Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:35:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Tom Lee’den Bitcoin Açıklaması  (Read 425 times)
seje (OP)
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
April 18, 2018, 07:25:46 AM

Tom Lee, Bitcoin’in 2018’de 25.000 $ ve 2022 yılına kadar 125.000 $ ‘a ulaşacağını öngörüyor.

Tom Lee , Bitcoin hakkında kapsayıcı açıklama yapan ilk büyük Wall Street analistiydi ve o günden beri kripto piyasasında yükseliş eğilimini sürdürdü.

Bitcoinin % 22 değer kaybını analiz ettikten sonra, toparlanma işlemlerinin bir boğa piyasasındaki düşüş süresinin 1,7 katı sürdüğünü ve bunun boğa piyasası olduğunu eklediğini tespit etti. Bu eğilim göz önüne alındığında, Bitcoin Temmuz’a kadar yükseliş gösterecektir.

“Bitcoin’in önemli düşüklüklerinin 9 bin dolar olması bekleniyor ve bu seviyeden alıcılar olacağız. Bu 9000 dolar bandını, 2018 yılında en büyük satın alma fırsatı olarak görüyoruz. ”

Lee , Perşembe günkü açıklamasında

Lee’nin para akışı büyümesini değerlendirecek formülü, altın gibi alternatif para birimlerinin para arzına oranı ve bu alternatiflerin sayısal para birimi payıdır. Ayrıca önümüzdeki yıl kurumsal yatırımcılardan kripto ürünlerine büyük ilgiyi görmeyi bekliyor.

Lee, raporunda Bitcoin’in bu hafta toparladığı 10.000 $ ‘lık izinin, toparlanmayı izleyen yatırımcıların önemli bir psikolojik anahtarı olduğunu söyledi. Son dönemde yaşanan gerilemenin diplerinin V şeklindeydiğini belirterek, bazı büyük sayıları tahmin etmeye devam etti.

Lee, CNBC’e yaptığı açıklamada , bitconun bu yılın Temmuz ayına kadar 25.000 dolara gitmesini ve daha sonra yıl sonuna kadar iki katına çıkmasını beklediğini söyledi. 25.000 dolar daha önce dört yıllık bir hedef belirledi ve şimdi 125.000 dolar olacak iddasını tekrar belirtti.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
April 18, 2018, 07:37:15 AM

Tom Lee’nin belirttiği gibi ben de kurumsal yatırımcıların Bitcoin ve diğer kripto paralara daha fazla kayıtsız kalmayacağı kanaatindeyim ve bu ilginin az bir vakti kaldı diye düşünüyorum. 2018 yılında kripto paralar kötü bir başlangıç yapmış olsada, yıl sonunun tam zıddı olumlu gelişmelere gebe olduğu kanaati ağır basıyor bende. Umarım yanılmıyorumdur.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
April 18, 2018, 07:54:56 AM

Tom Lee'ye katiliyorum ama fiyat konusunda 2018i 38bin dolardan kapatacagini dusunuyorum.  Cunku 2017 yilinda 20bin dolarin uzerine zaten cikmisti.  En azindan Tom Lee ile yukselecegi konusunda hem fikiriz.  Zaten bircok unlu analistte ayni gorusleri paylasmakta,  bakalim guzel gunler bizi bekliyor.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
April 18, 2018, 07:58:47 AM

Tom Lee haklı ama ben bu yıl açıkçası pekte adam akıllı bir artış olacağını düşünmüyorum 2019 dan önce piyasa yükselişe geçemz gibi bu yıl yatırım yılı düşüş olup yatırımcılar yatırım yapacak gibi bence

jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
April 18, 2018, 08:00:48 AM

Hadi bakalım, Tom Lee’nin açıklamaları bir an evvel gerçekleşsin de düşüşten zarar ettiği halde sabırla bekleyen herkesin yüzü gülsün. Tom Lee olumlu açıklamalar yapmış, katılıyorum kendisine.
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
April 18, 2018, 11:58:03 PM

125 bin dolar değilde kafada 50 bin doları görür,  ben uzun vade de ETH tutuyorum OAX tutuyorum, BTC tutuyorum, ve 5 ayrı koin daha size de öneririm.
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
April 19, 2018, 12:28:10 AM

Birçok öngörüye istinaden daha ayağı yere basan bir tahmin bence. Yıl sonunda 25.000 doları görmesi muhtemel yükselişin haziran ayından itibaren başlayacağını düşünüyorum.

alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
April 19, 2018, 12:35:07 AM

Bence de mantık lı bir tahmın olmuşş 25 bın dolar btc ıcın yıl sonuna kadar boğayla beraber yakalanacak rakam dır yukselişin mayıs ayından baslıyacagını dusunuyorum
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
April 19, 2018, 08:58:13 AM

Tahminler gerçekçi ve ulaşılabilir geldi bana, öyle milyonlu uçuk-kaçık tahmin yapanların sonucu tutturabileceğini düşünmüyorum. Kripto paralarla alakalı doğru bilgi sahibi olan insan sayısı yeterli düzeyde değil ve daha tanıtılması gerekecek. Piyasaya ciddi bir para girişi olması gerekiyor ondan sonra bazı şeyleri konuşabiliriz.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 19, 2018, 09:32:30 AM

Tom Lee haricinde bir düzine yine fiyatların yeni rekor kıracağı fiyat tahminleri var. Bu elemanlarda kadar da tam tersi patlayacağını söyleyen. ico için toplanan paraların senelere dağılışına baktım da bu sene rekor yılı. iyice bu piyasanın şişmesini ve sonra güçlü bir hamle gelmesini mi yapacaklar yoksa şu anda biraz uğraşıyorlar sonradan denetim yolunu açıp mı devam ettirecekler zaman gösterecek. denetleme en niyetli olan ülke abd, spekülasyon yapan da bunlar.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
April 19, 2018, 11:32:46 AM

Tom Lee fazla optimist bir açıklama yapmış beklentisiyle ilgili, bu yıl açıkçası btc'nin söylediği gibi değil 125kusd'yi 25kUSD'yi bile görebileceğini düşünmüyorum. Eski harektlere bakıldığında günümüzde düzeltme hareketleri çok yavaş ve hacimsiz, böyle olunca da geri çekilmeler daha hızlı oluyor, toparlayamıyor.

DatKing
Member
**

Activity: 1022
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 01:00:01 PM

Tom Lee'nin tahminleri bazı uçuk kaçık tahmin yapan insanlara göre kulağa gayet mantıklı geliyor. 2018 yılı için 25 bin dolar tahmini gayet yerinde. Bitcoin hazır ritmini bulmuşken yılın sonlarına doğru bu değer civarlarını görürüz gibi görünüyor eğer olumsuz gelişmeler tekrar üst üste gelmezse.

proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 19, 2018, 01:26:48 PM

4 yil oldukca uzun bir sure bence ve 125 bin icin oldukca olagan imkansiz degil umarim gorur o degerleri.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
April 19, 2018, 01:38:51 PM

2022 icin oldukca normal bir tahminde bulunmus umarim bu seneyi 25 bin dolarin uzerinde bitirir.
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 19, 2018, 01:46:20 PM

Bu adam her zaman icin oldukca mantikli aciklamalar yapiyor gercekten. Ucuk sacma degerlerden bahsetmemis umarim bu seneyi bahsettigi degerde kapatabilir.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 456

View Profile
April 19, 2018, 06:53:28 PM

Tom Lee'nin yaptığı açıklamalar gayet yerinde oluyor genelde. Bu açıklamasına baktığımızda da gayet yerinde tahminler görüyorum. Bu sene sonu için 20-30 bin dolar aralığında bir değer olası gözüküyor.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
April 19, 2018, 07:17:22 PM

Tom Lee'ye yürekten katılıyorum desteğe devam etsin. Bitcoi'inn 2022 yılına kadar 125.000 $ ‘a ulaşacağına inanıyorum sahsen bende. Bu rakam az bile, bu market kıymete binecek, değeri anlaşılacak.

Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
April 19, 2018, 07:22:10 PM

Bu adamı seviyorum, piyasa çok kötüykende çok iyiykende aynı açıklamaları yapıyor. Piyasada güven tazeliyor.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 19, 2018, 07:37:22 PM

Tom Lee adamdır  Smiley
seje (OP)
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
April 25, 2018, 08:11:18 AM

Tom Lee'ye katiliyorum ama fiyat konusunda 2018i 38bin dolardan kapatacagini dusunuyorum.  Cunku 2017 yilinda 20bin dolarin uzerine zaten cikmisti.  En azindan Tom Lee ile yukselecegi konusunda hem fikiriz.  Zaten bircok unlu analistte ayni gorusleri paylasmakta,  bakalim guzel gunler bizi bekliyor.

Genel anlamda söyledikleriniz de hemfikirim lakin piyasanın dalgalı ve bazı speküler olaylar neyi körükler orası da muamma... Tabi spekülasyon olmaz ise "yemede yanında yat" deyimine mashar olmamız kaçınılmaz ki bu da sevincimizi katlayacaktır Cheesy
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: