Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:02:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Vertcoin'in büyük yükselişi başladımı ?  (Read 234 times)
Fudoaridolu (OP)
Member
**

Activity: 138
Merit: 19

View Profile
April 18, 2018, 06:38:01 PM

Vertcoini bilen herkesin böyle özelliklere sahip olup da (Atomic Swap ,Stealth Address, fair mining, sınırlı sayıda olması ve daha bir çok özellik)  nasıl hala fiyatın bu kadar ucuz olduğuna gerçekten şaşırıyorlardır diye tahmin ediyorum. Ben bunun en büyük sebebi'nin  vertcoinin pump coini olmamasına ve organik büyüyen bir coin olmasına bağlıyorum.

Suan önümüzdeki bir- iki ay içersinde fıyatını satoshi bazinda minumum 4x yapıp 30k satoshiden 120k ya satoshiye kadar arttıracağını düsünüyorum.

Önü gercekten açık bir coin marketcap da ilk 20 ye girmemesi için hic bir olumsuz neden yok aksine bir sürü olumlu sebeb var.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi degil, fikir paylaşımıdır.
Arastirmanızı kendiniz de yaparsaniz sizde vertcoin'in  nasil bir teknolojiye sahip olduğunu ögrenebilirsiniz.

Saygılarımla
1714788142
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714788142
Reply with quote  #2

1714788142
Report to moderator
1714788142
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714788142
Reply with quote  #2

1714788142
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 18, 2018, 06:43:51 PM

Bune vertcoin zırtcoin bir sürü türemiş herkez kendi coinini ilk 20ye girecek diyor ozaman neo,btc, eth leri felan cıkartalım ilk 20ye siz girin yoksa 500 tane coin birden ilk 20ye girmeniz olmayacak.
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
April 18, 2018, 07:31:40 PM

Vtc yükselişe başladı mı bilmiyorum ama mutlaka yükselecektir. Vertcoin zırtcoin yeni türemiş yorumları çok komik. Vertcoin birçok coinden de tokenden de eskidir ve sağlamdır. Yatırımcısını üzmeyecek coinlerden biridir. Sadece biraz sabretmemiz gerekiyor. Sadece dolar olarak değil satoshi bazında da yüzümüzü güldürecek inşallah.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 18, 2018, 07:37:42 PM

Vertcoin ve Groestlcoin nerdeyse aynı özellikleri gösteriyor. Hatta groestlin fazlası da olabilir. Ligtning network ve sıfır transfer ücreti gibi.
Vtcden uzun vadeli aldım, diğeri alamadan fırladı.

Fudoaridolu (OP)
Member
**

Activity: 138
Merit: 19

View Profile
April 18, 2018, 10:02:42 PM

Bune vertcoin zırtcoin bir sürü türemiş herkez kendi coinini ilk 20ye girecek diyor ozaman neo,btc, eth leri felan cıkartalım ilk 20ye siz girin yoksa 500 tane coin birden ilk 20ye girmeniz olmayacak.

Ilk 20 deki coinler zaten kendini kanitlamiş coinler , bizim burdaki amacımız ilerleyen dönemde yıldızı parlaycak coini bulmak , vertcoin in bunun için aday olduğunu düşünüyorum.

Azıcık araştırma yaparsanız , vertcoin in patlamaya hazır bir bomba olduğunu sizde farkedeceksiniz.

Bunun haricinde asla vizyonsuz coin leri gelip burda paylaşıp insanların yatırım yapmasını istemem.
Vertcoini bir fırsat olarak gördüğüm için sizlerle de paylaşıp hatırlatma yapmak istedim.

Bol kazançlar
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 18, 2018, 10:04:51 PM

Vertcoini bilen herkesin böyle özelliklere sahip olup da (Atomic Swap ,Stealth Address, fair mining, sınırlı sayıda olması ve daha bir çok özellik)  nasıl hala fiyatın bu kadar ucuz olduğuna gerçekten şaşırıyorlardır diye tahmin ediyorum. Ben bunun en büyük sebebi'nin  vertcoinin pump coini olmamasına ve organik büyüyen bir coin olmasına bağlıyorum.

Suan önümüzdeki bir- iki ay içersinde fıyatını satoshi bazinda minumum 4x yapıp 30k satoshiden 120k ya satoshiye kadar arttıracağını düsünüyorum.

Önü gercekten açık bir coin marketcap da ilk 20 ye girmemesi için hic bir olumsuz neden yok aksine bir sürü olumlu sebeb var.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi degil, fikir paylaşımıdır.
Arastirmanızı kendiniz de yaparsaniz sizde vertcoin'in  nasil bir teknolojiye sahip olduğunu ögrenebilirsiniz.

Saygılarımla

Adin fud ama masallah iyilik melegi gibisin birader hertarafa umut saciyorsun, vertcoinde yatirimim cok umarim yukselir biranonce bende kazanirim Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
April 18, 2018, 10:37:59 PM

Vertcoini arastıracagım teşekkürler.
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
April 18, 2018, 10:43:46 PM

Hala ısrarla beklentilere cevap vermiyor veremiyor. Ekip projeyi geliştirmek için iyi çalışıyor ancak manipülasyon işini iyi yönetemiyorlar galiba hatta hiç yönetemiyorlar denebilir.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 19, 2018, 01:52:19 PM

Vertcoin piyasanın eski sağlam coinlerinden biri ama ben burada da boğa sezonu geldi mi ona bakarım, altcoinlere yüksek miktarda para girişi olması lazım ki vertcoin ve diğerleride nasiplensin yoksa biraz zor gibi görünüyor.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
April 19, 2018, 01:59:23 PM

Vertcoin piyasanın eski sağlam coinlerinden biri ama ben burada da boğa sezonu geldi mi ona bakarım, altcoinlere yüksek miktarda para girişi olması lazım ki vertcoin ve diğerleride nasiplensin yoksa biraz zor gibi görünüyor.

Doğrudur, şu an için bunun dışında bir yükseliş hareketi görünmüyor. Yükseliş sonrası o noktalarda kalabilecek mi orası önemli.
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
April 19, 2018, 02:20:10 PM

Vertcoinde milli coinlerimizden biri olacak galiba, potansiyel gördüğümüz her coine uzun vade giriyoruz.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 19, 2018, 04:09:24 PM

Vertcoinin alt yapı ve teknolojik olarak ne denli sağlam olduğunu biraz araştırırsanız görebilirsiniz. Piyasanın en eski coinlerindendir. Litecoinin fiyatlanmamış hali olarak görülüyor. "merkezsizlik" sıfatını en güzel yansıtan coinlerin başında gelmektedir. Vertcoine gönül verenler büyük yükseliş yükselişi bekliyor bende onların içerisindeyim Smiley
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 19, 2018, 10:34:52 PM

Yok bir turlu gelmiyor kopamıyor fiyat bu sebeple artık uzak duruyorum zaten bir pump yaptı sağlam olarak btc bazında onun haricinde bir hareketini görmedik yani vtc ye gelene kadar neler var demeye başladım.
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
April 19, 2018, 11:25:36 PM

vert coin teknoloji olarak ve geliştiricileri çok ilgililer ama bir türlü hakkettiği yere gelemedi vert coin topluluğunda güzel olan inanmışlık var eth geldiği yerlere gelebileceğini düşünüyorlar

xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
April 20, 2018, 08:51:20 AM

Vertcoin e zırtcoin falan yazılmış. Aslında teknolojik olarak da zırtcoin değil. Eskiden de bakanlar bilir, sizde geçmiş grafiklerine bakabilirsiniz. Büyük marketlerde de var ama fiyatlayamadı henüz. Biraz daha populer olursa 4X yapmaması için sebebi yok.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 20, 2018, 09:05:45 AM

Biran önce yükseliş trendine girse iyi olacak. Sürü halinde balinalar gelirse iyi olur. Uzun süredir alım yaptım. Her fırsatta aldım. Gelen airdroplardan elde ettiğim eth leri buraya yollayıp yine aldım. Kendi çapında az biraz var. Umarım en az bı X5 yapar da yüz güldürur
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 20, 2018, 02:47:16 PM

Başlamaz olsun aylardır başlayacak diyoruz vtc için. Başlayan eden yok. Hani nerde?
Bir arkadaş eos ve vtc için en büyük scamlerden diyordu "hadi len" diyordum her seferinde. Haklı çıkmasın Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
April 20, 2018, 06:53:55 PM

MAK önermesiyle bir miktar alıp kenara atmıştım. bugün poloniex hesabıma baktığımda gördüm yatırım %50 erimiş neredeyse ama bu piyasa normal. ileride daha iyi yerlere gelebilir.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 20, 2018, 07:09:08 PM

bugüne kadar beklenen çıkışı yapmamış olmasına rağmen önümüzdeki bir kaç ay için 4x bekliyorum demişsiz. muhtemelen bunu destekleyecek delilleriniz vardır. çünkü yazdığınz özellikler hep vardı zaten
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
April 20, 2018, 11:08:43 PM

Vertcoine bir zaman çok ciddi bel bağlamıştım ancak sonradan bekle bekle dayanamayıp çıktım. Vtc bence çok iyi çalışan bir ekibe sahip ama şu reklam işini halledemediler.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: