Bitcoin Forum
July 02, 2024, 07:22:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırım konusunda kazandığım tecrübeler  (Read 529 times)
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
June 23, 2018, 08:54:56 PM

Tecrübe ve sabrın önemini çok net ortaya koyan bir paylaşım olmuş. Gerçekten de edinilen tecrübenin yerini hiçbir şey tutmaz. Sahip olduğumuz en kıymetli şey bilgi birikimi ve tecrübeler.
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
June 23, 2018, 09:23:01 PM

Öncelikle kazandığın tecrübeleri bizimle paylaştığın için çok teşekkür ediyorum. Yatırım yapmadan önce neye yatırım yapilacaksa doğru analiz edip ona göre hareket etmek ve sabretmek kazanç sağlayacaktır. Bilgi edinmeden bodoslama dalmak mutlaka zarar getiriyor bizzat yaşamışlığım var.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 23, 2018, 09:53:17 PM

hepsini madde madde okudum bence çok faydalı başlık ve post olmuş. ayrıca  bu yatırım olayı sadece crypto para ya has bir durum değil. hayatın bütün safhalarında uygulanması gereken bir durum. mayıs ayında boğa geldi geliyor derken ortalık ta boğa görmedik. şimdide artık bu iş bitti bir cacık olmaz dediğimiz günler. inşallah maddelerde de bahsedildiği gibi balinalar işleri tersine döndürür.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
June 23, 2018, 11:01:05 PM

Yatırım yaparken benim olmazsa olmazım kar dönemlerinde biraz bozdurup kenara atmak gerekiyor hele benim gibi sistemden para çekmeyede ihtiyacınız varsa bunu daha dikkatli yapmanız lazım
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 24, 2018, 09:09:06 AM

gayet doğru bir noktaya parmak basılmış yani bu işlerde ilk ve en önemli durumlardan biri şüphesiz sabır etmek ve zamana bırakmak aynı zamanda insanda birazda şans olması gerekiyor.

kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
June 24, 2018, 03:55:33 PM

bence artık piyasa da çok tehlikeli bir durum söz konusu var diye düşünüyorum neden mi çünkü  artık piyasadaki tüm coinler üzerinde  oyunlar oynanıyor balinalar ve devletlerin coinlere tepkisi oldugunu ve piyasalar çok kötü durumda oldugunu düşünüyorum

allyannonwilc
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
June 24, 2018, 10:56:05 PM

bilgilendirici yazı olmuş hocam teşekkürler
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 29, 2018, 06:45:11 PM

16. madde eklenmiştir.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
June 29, 2018, 06:51:07 PM

Evet 16. madde bu senenin özeti olmuş. Piyasadaki bir çok tecrübeli arkadaş bile geçmiş hareketlerin tekrarlanacağını düşünerek terste kaldılar.

16- 2018 yılından önce bu piyasaya giren hemen hemen herkes para kazandı. 2018 yılında ise sistem değişti. Şöyle ki,
2018 yılından önce: Paran var, gir bir sağlam coine, 3/6/12 ay bekle x30 al ve çık. (rakamalar örnekleme için vermiştir ve istisnalar kaideyi bozmaz)
2018 yılı ve sonrası: Paran olsa bile yatırmış olduğun sağlam coinin yükselme garantisi yok. Bu dönemde en çok kazananlar, alacağı coini iyi seçenler, alacağı coinin fiyat hareketlerini iyi takip edenler, aldıktan sonra yine aldığı coinin fiyat hareketlerini, aktivitelerini takip edenler ve tahminleri tutanlar para kazandı. Buda bilgi, tecrübe ve sabırla oluşuyor.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
June 29, 2018, 07:05:31 PM

Tecrübelerinizi aktardığınız için teşekkürler, güzel bir yazı olmuş:) Fakat şu da bir gerçek ki; bu yazılanları okuyan çoğu kişi yine kendi kafasına göre hareket ederek hatalar yapmaya ve kaybetmeye devam edecek. Maalesef ki tecrübeler hep yaşanarak kazanılıyor. İnsan en iyi dersi kendi yaptığı hatalardan elde ediyor.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 29, 2018, 09:12:56 PM

kaybetmenin verdiği acı hissi yaşamamış hiçkimse bu piyasadan para kazanamaz. kaybede kaybede öğreniyor insan kazanmayı. en baba forex traderları bu piyasada zarar ediyor arkadaşlar. demekki bildiğiniz herşeyi unutun. yaşayarak öğreniyor insan burda.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 30, 2018, 08:16:38 AM

Benim de öğrendiğim bir şey var ise hiç bir şey öğrenmediğimdir Smiley Çok güzel anlatmışsınız kesinlikle adamlar insan psikolojisini biliyor ve öyle şekillendiriyorlar piyasayı mesela 5 ay boyunca her ayın 6 sında piyasa düştü ve diğer ayın 6 sında yükseldi bunu herkes görüp yükseliş beklerken ters köşe yaptılar Smiley
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 30, 2018, 09:00:13 AM

Her çıkışın inişi olacağı gibi her inişinde çıkışı mutlaka olacaktır ama ne derece olacaktır kimse bilemez. 50 cent olan token 1c olmuş tekrar 50c olurmu derseniz hiç inandırıcı gelmez bana. O büyük balon patladı ve o zaman satmayan benim gibiler bin pişman
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 30, 2018, 09:05:57 AM

ellerine sağlık hocam. inşallah bu yazdıklarını görüp akıllı hareket eden insanlar olur. hergün yok kredi çektim bitcoin aldım gibi paylaşımlar görmekden sıkıldık.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
June 30, 2018, 09:55:57 AM

yatırım konusunda değilde yatırımım kar ettiği zaman yapacağım tek şey belli oranını nakite geçip çekmek. iki ay önce 12bin $ iken bugün 6bin$. acımam çekerim artık.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
June 30, 2018, 10:55:29 AM

bu piyasada fırsatlar bitmez derler. kaçırdıklarına üzülmeyecen. birde elindeki koini yüksekten satmayıp düşükten satarsan da üzülmeyecen.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
July 07, 2018, 08:42:50 PM

bu piyasada öğrendiğim en önemli şey aç gözlü olmamak, genelde pirince giden elindeki bulgurdan da oluyor. az mantıklı hedeflerse kazandırıyor. herkesin daha dikkatli olması dileğiyle.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
kuldun
Member
**

Activity: 182

View Profile
July 07, 2018, 09:42:29 PM

tecrübeler uzun yazında okumakta bi o kadar zor oluyor ama benimde vurgu yapmak istediğim en önemli madde sabırdır. gaza gelmeden işlem yapmak önemli

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
babayeni
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 07, 2018, 10:12:01 PM

Evet böyle bizimle tecrübelerini paylaşan daha çok arkadaşımızı görmek isteriz her şeyi güzelce anlatmış bence 15. madde en önemlisidir.Kötü bir karar vermek, kararsızlıktan iyidir. bir şeyler yaptıysanız en doğru anı bekleyin.
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
July 07, 2018, 10:54:42 PM

Elinize sağlık hocam, güzel bilgilendirici bir konu olmuş, tecrübe kolay edinilmiyor
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: