Bitcoin Forum
May 24, 2024, 10:45:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Egemenliğin kayıtsız şartsız milletin iradesine verilmesinden memnun musunuz?
Memnunum - 3 (23.1%)
Çok memnunum - 2 (15.4%)
Memnun değilim - 0 (0%)
Hiç memnun değilim - 3 (23.1%)
Keşke eski statukocu düzen kalsaydı, egemenlik millete verilmeseydi. - 5 (38.5%)
Total Voters: 13

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Egemenliğin kayıtsız şartsız milletin iradesine verilmesinden memnun musunuz?  (Read 217 times)
iranli_tacir (OP)
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 18, 2018, 01:07:29 AM

Merhabalar,

Egemenliğin milletin iradesine verilmesinden memnun musunuz?   Sizce böyle olması güzel olmadı mı?  Yani eskiden olan statükocu düzen ortadan kalktı, benim gördüğüm artık millet sandıkta ne derse o oluyor, kimi seçerse o başa geliyor. Yani artık hür şekilde insanlar seçtikleri kişilerin icraatlerini görebiliyor.

Buna istemeyen de  bir çok insan var, saygı duyuyorum, sonuçta onlarda eyleme dökmediği sürece istediğini düşünebilir. ama bir yandan şimdi hep kendilerinin dediği olacak diye, millet iradesi yokmuş gibi davaranıyorlar.
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1318

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 18, 2018, 02:42:26 PM
Merited by karabiber (1)

Lan gereksiz, buradan zevkine milleti trollüyorsun onun gayet farkındayım da, görüşünün ne olduğu da belli. Kamyon kamyon getirilip araya sokuşturulan oylar mı milletin iradesini yansıtıyor şuursuz? Şu ülke tarihi boyunca çok şerefsiz, at hırsızı gördü ama siz hepsine nal toplatırsınız.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 18, 2018, 02:52:15 PM

Lan gereksiz, buradan zevkine milleti trollüyorsun onun gayet farkındayım da, görüşünün ne olduğu da belli. Kamyon kamyon getirilip araya sokuşturulan oylar mı milletin iradesini yansıtıyor şuursuz? Şu ülke tarihi boyunca çok şerefsiz, at hırsızı gördü ama siz hepsine nal toplatırsınız.

arkadaş başlık açıp kenara çekilmese cevap vereceğim de hiç gerek yok.

he memnunuz Allah dünya liderimizi başımızdan eksik etmesin o geldi dünyanın süper gücü olduk. Ha bir de şey var 2023 te neydi o lozan anlaşması geçersiz olacak sen ozaman gör Türkiye'yi en büyük biz olacağız. sonra ver elini 2053 2123.

Dünya bizi kıskanıyor ondan böyle yoksa ne dolar problemimiz var bizim ne adalet. herşeyimiz tıkır tıkır işliyor.

mühürsüz oyların geçerli sayılması da algı operasyonu. hele o oyların sayımı sırasında gerçekleşen toplu elektrik kesintileri ah o kediler yok mu bu devletin süper güç olmasını kediler bile kıskanıyor. avrupanın götünü yalayan medyaya malzeme vermek için oylar sayılırken trafoya giriyor. çete bunlar hatta.

al bundan sonra açacağın başlıkları da söyleyeyim ben oradan başlarsın.

1. bir zamanlar uçak fabrikamızı kapatan inat %100 yerli uçağımız göklerde
2. artık kendi tankımızı üretiyoruz bunu göremiyor musunuz? bütün avrupa ülkeleri sıraya girdi bunları almak için
3. Eğitim kalitemiz dünya standartlarının üstünde değil mi sizce de? artık her sınıfta 10 öğrenci eğitim alıyor geçmişte 400 kişilik sınıflar vardı.
4. bizden önce 30 tane üniversite vardı artık her ilçede hatta köylerede üniversite yapılmaya başlandı.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
April 18, 2018, 05:52:28 PM

erken seçimin bir anda 2 ay sonraya çekilmesi evet gerçekten egemenlik kayıtsız şartsız millete verilmiş
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
April 18, 2018, 07:04:54 PM

bu iranli_tacir ve saz arkadaşları sayesinde forumun ignore özelliğini kullanmaya başladım.
kendilerini tebrik ediyorum.
iranli_tacir (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 03:59:59 AM

yok hocam ben buradayım, ama genelde anket üzerinden gitmek daha doğru oluyor,  çünkü genelde fikirlerin  demoktatik şekilde ifade edilmesi bazen büyük polemikler yaratıyor o yüzden ben de anket yapıyorum,

o zaman, baskından zulümden dolayı,  kendini ifade etmekten çekinen sessiz yığınlar anket yapınca kolayca iradesini ortaya koyabiliyor.
iranli_tacir (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 04:05:58 AM

bu iranli_tacir ve saz arkadaşları sayesinde forumun ignore özelliğini kullanmaya başladım.
kendilerini tebrik ediyorum.

Hocam nedir yani, başkalarının fikirlerine düşüncelerine tahammülsüzlüğü, hoş karşılamıyorum ben. Sizin de karşı argümanınız varsa, aşırıya taşmamak kaydıyla, ifade edebilirsiniz.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 19, 2018, 04:17:24 AM

EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR!!!...

Gazi Mustafa Kemal Atatürk 1923
(Bu sözü Amasya ve Erzurum kongrelerinde söylemişti Gazi)

Şimdi kalkıp siz bu sözü sanki kendileri varetmiş gibi ortalarda bağıra bağıra söylüyorsunuz. Hayatımda sizin gibi yüzsüz , arsız , hırsız insanlar görmedim. Neyse sabah sabah şimdi sana daha ağır konuşmak istemiyorum.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 19, 2018, 04:51:35 AM

yok hocam ben buradayım, ama genelde anket üzerinden gitmek daha doğru oluyor,  çünkü genelde fikirlerin  demoktatik şekilde ifade edilmesi bazen büyük polemikler yaratıyor o yüzden ben de anket yapıyorum,

o zaman, baskından zulümden dolayı,  kendini ifade etmekten çekinen sessiz yığınlar anket yapınca kolayca iradesini ortaya koyabiliyor.

kardeşim Allah hidayet etsinden başka bir şey söyleyemiyorum. Ülkenin ne durumda olduğunu sende bir gün görürsün inşallah. Sen görmesen de sıkıntı yok çocukların görecek. bilmiyorum yaşın kaç ama çocukların görüyordur belkide de torunların kesin görecek.

devam et sen böyle a haber de yayınlanan konuşmalara göre konu açmaya. o konuşmada geçen şeyleri önce verilerin filtresinden sonra da akıl filtresinden geçirmeden konu açmaya devam et.
goldenplak
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
April 19, 2018, 12:53:13 PM

memnunuz ama memnun olmayanlar kendini çok belli ediyor.
iranli_tacir (OP)
Newbie
*

View Profile
April 19, 2018, 12:58:29 PM

nasıl yani hocam?   ben mesela çok memnunum, ülkede ki herkes memnun, evet ama bazıları memnun değil gibi
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 02:43:41 PM

Şu anda o sözün doğrusu, egemenlik milletindir ve millet egemenlik hakkını birisinin çıkarları ile ters düşmediği müddetçe kullanabilir.

bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1318

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 19, 2018, 04:50:29 PM

nasıl yani hocam?   ben mesela çok memnunum, ülkede ki herkes memnun, evet ama bazıları memnun değil gibi
Boş beynine tükürdüğümün ergeni...

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 19, 2018, 06:53:42 PM

Boş beynine tükürdüğümün ergeni...

adam galiba orada memnun olmayanlar kendini çok belli ediyor diyen arkadaşa sormak için onu yazmış, yani nasıl bazıları memnun değil demek istemiş heralde ?

bence bunlar çok sıkıntılı konular, uzun uzadıya konuşulması gerekiyor, arkadaşın görüşlerine katılmıyorum ben de ama küfürbazlığı da doğru bulmuyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 19, 2018, 07:10:56 PM

Forumda trolluk yasak. Bu konuyu acan arkadas mesaj kasacam diye ban yiyecek yakında belli oldu
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 20, 2018, 07:16:17 AM

Forumda trolluk yasak. Bu konuyu acan arkadas mesaj kasacam diye ban yiyecek yakında belli oldu

trollük yasak da, hocam arkadaş trollük yapmmıyor olabilir, yani türkiyenin yarısı bu kafada emin olun, içinden illaki bu foruma gelecek insan da vardır, 80 milyon türkiye, yani fikirlerini söylüyor diye troll deyip banlamak çok büyük rezillik olur.

bence arkadaş ağır bir siyasi deluzyonun içinde,  a haber evreninde yaşıyor  Smiley Smiley

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
April 25, 2018, 11:59:03 AM

hocam ne demek memnun musunuz, tabi ki memnunuz , ama bunu veren mustafa kemal atatürk ve beraberinde savaşan halktır, kazma ile kürekle çarıkla  kazanıldı egemenlik

şaka maka en çok  Keşke eski statukocu düzen kalsaydı, egemenlik millete verilmeseydi. demişler, heralde uyuz oldu millet, a haber tarzı görüşlere Cheesy:D
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
April 26, 2018, 01:08:10 PM

ben açık söyleyim,  Hiç memnun değilim,

ben bu şıkkı işaretledim.   okuma yazma bilmeyen kişilere hangi kitabı okuyacaksın diye bir soru sorulamaz,  demokrasi de bizim gibi toplumlarda böyledir
Pages: [1]
  Print  

Jump to: