Bitcoin Forum
May 23, 2024, 11:53:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: ERKEN SEÇİM : 24 HAZİRAN 2018  (Read 915 times)
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
May 08, 2018, 09:47:52 PM

Kripto dünyasıyla aramızdaki bağı etkileyecek kadar kötü bir döneme girersek ülkece bu bizi derinden yaralar diyebiliriz ama ülke ekonomisi umrumda degil artık herseye zam aldıgımız nefese vergi ödücez yakında
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 08, 2018, 10:52:30 PM

hocam, yanlış anlamazsanız bence konu yanlış yere açılmış zira, bu tip 3-4 başlık var zaten konu dışında baktığınız zaman,  siz ekonomiye etkisi diye oraya açmışsınız, ama bu bir bütün konu
ozcanucler
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
May 08, 2018, 11:07:25 PM

İlk başta doları 4.04 centlere getirmesine rağmen şuan 4.35 cent civarlarında ülkemize sürekli saldırıyorlar kur vasıtasıyla bilmiyorum umarım sonumuz  hayıırlı olur arkadaşlar.

bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
May 09, 2018, 06:51:31 AM

2019 daki seçimler peş peşe yapılacaktı ve o dönemde siyasi belirsizlik daha fazla olacağı için hükumet erken seçim kararıyla ekonomide ki belirsizliği ortadan kaldırmak istedi.Ama şuan bu hamle pek işe yaramadı gibi gözüküyor kur artışları devam ediyor.

Buna katılmıyorum çünkü 2019 da aynı anda olacaktı seçimler bu durum herhangi bir belirsizlik olusturmazdi. Misal şu anda da hem Cumhurbaşkanı hem de milletvekili sececegiz buda bir belirsizlik oluşturmaz mı ortada. Erken seçimin nedenini burada konuşmak olmaz ama seçimin ikinci tura kalması devlet için ciddi masraf olarak görüyorum ben. Ayrıca harcanan ciddi paralar var.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
May 09, 2018, 07:32:26 AM

Ben birseyleri degisecegini iyiye gidecegini sanmiyorum. Hersey daha da kotuye gidecek.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
May 09, 2018, 07:46:44 AM

Dün akşamda akaryakıt indirime gidiliyor denildi ama 2-7 kuruş arasında indirim. Yılbaşından bu yana yapılan bindirimle kıyaslayınca hiçbirşey ediyor
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
May 09, 2018, 10:21:43 AM

Erken seçim öncesi bu durum oy toplama çabası yüzünden , halka millete her türlü olumlu olarak yansıyacaktır , fakat seçim sonrası verilenler misli misli alınıp büyük zamlar gelecektir , kimse zaten verdiğini kendi cebinden vermiyor ,

zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 09, 2018, 12:37:43 PM

Seçim olsa da olmasa da Dolar ve Euronun düşmesini beklemeyin. Erken seçimin ekonomimize yansıması, seçimden sonraki icraatlara bakacak. Eğer seçilen yönetim dış dünya ile barışık yaşarsa olumlu olacaktır. Dış dünya ile barış sağlarken neleri feda ettiğimize veya feda edebileceğimiz ile alakalı olduğu için bunu çok mümkün görmüyorum. Yani seçimden sonrada sıkıntılarımız devam edecek gibi görünüyor.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 09, 2018, 05:08:26 PM

Aslında soru "Ekonomideki olumsuz göstergeler mi seçimi bu kadar erken çekti " şeklinde olabilirdi. Umutsuz olmak istemiyorum ama bu seçimin kazananı kim olursa olsun ekonomiden ötürü kaybeden bütün toplum olacak gibi duruyor.
mahmure
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
May 09, 2018, 05:15:28 PM

Hükümet bu kararı alırken ülkeye bir istikrar getirsin diye aldı bu kararı ama malesef olumlu bir etkisi olmadı. Aksine ters tepti dolar kuru aldı başını gidiyor rekor üstüne rekor geliyor. Huh
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 09, 2018, 08:50:11 PM

Dünya da beklenen ekonomik krize seçim dönemini erkene çekerek atlatmayı hesapladılar fakat ne yazik ki doların çıkışını ön göremediler. Unutulmamalıdır ki ülkemizde yaşanan her ekonomik kriz hükümetlerin sonu olmuştur.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
kuldun
Member
**

Activity: 182

View Profile
May 09, 2018, 10:34:22 PM

2019 da seçimler peş peşe yapılacaktı ve ülkede belirsizlik oluşacaktı. Erken seçim kararı bu belirsizliği biraz olsun ortadan kaldırdı. Seçimden sonra piyasalara biraz daha rahatlayacaktır.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
May 09, 2018, 10:56:20 PM

Seçim kararı değilde seçim sonuçları ülke ekonomisini ya olumlu yada olumsuz etkileyecek. Gerçi hükumetin erken seçim döviz kurlarına çok faydalı olmadı kurlardaki yükseliş devam ediyor.
etzecet
Jr. Member
*

Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 10, 2018, 08:57:08 AM

Nasıl etkilediğini dün dolar kurunun 4.37 ye yükselmesiyle bir nebze olsun gördük. Olumsuz bir hava oluşturmak istemiyorum ama bu gelişmeler fırtına öncesi sessizliği de geçmiş artık yaprakların hışırtısı gelmeye başlamış.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
Otisabi
Member
**

Merit: 12

otisbey

View Profile
May 10, 2018, 09:43:04 AM

seçimden önce baya bir artış oldu zaten dolarda altında seçimden sonra daha çok kötü olur diye düşünüyorum ekonomik anlamda umarım halkımız en doğru kararı verir

O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 10, 2018, 11:36:59 AM

Hic bir etkisi olmaz dostum. Bu sekilde geldi bu sekilde gider. Halkimiz tepki gostermedikce ekonomimiz asla duzelmez.
calmaral
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
May 10, 2018, 02:16:20 PM

Medyada çok fazla yer bulmasa da sosyal medya çıldıran; sütünü banka şubelerinin önüne döken, topladığı çayı dereye döken, para etmediği için fındık ağaçlarını kesen çiftçilerin yanı sıra işsiz kalan insanların çığlıklarıyla dolu. Bahsettiğiniz anlamda kitlesel bir tepki sokaklarda gösterilmiş değil belki ama Dün Twitter'da T A M A M etiketinin dünya gündemine oturması bence bastırılmış bir tepkinin patlamasıydı.
karaleke
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
May 10, 2018, 04:22:53 PM

Bu secim ulkemiz icin donum noktasi olacaktir. Ekonomimiz eminim duzelecektir. Guzel gunler bekliyor ulkemizi.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
hannapulu
Jr. Member
*

Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
May 10, 2018, 07:32:35 PM

İnsanlarda ciddi bir bunalmışlık var. Değişim isteyen kitle var, mevcut iktidarın uygulamalarını savunan da var, seçim zamanına kadar ne tür gelişmeler ortaya çıkacak bekleyip göreceğiz.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
hjbn
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
May 10, 2018, 09:06:44 PM

Hükumet şimdi den ekonomiyi canlandırmak için ekonomik paketler açıklamaya başladı ama bunlar uzun vadeli planlar değil malesf. Seçimin sonucuna göre ekonomik durum belli olur 25i sabahı göreceğiz.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: