Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:26:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 463 times)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
-
April 17, 2018, 01:57:08 PM
Last edit: October 28, 2020, 06:13:40 PM by Blacknavy

-
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 17, 2018, 02:01:28 PM
Merited by OrtaDirek (1)

su ahaberın adını bıle duyunca cinlerım tepeme cıkıyor amk gerzeklerı.yonetenlerde ızleyenlerde okuyanlarda tam mal.habere gelecek olursak tam da ahaber beynın de bırının cıkarttıgı gerzeklık
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 17, 2018, 02:02:51 PM

su ahaberın adını bıle duyunca cinlerım tepeme cıkıyor amk gerzeklerı.yonetenlerde ızleyenlerde okuyanlarda tam mal.habere gelecek olursak tam da ahaber beynın de bırının cıkarttıgı gerzeklık

Kıskançlık dürtüsü seninki neden sinirlendin.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 17, 2018, 02:17:24 PM

ahahah beyınsızlerı kıskancak kadar dusmedık cok sukur . demı ama haklısın  alp dagları dıye belgrad ormanını gosteren - operasyon dıye savas oyunu gosteren kanalı cok kıskanıyorum öluyorum hatta geberıyorum
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
April 17, 2018, 02:26:59 PM

havuz medyası nedir ? ATV-Sabah ın başını çektiği medya yayınlarıdır . star, takvim, türkiye, vatan, yeni akit ve yeni şafak da bu havuza dahildir bunları izleyen okuyan bence 2. sınıf vatandaş sayılmalı ayrıca seçimlerde bu güruhtan 2 kişinin oyu tek oy sayılmalı. bunlar sürekli büyük oyunu görür ve bozarlar  Grin Grin

ekleme : çok güleyim günüm iyi geçsin diyorsanız gökçekin  beyaz tv sinde bazı mahoni programlar onları izleyin la casa de papel in Türkiye  için çektiği reklam filmine bir yorumları var aklınızı yitirirsiniz turuncu kıyafet fetöyü simgeliyormuşta metro nun M logosu gezi olayları mayısta başladığı için geziyi temsil ediyormuşta vs vs deli saçması komplo teorileri tam bakırköylük herifler...
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
April 17, 2018, 02:34:46 PM

ahahah beyınsızlerı kıskancak kadar dusmedık cok sukur . demı ama haklısın  alp dagları dıye belgrad ormanını gosteren - operasyon dıye savas oyunu gosteren kanalı cok kıskanıyorum öluyorum hatta geberıyorum

Senin ülken benim değil ben sadece yazdım.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 17, 2018, 02:36:50 PM
Last edit: April 17, 2018, 04:33:12 PM by avalonn

'Neden bizim kendi kripto para birimimiz olmasın?' diye düşündük.

zaten başımıza ne geliyorsa bundan geliyor onların var bizim niye xxx miz olmasın  Grin Grin

isme bak Osereum ahahaha... osururken mi akıllarına geldi acaba ? osuruktan teyyare ile bir bağlantısı var mı  ?

üretme kabızı olmamızın belirtileri heryerden görülüyor...yerli para derler adında X olur isim koyarlar ethereum dan bozma bişey olur yerli milli derler osmanlı ekseninden çıkamazlar falan...

ulan bi işinizde fason olmasın özenti olmasın be ...nasıl bi millet nasıl bi toıplum olduk ya

yapın bişeyler ama özgün olsun özenti değil
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 17, 2018, 03:29:24 PM

ahaber içerir dipnotu çok yerinde olmuş. Bir haltta da geride olduğumuzu kabul etsinler dişimi kıracağım.
Her neyse umarım yanılırım tabii ki ama zor  Cheesy

neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
April 17, 2018, 03:33:58 PM

bizim ülkemizde çıkan kriptoların %99'u para kazanma ve içlerinden bazıları vurup kaçma amaçlı hep. şarküteri, bitcoin ve rakip olması bunların hepsi ironi  Cheesy bitcoine rakip olabilecek en baba coinlerin bile adı doğru düzgün geçmezken biz mi yapacağız. bir ara turcoin mi ne vardı? satsam elimdeki bitcoinleri piyasa sarsılır diyen. "sen neymişsin be abi" diye haberi çıkmıştı. bu işleri doğru düzgün götüren bir tane türk icosu var o da jointventures.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
April 17, 2018, 04:00:08 PM

Hhahahaha tabı kesın oyle yardım eder para kazanabılecegını mı dusnuyor acaba turkıyede hangı proje ilerledıkı buda ılerleısn  çiftlk bankdan sonra ınsanlar buna yatırırlar ponzı degıl dıye buda dıger ponzı Cheesy
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 17, 2018, 04:11:32 PM

Bitcoin'e rakip kelimesine güldüm ben. Halkın belli kesiminin yarın bir gün kimler tarafından kandırılacağı da ufaktan gün yüzüne çıkmaya başlamış açıkçası.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
April 17, 2018, 04:32:54 PM

Proje hakkında hiç bir fikrim yok fakat Bitcoine rakip bir kripto para çıkaracaklarını iddia etmeleri baştan büyük bir falso., biraz ayaklarınız yere bassın. Böyle iddialı lafların ardı her zaman boş çıkıyor. Lafla peynir gemisi yürümüyor fakat her nasılsa bizim ülke yıllardır yürüyor. Bitcoine rakip bir kriptopara yapsınlar önce biz alkışlarız bu forumdan. O sebeple önce icraat görelim.
KarateSensei
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 2

View Profile
April 17, 2018, 04:37:37 PM

Abi ama şarküteriden yönetiyorlarmış siz işin ciddiyetinin farkına varamamışsınız. Ben bi kaç yüz ethereum basarım bu projeye. Zaten ahaber haberini ve reklamını yaptıysa inanılmaz güvenilirdir. Çiftlikbank da güvenilirdi mesela ama kaçırdık çocuğu kötü yorumlarımızla.

Not: Şarküteriden yönetilen projeye kimse laf edemez. ahaber dindar kanal ben bu projeye yatırım yapcam.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
April 17, 2018, 04:40:22 PM

şarküteriden yönetiliyorsa tamam x100 yapar kesin (!) ismini çiftlik coin koymalıydı bence. buna yatırım yapacak adam da bulunur ülkemde. e çok uzağa gitmeyin 3-5 ay öncesine kadar malum medya grubunun hepsi kanald den atv ye kadar çarşaf çarşaf çiftlik bank reklamı yapmadılar mı ben kızmıyorum aslında resmen dolandırıcılara yardım ve yataklık ediyorlar.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
April 17, 2018, 04:40:33 PM

İnşallah bu haber birkaç kez daha yayınlanır.
Şarküteri sahibi yerli bitcoinini taraftarlarına 100 coin, 1000 coin yazan kağıtları tutuşturarak coin sahibi yapıp sonrada Uruguay'a yerleşir.

Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
April 17, 2018, 06:03:36 PM

ahahaha kardeş güldürdün valla. aynen bence de öyle ne kadar boş insan varsa toplanmış orada yaptıklarına da haber denirse artık. izleyen kitle de belli zaten diyecek bir söz yok.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 17, 2018, 06:06:51 PM

Bitcoin killer sonunda geliyor be. Üstelik yerli ve milli. Şarküteri'de geliştirdi diyerek neyi amaçlıyorlar acaba.

Onların garajları varsa bizim de şarküterilerimiz var beyler. Ayık olun.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 17, 2018, 06:09:12 PM

Şarküteri işleten birisinden iyi niyet bekleyemem. 5 liralık peyniri 20 liraya satan, 20 kuruşluk yumurtayı 1.5 liraya organik diye kakalayan insanlar genel olarak. Ticaret adamı adı üstüne. Babasının hayrına mı çıkartmış coini. Tutmaz
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
April 17, 2018, 06:10:31 PM

apple da bir şarküteri de kurulmuştu hatırlatırım (garaj mıydı lan yoksa)

kanserle ilgili kurumlara bağış yapmaları fevakaladenin fevkinde bir karar, nasıl olsa alan adamı kanser eder

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
April 17, 2018, 06:11:00 PM

A- haber içerir diyerek ironiyi ortaya koyman güldürdü  Grin Haber dilinin içeriği de kendini ele veriyor zaten bunlara kalırsa her şey dört dörtlük ilerliyor ülkede 😁 Ne denilebilir ki güya güzel niyet ortaya koymuşlar da samimiyet tartışılır, bu işler öyle yürümüyor maalesef  Grin
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: