Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:35:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Bu Devran Nereye Kadar Döner?  (Read 993 times)
alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:41:27 PM

Ben de aynı durumdayım ama hala ısrarla biriktirmeye devam ediyorum belki ilerde hepsi olmasa da içlerinden birisi değerlenir de emeklerimin karşılıklarını alabilirim
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714826136
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714826136
Reply with quote  #2

1714826136
Report to moderator
coinmans
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
July 01, 2018, 07:20:19 AM

daha gelişmiş sistemlerle modernize ve uygulama kolaylıkları kazanarak devam edeceği düşüncesindeyim.

SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 01, 2018, 01:08:36 PM

Bir kısıtlama ve şartlar getirilirse yarı yarıya azalır fakat asla durmaz. Şuanda bir kirlilik var gerçek projelerin yanında fırsat avcılarıda proje adı altında airdrop kanalı oluşturmak veya kripto takipçilerinin nail adreslerini listelemek için sözde airdrop paylaşıyorlar. Umarım bence bazı kriterler getirilir ve bu işler biraz daha düzenli olur
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
July 01, 2018, 03:30:27 PM

Kazanılan gelirlere, başarılı olan projelere bakıldığı zaman bu şekilde para kazanma devrinin bitmiş olduğunu görüyoruz. Eskiden neye girseniz kazanıyordunuz, şimdi kazanma oranı çok çok düşük. Başka hiçbir işiniz yoksa uğraşılır ama zamanınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz şeyler varsa uğraşmayın derim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
July 02, 2018, 11:25:10 AM

Bu devran ancak herkes bu borsayı tanıdığında ve yeterli kullanıcı sayısına ulaşıldığında biter yoluna girer.

hadibeabi
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 02, 2018, 10:42:40 PM

Bitmez kardeşim bu piyasa reklama hep ihtiyaç duyacaktır.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
July 03, 2018, 01:08:52 PM

Bu ekosistem yeni olduğu için çıkan token ve coinler çok değer kazanıyor. Tabiki bu sürekli böyle olmayacak. Artık kendi akışında devam ettiğinde bountylerde o kadar kazandırmayacak. Zaten artık ciddi projeler bounty yapmıyor, diğer reklam kanallarına para harcıyor. Çünkü imzaları suistimal eden çok fazla kişi var.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 03, 2018, 10:38:38 PM

Tam tarih vermek çok güç. Bu devran sonsuza kadar sürer İnşallah. Türk halkı olarak Bounty'leri çok sevdik. En azından ben çok sevdim. Şuan imza kampanyasında bulunduğum Jinbi Token katıldığım 5. imza kampanyasıdır. Daha önce katıldığım imza kampanyalarından güzel kazançlar sağladım. Umarım bu da yüzümüzü güldürür. Kimse meyve veren ağacı taşlamak istemez değil mi? Sonuçta bu iş modeli win to win. Yani her iki tarafta kazanıyor bu işten.

umarım bundan sonra da kazanmaya da devam edersiniz. Ben pek bir şey kazanamadım ama inş bende bir şeyler kazanabilirim. Bu sistem ne kadar süreceğini bilmiyorum bitinceye kadar bari 3 5 kuruş bir şeyler kazanabilirim.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 04, 2018, 10:43:23 AM

hocam bu devran devam eder ama işte nereye kadar derseniz o da önemli,  uzun süre kar getirmeyecektir diye düşünüyorum ben
heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
July 04, 2018, 07:19:07 PM

Projelerin bu kadar çok olduğu bir ortamda ödül kampanyalarının da bitme ihtimali yok gibi. Her ekip reklama ihtiyaç duyuyor.
Ancak kaliteli projelerde azalma söz konusu, bundan kaynaklı bir geri çekilme olabilir.

Bonheur
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile WWW
July 04, 2018, 08:00:53 PM

En bilinen, en büyük şirketler bile reklam vermeye devam ediyor.Reklam her zaman olur.Bounty olmaz ama adı değişir.forum olmaz ama başka platform olur.devran döner.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 04, 2018, 09:47:15 PM

Bountyler devam eder etmesine de, bounty managerlar artık ne kadar indirebilirim derdine düştüler. Yok milletin cüzdanını değiştirmeler, yok ödül düşürmeler vs derken sadece bir Manager tüm bounty'e girenlerin toplamından fazla kazanmaya başlayacaklar.
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
July 04, 2018, 10:31:32 PM

Eğer başka yapacak işiniz yoksa, devam etmenizi öneririm. Güzel projeler çıkıyor, iyi takip ederseniz, makul paralar kazanma imkanınız olur.
pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
July 05, 2018, 03:28:57 PM

Klasik yöntemler ile ico projeleri tanıtım yapmak isteseler bu işin altından kalkamazlar. Bounty yöntemi ile sonradan değer kazanacağına inanılan ama o an için bir değer ifade etmeyen hayali değerlerle reklam yaptırıyorlar. İco yerini başka bir pazarlama yöntemine bıraksa bile reklama her zaman ihtiyaç olacak. Bountyler bitmez
mustafacemil
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 05, 2018, 08:55:16 PM

Bountyler zamanla taktiklerini değiştirir ama bu işlerle uğraşanlar büyük ihtimalle farkında olmadan bu değişime ayak uydururlar. Sonradan başlayanlar için bu dönüşüm biraz zor gelebilir
bitcoinmuseum
Sr. Member

View Profile
July 06, 2018, 02:46:44 PM

Bountyler zamanla taktiklerini değiştirir ama bu işlerle uğraşanlar büyük ihtimalle farkında olmadan bu değişime ayak uydururlar. Sonradan başlayanlar için bu dönüşüm biraz zor gelebilir

Bu dönüşümü Amazix zaten başlatmış durumda. Artık alenen hırsızlık yapıyorlar ve kimse birşey diyemiyor. Yok vip content ekibi yok sosyal medyayı kaldır, yok kyc gibi gibi.
beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
July 06, 2018, 10:12:49 PM

Hocam bana kalırsa en azında bitcoin bir kez daha 10.000 dolarları görür, ondan sonra olan olur diye düşünüyorum
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
July 11, 2018, 04:30:25 PM

ben bounty kampanyalarının mevcut haliyle devam edebileceğini düşünmüyorum. katılımlar çok arttı ödüller azaldı. imza hariç farklı bir model getireceklerdir 1 sene içinde. fakat muhakkak devam eder çünkü reklamı en ucuz bu şekilde yapabiliyorlar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
July 11, 2018, 06:28:06 PM

Merhaba arkadaşlar,

Ben son 3 aydır bounty'lere katılıp duruyorum. Çeşitli görevleri vs. yapıyorum lakin bugün aklıma birşey takıldı. Bu bounty dönemi nereye kadar devam eder? Yakın bir tarihte bu dönem kapanır mı yoksa yerine başka bir model marketing mi gelir? Bu konu hakkındaki yorumlarınızı ve öngörülerinizi öğrenebilir miyim?

Bounty'ler için altın yıl bence 2017 yılıydı ev araba paraları bile alanlar oldu çeşitli kampanyalardan bir daha aynı dönem gelmez diye düşünüyorum.

bitcoinmuseum
Sr. Member

View Profile
July 11, 2018, 09:02:58 PM

Merhaba arkadaşlar,

Ben son 3 aydır bounty'lere katılıp duruyorum. Çeşitli görevleri vs. yapıyorum lakin bugün aklıma birşey takıldı. Bu bounty dönemi nereye kadar devam eder? Yakın bir tarihte bu dönem kapanır mı yoksa yerine başka bir model marketing mi gelir? Bu konu hakkındaki yorumlarınızı ve öngörülerinizi öğrenebilir miyim?

Bounty'ler için altın yıl bence 2017 yılıydı ev araba paraları bile alanlar oldu çeşitli kampanyalardan bir daha aynı dönem gelmez diye düşünüyorum.

hocam 2017'nin bountyler için altın yıldı çünkü çok güzel bir boğa dönemi geçirdi piyasa. Tekrar boğa sezonu gelirse bountyler yine çok güzel kazançlar  getirir.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: