Bitcoin Forum
May 16, 2024, 01:25:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: Pumplanan coinleri yakalama  (Read 384 times)
hiziridiyunusidi (OP)
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
April 18, 2018, 03:44:50 AM
Last edit: April 18, 2018, 05:00:01 PM by hiziridiyunusidi
Merited by omorfi (1)

Ortalık yeşillendi, her gün bişeyler uçuyo. Her an takip etmesi zor. Pc başında olanlar için süper bi site var, belki bilmeyenler vardır diye paylaşıyorum.

Borsalar için istediğiniz oranı ayarlıyosunuz,sonra bi coin %30 arttı diyelim, alarmlar ötüyo hemen haberiniz oluyo. Düşüş için de kullanılıyo aynı şekilde.
Ben özellikle binancetaki pump dump yapılan coinleri yakalamak için kullanıyorum. Bu sayede benim eldeki coinleri pumpçıların eline veriyorum .  Smiley Hem maddi hem manevi huzur buluyorum. Grin

http://www.cryptomarketscanner.com/

Benzer şekilde app bilen varsa paylaşırsa iyi olur.

edit: Bi yanlış anlama olmuş heralde. Ben pumplı coini alıp satmaktan bahsetmiyorum. Benim çantada en az 10 çeşit coin olur her zaman. Mutlaka bazıları pump yer ama haberim olmaz kaçırırım. Bu site açıksa pcde haberim oluyo ses veriyo satıyorum direk. Olayı bu yani pump dump yapmak değil. Pump dump yapanlara önceden elimizde olan coini tepeden satmak.

Ayrıca merite hayır demem çünkü hiç yok  Smiley

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
April 18, 2018, 04:25:02 AM

Paylaşım için eyvallah. Böyle bir site arıyordum bende. Bazı sitelerde pumplar anlık olsada büyük borsalarda farklı oluyor

yobit.net is banned from signatures
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
April 18, 2018, 05:02:54 AM

%30 un uzerine ciktiginda mi kariniz oluyor tam olarak anlamadim.  Siz aldiniz atiyorum %30 atmisken sonra satislar gelmeye basladi o zaman zarar etmis olmuyor musunuz?  Bu durumda %30 dan fazla artmasi lazim ve sizin bunu yakalayabilmis olmaniz gerekli

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
a.sena
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
April 18, 2018, 05:07:29 AM

tabtrader'ın alarm özelliği vardı. yüzdesel olarak giremiyorsun ama girdiğin değere ulaştığı veya düştüğü zaman alarm ötüyor. uyarı falan veriyor.

Bu bilgisayarda oturanlar için mükemmelmiş doğrusu. hacmi falan da belirleyebiliyorsun. kullanımı çok rahat. borsa çeşitliliğide var.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 18, 2018, 05:18:59 AM

elimizde olupta pumplanan bi coini yakalamak için güzel düşünülmüş. ben delta diye bir uygulama kullanıyorum. %10 dan başlıyo bildirim göndermeye. yani ani artışlarda portföyümdeki coinlerden haberim oluyo böylelikle. istersen kendinde alarm kuruyosun. ama kendisi otomatik olarak veriyo zaten %37 %53 diye
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
April 18, 2018, 05:26:16 AM

Bu takipler eldeki coinlerin takibinde kullanışlı olabilir ancak aman bura da pump var hemen dalayım diye düşünmeyin ekran başında olsanız da en tepe noktasından alıyor olabilirsiniz.
hiziridiyunusidi (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 18, 2018, 05:50:54 AM

%30 un uzerine ciktiginda mi kariniz oluyor tam olarak anlamadim.  Siz aldiniz atiyorum %30 atmisken sonra satislar gelmeye basladi o zaman zarar etmis olmuyor musunuz?  Bu durumda %30 dan fazla artmasi lazim ve sizin bunu yakalayabilmis olmaniz gerekli

onu kendiniz belirliyosunuz change butonu var ordan seçilebiliyo.

Bu takipler eldeki coinlerin takibinde kullanışlı olabilir ancak aman bura da pump var hemen dalayım diye düşünmeyin ekran başında olsanız da en tepe noktasından alıyor olabilirsiniz.

Aynen öyle pump yapılan coini almam zaten, elimdekini pumpçıya satarım. Epey aramıştım böyle bir siteyi.

elimizde olupta pumplanan bi coini yakalamak için güzel düşünülmüş. ben delta diye bir uygulama kullanıyorum. %10 dan başlıyo bildirim göndermeye. yani ani artışlarda portföyümdeki coinlerden haberim oluyo böylelikle. istersen kendinde alarm kuruyosun. ama kendisi otomatik olarak veriyo zaten %37 %53 diye

Yüklüyorum hemen. Vardı aslında önceden ama gözden kaçırmışız demek.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 18, 2018, 07:18:36 AM

bu tür aktrasyonlara katılmadan önce bazı hazırlıklar yapmanız lazım örneğin internet bağlantısı yatırım yapsan ve bağlantın kesilse bir baktın dip görmüş.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
April 18, 2018, 07:24:48 AM

Elimizde yatırım olarak bulundurduğumuz coinlerin pumplandığını öğrenmek için pratik bir yöntem sağlıyor. % 30 değerlenmiş pumplanan bir coine bu aşamada yatırım yapacağımı sanmıyorum, yükselişin devam edeceğinden emin olmak zor. Al sat yapan yatırımcılar için epey faydası olacaktır ve zaman kaybını önlemesi bakımından takip edilebilir.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 18, 2018, 11:20:30 AM

Bir coine %30 pumptan girdikten sonra niye giricem uzun vade düşünmüyorsam. Hiçbir programa internet sitesine güvenmiyorum. Bu işlerde biraz paranoyak olmak yararlıdır. Her işlemimi elle yaparım. Bence siz de bu paranoyaklıkta olabilirsiniz.

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
April 18, 2018, 11:23:45 AM

eldeki coınler ıcın guzel dıyenler olmuş. elindeki coinin ne oldugunu bılmıyorsan günlük takip etmıyorsan orda sıkıntı vardır Cheesy
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
April 18, 2018, 11:56:14 AM

Güzel paylaşım. Trade yapanlar için çok iyi ama eldeki coinleri de dağatıp pump yeme potansiyeli olanları takip etmek lazım.  5 10 stoshi olanlarda çok fazla oluyor da calışırken takip etmek zor

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
hiziridiyunusidi (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 18, 2018, 12:05:35 PM

eldeki coınler ıcın guzel dıyenler olmuş. elindeki coinin ne oldugunu bılmıyorsan günlük takip etmıyorsan orda sıkıntı vardır Cheesy

Valla her an coin takip edecek kadar kafayı yemedim. Bu site kolaylık sağlıyo sürekli tarıyo kendisi haber veriyo yani çok basit aslında, eldeki coini biliyorsun orda sıkıntı yok yani. kıps

cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 18, 2018, 12:26:06 PM

Trade yapıyorsan sağlıklı kullanışlı bir site ama trade yapmayı bilmiyorum girmiyorumda çok dikkatli bi iş paylaşım için saol.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 18, 2018, 01:00:01 PM

İşte böyle siteler trade yapanlar için gerçekten faydalı olabilir. Zaten bu işi yapanlar daha farklı pek çok siteden takip ediyorlardır.
Ama pump-dump grupları çoğu zaman tehlikeli oluyor. Size birkaç kez gerçekleşmesi muhtemel tüyolar verip güveninizi kazanıyoarlar. Sonra elinizdekilerin tamamını "nasıl olsa garanti" diyerek yatırdığınızda ortada kalabiliyorsunuz. Ben denemedim bu grupları, sadece gördüklerimi yazmak istedim, terste kalmamanız için.
Bu konuda geçen alarm siteleri kullanışlı olabilir. En azından gerçek rakamları gösterip uyarı veriyor. Birilerinin gazına gelmemiş oluyorsunuz.
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
April 18, 2018, 01:11:59 PM

Güzel bir sistem aslında gayette mantıklı. Ama iste  tamm koin pump yedi peki o sirada sen aldın coini. Belki o kadar pumpladilar daha fazla yukselmeyecek. İşte bilemezsin. Ha yapanlar iyi kazanç elde edenler illaki vardır. Alıp tepede cikabilirsen mükemmel olur.bu gayet güzel. Ama bu pump dump koinleri tam birbirlerini tokatlamak gibi birşey oluyor bana gore. Güvenilmez yani öyle şeylere.

HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
April 18, 2018, 01:21:02 PM

Önerilen site takip için kullanılabilir.Trade yada alım satım için kullanılırsa sonuç felaket olabilir.Pumplara girmek her zaman kaybettirmiştir.Bu tarz işler yerine projesi ve gidişatı düzgün coinleri ucuzken alıp bekletmek daha mantıklı olacaktır.Macera aramakla bu işler olmaz.
kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 18, 2018, 01:50:05 PM

güzel ve faydalı paylaşım çok teşekkürler baya zamandır böyle bir şey arıyorduk arkadaşlarla makbule geçti dostum çok sağol
freedomforever
Member
**

Merit: 11

View Profile
April 18, 2018, 03:14:52 PM

Elden ele ulaştıralım başlık önde kalsın. pump dump ile muazzam para kazanıyor millet bu uygulamayla eminim biz de güzel kazanacağız. Paylaşım için eyvallah.

ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
April 18, 2018, 03:57:32 PM

Eliniz de olan coinler için güzel. Uygulama olsa ve mesaj ile uyarsa daha da güzel olurdu. Her zaman bilgisayarın başında olmak zor olabiliyor. Ancak Cep telefonu sürekli yanımızda. Aplikasyon yapılsa daha da güzel olurdu.

Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: