM

Bitcoinin bilinirliği için güzel bir haber. Halk arasında atmler kullanıldıkça bitcoine olan güvende artacaktır. Balon denilen imajınıda yıkacaktır atmler sayesinde.
argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
May 01, 2018, 07:31:03 PM

Önemli olan atmleri bitcoini kabul etmeyen eyaletlerde kurabilmektir eğer bunları geçerseler işte o zaman güzel haber olmuş diyebiliriz bunun olması içinde epey zaman lazım.

kingiam52
Newbie
*

Activity: 131
Merit: 0

View Profile
May 01, 2018, 07:48:34 PM

ohhhhhha süper bir haber dünyada şi yapan ikinci ülke olsak keske yaaa  Wink Wink
mahmure
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
May 01, 2018, 08:44:51 PM

Atmlerin piyasaya çıkacak olması güzel haber. Bitcoinin kullanım alanları genişledikçe tanınırlığı artacaktır. Kripto paralara sıcak bakmayan insanlarında güveni kazanılacaktır atmler sayesinde.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: