Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:55:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Sistemkoin  (Read 684 times)
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
May 15, 2018, 09:23:02 PM

Hacimli bir borsa kenarda duran az miktarda btw ti attım bekliyorum bakalım ne olacak

Ahaha hacimli borsa ha? At o zaman bikaç milyon USD, sonra gör hörekeni..
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
May 16, 2018, 03:37:55 PM

Allah askına bulasmayın soyle borsalara. Adamlar goz gore ogre salak yerıne koyuyor milleti
minexperttt
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
July 18, 2018, 09:43:33 PM

Sistemkoin güvenilir mi videosunun ikinci kısmı;
https://youtu.be/nb6ybEWMKW0
momjane
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 25, 2018, 11:04:36 PM

kesinlikle ve kesinlikle bu hacimleri şişiriyorlar gerçek değil bunlar inanmayın
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
August 26, 2018, 10:21:17 AM

500$ fazla paranız varsa sakın siteye atmayın. El koyabilirler bu insanlar, kurtlar vadisi tipli mafyatik adamlar.
Ama daha az miktarli paralarla burayı gonul rahatligiyla kullanabilir arbitraj yapabilir ve tradeleriniz için sistem botunu bekleyip ona karsi yapabilirsiniz. Bu dedigimi kendi yapmisligim vardır.

3-5 dolar kazanmak için böyle bir risk almak mı? Hiç gerek yok, arbitraj yapılacak en son borsa burasıdır. Böyle bir şey yapmaktansa trade yapmadan birkaç gün daha bekleyip fiyatın yükselmesini görmek çok daha mantıklı olur.
Crypt561
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
December 04, 2018, 12:20:59 PM

sistemkoine üyelik açtım. coini aktarıp satarken kimlik bilgisi istemiyor, çekmek isterseniz kimlik onayı gerekli. türkiyenin altcoin borsası olmuş iyi güzel diyoruz da bazı altcoinlerde hacim yok. hatta bugün MTC tokene baktım alış 0.01 TL satış 2.90 TL. yani üyelik açıp hacimleri iyice kontrol edin ona göre al-sata karar verin.

Foruma yazıyosun ama okuma anlama yetin yok galiba.” İyi güzel, Tuekiye’nin altcoinborsası” diye kim diyor? Türkiye’nin “fake” hacimli borsası diye herkes basbas bağırıyo.. Hey Allah’ım kimler var bu forumda inanamıyorum. Şu forumu aç bi oku, en az 5-6 başlık altta yazılanları oku.

An itibariyle sistemkoini şikayet.var da şikayet etmiş bulunmaktayım..Böyle sahtekar bir sisteme sakın ola hiç kimse bitcoin al sat yapmasın.

Şahit olmak için şikayet var com ziyaret edilmesi önemle rica olunur. Müşteri temsilcileri tam bir kamil bilgisiz kendi sistemlerinden haberleri yok.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
December 04, 2018, 10:32:46 PM

sistemkoine üyelik açtım. coini aktarıp satarken kimlik bilgisi istemiyor, çekmek isterseniz kimlik onayı gerekli. türkiyenin altcoin borsası olmuş iyi güzel diyoruz da bazı altcoinlerde hacim yok. hatta bugün MTC tokene baktım alış 0.01 TL satış 2.90 TL. yani üyelik açıp hacimleri iyice kontrol edin ona göre al-sata karar verin.

Foruma yazıyosun ama okuma anlama yetin yok galiba.” İyi güzel, Tuekiye’nin altcoinborsası” diye kim diyor? Türkiye’nin “fake” hacimli borsası diye herkes basbas bağırıyo.. Hey Allah’ım kimler var bu forumda inanamıyorum. Şu forumu aç bi oku, en az 5-6 başlık altta yazılanları oku.

An itibariyle sistemkoini şikayet.var da şikayet etmiş bulunmaktayım..Böyle sahtekar bir sisteme sakın ola hiç kimse bitcoin al sat yapmasın.

Şahit olmak için şikayet var com ziyaret edilmesi önemle rica olunur. Müşteri temsilcileri tam bir kamil bilgisiz kendi sistemlerinden haberleri yok.

Şikayetinizi buraya da yazarsanız bilgilenmiş oluruz hepimiz. Aslında biliyoruz da, yine ne olmuş diye tekrar okumak isteriz. Ya da şikayetvar linkni yazarsanız daha iyi olur.
bitskytr (OP)
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
December 15, 2018, 02:50:14 PM

benşikayet var da konuyu bulamadım.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
ledtronic
Copper Member
Newbie
*

Activity: 79

View Profile WWW
January 01, 2019, 07:49:51 PM

HAPPY NEW YEAR FROM AGAVECOIN TEAM!!
bitskytr (OP)
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
October 01, 2019, 10:13:44 AM

https://sistemkoin.com/lending/dashboard

TetherUS Vadeli İşlemleri

Son Fiyat
5.71 TRY
Vade Süreleri   Faiz Oranları
1 ay   10.00%
3 ay   12.00%
6 ay   14.00%
12 ay   16.00%

Sanki şanslarını çok zorluyorlar gibi geliyor bana.

editto: dahası da varmış;

SİSTEMKOİN BOUNTY KAMPANYASI
Sistemkoin, 2 Eylül 2019 00:00 – 31 Ekim 2019 23:59 (UTC+3) tarihleri arasında tam 1,000,000 STK Coin (STK) dağıtacak!

Toplam Ödül: 1,000,000 STK (4,000,000 TL)

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
October 16, 2019, 07:36:04 PM

Hirsizlar Milletin paralarini calip Lending mi yapiyorlar suan.. STK = ShittoKoin, 6 ay oldu.. Hala Ugrasiyorum Bitcoinlarimi geri almaya.. 

Geçmiş olsun, savcılığa vermişsiniz sanırım. Herhangi bir gelişme oldu mu? Konu ile ilgili başınızdan geçenleri detaylı bir anlatım olarak sunarsanız herkes tecrübelerinizden faydalanabilir.
Sistemkoin hakkında her zaman dolandırıcı oldukları konusunda haberler yapılırdı. Sanırım foruma üye olmadan önce yatırım yaptınız, burada bu borsayı kullanan kimseyi bulamazsınız globalde dahi yerin dibine sokuyorlardı bu borsayı.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 21, 2019, 07:55:11 AM

Sistemkoin beni şaşırtmaya devam ediyor.bu adamlar neredeyse 2 günde bir ieo yapıyorlar
Ciddi gelir elde ettiklerini düşünüyorum.ieo yapacak projeler 5 btc bile verse şuana kadar onlarca bitcoin toplamışlardır
Demekki global proje sahiplerinin ilgisini çekiyor bu borsa.
Türk bir borsa için ciddi bir kazanım bu.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
October 21, 2019, 10:12:37 AM

Sistemkoin beni şaşırtmaya devam ediyor.bu adamlar neredeyse 2 günde bir ieo yapıyorlar
Ciddi gelir elde ettiklerini düşünüyorum.ieo yapacak projeler 5 btc bile verse şuana kadar onlarca bitcoin toplamışlardır
Demekki global proje sahiplerinin ilgisini çekiyor bu borsa.
Türk bir borsa için ciddi bir kazanım bu.

Sahte hacimler yaratarak işini yürüten bir borsa bu. Verecekleri hiçbir veriye güvenmiyorum ben Cheesy
Hatta keşke adı Türk borsa olarak anılmasa. Globalde de Sistemkoin mağdurları için açılmış konular var. Para kazanıyorlar mı bilmiyorum ama çok kişinin ahını aldıklarını okuyoruz Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 21, 2019, 09:54:11 PM

Geçen yılın başında 2018 de w12 token diye bir projenin imza kampanyasına girmiştim kampanya nerdeyse 1 sene sürdü 2019 nisan mayıs ayları gibi kampanya ödüllerini zor bela dagıtmışlardı. Daha sonra aybı proje duyuru yapmıştı sistemcoin coinbene gibi borsalarda IEO yapacağız diye aklıma işeyeyim nerden kafama estiyse satması daha kolay olur enayisi boldur diye elimdeki tokenleri sistem coine transfer etmiştim. Coinbene de satışa açılan token sistem coinde 3 gün sonra satışa açıldı. Güya yaptıkları duyuruda coinbene ile beraber aynı anda satış açacaklardı. Withdraw çekim işlemini de kapattıkları için lanet borsa yüzünden 500 dolara yakın kazanç kaybetmiştim. Uzak durun bulaşmayın kesinlikle.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: