Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:03:02 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Benzinin Litresi 6 TL olsa nasıl tepki verirsiniz?  (Anket)
Çok pahalandığını düşünürüm, fiyatının düşmesini isterim. - 4 (10%)
Benzininin fiyatını düşürmek için yapıcı eleştirilerde bulunurum. - 7 (17.5%)
Devletin yanlış yönetildiğini düşünürüm. - 14 (35%)
Devleti temsil eden, devletin itibarı olan, devletin başına hakaretler savururum. - 5 (12.5%)
Halka hakaret ederim. Benzinle halkın demokratik seçimi arasında bir bağlantı kurmaya çalışırım - 8 (20%)
Benzin fiyatları, Benzinin Varil fiyatları arttığı için artıyor. O yüzden normal karşılarım - 2 (5%)
Total Voters: 40

Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Benzinin Litresi 6 TL olsa nasıl tepki verirsiniz? (Anket)  (Read 577 times)
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
April 21, 2018, 05:08:47 PM

Kimse tepki gösteremiyor ve bununla birlikte daha da artacaktır. 7 Tl bile olabilir yakında benzinin litresi bekleyip göreceğiz

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
easyboy
Full Member

Activity: 122
Merit: 100

View Profile
April 21, 2018, 06:58:26 PM

Çomar çomardır. Koyun koyundur. 10 tl olsa dahi ben hep 50 liralık alıyorum diyebilecek kadar gerizekalı seçmen topluluğu var içimizde. 50 tl neden 5 litre alaasın 10 15 alsan daha iyi olmaz mı diye sorsan olsun abi havaalanı yaptılar derler. Dolar 5 6 olur benzınde 8 10 olur 2 3 sene içinde.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
April 22, 2018, 02:41:29 AM

erken seçim geliyor artık herkes unutacak benzini, borcu, ötvyi cartı curtu
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
April 22, 2018, 08:16:04 AM

hangi partiye mensup olduğu fark etmez, artık sokakta herkes benzinden dolardan konuşur oldu. hükümeti çok seven tanıdığım kişiler bile ekonomi konusunda destek vermiyoruz başarısız oldular diyor.
artık daha farklı tepki veren birileri çıkmaz heralde, herkes alıştı bu benzin fiyatlarına

Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
April 22, 2018, 11:03:17 AM

Paramız giderek değersizleşiyor. Devlet politikaları yanlış. Benzin fiyatlarının bu denli artış göstermesi, halkın giderek fakirleşiyor olması demektir. Ekonomik olarak çöküşteyiz, bunu kimse inkar edemez.

If you like it, you can give Merit!
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
April 22, 2018, 02:25:57 PM

Ben paramı btc den çekip benzine yatırdım.

Bana bişey olmaz (:

Konuyu açan arkadaş keşke şıkları böyle düzenleyip akpli olduğunu belli etmeseydin Smiley

...
kayzersoze
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
April 22, 2018, 05:03:02 PM

Şuan aşırı derecede yüksek zaten benzinin litresinin fiyatı. Düşmesini bekliyorum ve düşecektir illa ki önümüzdeki zamanda.
U20
Full Member

Activity: 546

CAT.EX Exchange

View Profile
April 22, 2018, 07:09:49 PM

Benzinin Litresi 6 TL olsa nasıl tepki verirsiniz?  Sizce Benzin fiyatları da çok artmadı mı?

Şimdi doğru konuşalım,

Bana kalırsa biraz fazla gibi, ama benzin dış kaynaklı olduğu için fiyatların belirlenmesinde dış kaynaklar çok etkili diye düşünüyorum, yani bizim o kadar da elimizde değil. yani olsa olsa 5 lira olur. kalanını hep yabancılar belirliyor bence.

halihazırda ekonomik anlamda doğru giden hiçbirşey yok.  Benzinin zamlanması demek sadece arabası olanları değil pazara sokağa çıkanlarıda etkileyecek, etkiliyorsa zaten. Zam alttan alttan 3 kuruşta olsa x3 olarak herşeyin fiyatı artıyor.

F_ala
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 23, 2018, 02:25:41 AM

Benzinin Litresi 6 TL olsa nasıl tepki verirsiniz?  Sizce Benzin fiyatları da çok artmadı mı?

Şimdi doğru konuşalım,

Bana kalırsa biraz fazla gibi, ama benzin dış kaynaklı olduğu için fiyatların belirlenmesinde dış kaynaklar çok etkili diye düşünüyorum, yani bizim o kadar da elimizde değil. yani olsa olsa 5 lira olur. kalanını hep yabancılar belirliyor bence.

halihazırda ekonomik anlamda doğru giden hiçbirşey yok.  Benzinin zamlanması demek sadece arabası olanları değil pazara sokağa çıkanlarıda etkileyecek, etkiliyorsa zaten. Zam alttan alttan 3 kuruşta olsa x3 olarak herşeyin fiyatı artıyor.

aynen öyle. devamlı haberlere çıkıyor ya tarımda ette bilmem ne de asıl aracılar kazanıyor.
En büyük aracı devlet. örnek vermek gerekirse tarladan çıkardığın karpuz mahalle manavına gelinceye kadar bu karpuzdan en çok kazanan devlet!

Ha içimizde olsa olsa 5 lira olurdu zihniyeti olduğu müddetçe 7 lirada olur 8 lirada. sonra daha çok duyarız 30 kuruşa hale satılan sebze marketlerde 6 lira.
şaşırır mıyız? basitini yapar aracılara küfrederiz ama asıl aracı devlettir.
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
April 23, 2018, 07:47:11 AM

Benzinin Litresi 6 TL olsa nasıl tepki verirsiniz?  Sizce Benzin fiyatları da çok artmadı mı?

Şimdi doğru konuşalım,

Böyle konulara ne zaman denk gelsem, amansızca küfretmeye başlıyorum. 20 yıl önce de böyle küfrederdim, şimdi de aynı devam, yaşarsak bi 20 yıl daha yine döktürürüm.

Not: O zamların da, zammı yapanlarında ta amk.

Siyasi görüş hiç yok, ay sonunu zor getiren insanlardan yanayım.

Varolsun fasulye, nohut yetiştiren belediye başkanı. Böyle insanlar ülkeleri yönetmeli.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
April 23, 2018, 01:13:09 PM

Amerika bizi gısganıyor derdim şantaj montaj derdim üst akıl oyunları derdim bizim ülkemizle bizle alakası yok derdim hepsi muhalefet yüzünden derdim benim tepkim böyle olurdu.
salih.12
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 1

View Profile
April 23, 2018, 01:13:37 PM

Ulkemizde bi benzin degil ki sorun herseye zam gelmekte ve halk istemesede alismis durumda. Refah duzeyimiz asla yukselmeyecektir boyle giderse.

▄ █ █ ▀ ▀ ▄ ▀ █ ▄ ▀ █ ▄    ERNToken.com    ▄ █ ▀ ▄ █ ▀ ▄ ▀ ▀ █ █ ▄
THE FIRST AUDIO PLATFORM THAT LETS YOU EARN WHILE YOU LISTEN
kral.ciblak
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
April 23, 2018, 04:04:55 PM

Gerçekten çok fazla sıkıntımız var ki benzin bunların küçük bir kısmı. Tabiki Türkiye'nin ciddi bir kesimini etkiliyor. TÜİK son verilerini hatırlamıyorum ama motorlu taşıt nüfus oranında ciddi bir artış olduğu ortada. Bu yüzden de sonucunda  büyük bir sorun olacağını düşünüyorum ben
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
May 11, 2018, 07:39:55 PM

Yeni çıkan bir habere göre artık benzin fiyatlarının artışını medya'dan söylememe kararı almışlar. Artık benzinliğe gittiğimizde akaryatların ne kadar olduğunu göreceğiz. Her geçen gün fark edilmeden fiyatlara zam geliyordu zaten. Yakında 7 liraya dayanacak gibi.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
May 11, 2018, 08:47:10 PM

Benzin istense 2 lira olur arkadaşım sen neden bahsediyorsun alınan vergiler %5 e düşürülse ülkenin geleceğine yatırım yapılıp dolar fiyatı azalsa al sana benzin
ramsay snow
Full Member

Activity: 630

View Profile
May 13, 2018, 11:26:10 AM

Yeni çıkan bir habere göre artık benzin fiyatlarının artışını medya'dan söylememe kararı almışlar. Artık benzinliğe gittiğimizde akaryatların ne kadar olduğunu göreceğiz. Her geçen gün fark edilmeden fiyatlara zam geliyordu zaten. Yakında 7 liraya dayanacak gibi.

böyle saçma yasaklarla mı ekonomiyi iyileştirecekler? haber alma özgürlüğümüzü kısıtlamaktan başka bir şey değil bu. neyseki twitter var da gerçek haberleri anında duyabiliyoruz bu adamların tekel medyasına kalmadık!

ront
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
May 13, 2018, 01:17:12 PM

Artik pompacidan ogrenicez nasil olsa orda nasil bir tepki olusacak gorecegiz. Yakindir cok buyuk zamlar gelecek.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
May 13, 2018, 11:41:42 PM

bu tepkilerin de önüne geçmek için zam haberleri yapılmayacak galiba bir yerde bu tür bir haber okumuştum ama sonumuz pek parlak görünmüyor
codegm
Newbie
*

Activity: 85

View Profile
May 14, 2018, 05:49:59 AM

Her gördüğümde bu konuyu acaba 6 tl nin üzerinde değil mi diye düşünüyorum Smiley
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
May 14, 2018, 06:18:34 AM

Şimdi doğru konuşalım,

Her şeyin suçlusu zaten bu dış kaynaklar değil mi ? Atalım suçu hep başkalarına bu ülkeyi yönetenlerin hiç suçu yok zaten bu fahiş benzin fiyatlarında . Yapmayın Allah aşkına bu ülkede ki yüksek benzin fiyatlarının tek suçlusu bu hükümettir.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀