Bitcoin Forum
June 24, 2024, 10:12:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereumun yerini alabilecek bir proje varmı  (Read 490 times)
anticrypto
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 3

View Profile
April 20, 2018, 07:57:50 PM

zamanla görecegiz ama bence zor gibi. çünkü tüm altlar eth tabanını kullanıyor neredeyse
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
April 20, 2018, 08:53:29 PM

Anlık duruma bakarsak hiçbir şeyi ethereum ile kıyas dahi etmem ve rakip olarak göremiyorum, bunda ethereumun arkasındaki daimi desteğin ve verdigi güvenin payı çok büyük. Ama neo konusundaki olumlu düşünceleri ben de takip ediyorum ve gelecek vaat ettigini düşünüyorum

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 20, 2018, 08:57:34 PM

Şu aşamada bunun olması imkansız bana göre ancak belki yıllar sonra bunun olması mümkün olabilir. Bunu yapabilecek en güçlü adayda bana göre neodur. Ama zaman ne getirir bilinmez

cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
April 20, 2018, 09:05:06 PM

Şu sıralar ripple ve Neo üzerinde çok konuşuluyor fakat  ben Etherum'un yerini alabileceklerine çok ihtimal vermiyorum. Tabi zaman ve ortam ne gösterecek bilemeyiz bekleyip göreceğiz.

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 20, 2018, 09:22:59 PM

Ethereum'un yerini neo alamaz. Neo Çin menşeili ve bana kalırsa çok eksiği var. Ethereum'un yerini ETC alabilir, Stratis alabilir. Stratis C# kullanıyor ve C# kullanan oranı dünyada çok yüksek. Neblio alabilir yerini. Neblio'nun kontratları için neredeyse kullanılmayan dil yok, en güzel yanı da bu zaten. Ama bu güncellemesi daha devrede değil diye biliyorum kısa zamanda gelecek! Şu da bir gerçek ki Ethereum'u ne kadar sevmesem de kısa zamanda yerini alabilecek bir başka proje yok arkadaşlar. Uzun vadede Ethereum'un güncellemeleri ile karşılaşacağı ve eth yerini kaptıracak derken tam tersi yerini sağlama alıp tahta oturarak şöyle bir arkasına yaslanabilir.

Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
April 20, 2018, 09:45:27 PM

zor o iş sadece algı yaratıp neonun değerini arttırıyorlar, vitalik hergün yenilik katmaya sorunlara çözüm üretmeye çalışıyor, vitalikin medyatikliği de güzel reklam ayrıca piyasada da oturmuşluğu miningten gelen kullanıcıları vs vs... neo ethin 10 da 1 i olsun, öpsün başına koysun.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
April 20, 2018, 10:40:16 PM

Yorumları okuyorum da bir çok kişi neonun ethereumun yerini alabileceğini söylemiş ama ben kesinlikle böyle düşünmüyorum belki rakip olacak projeler çıkar ama ethereumun yerine hiçbir proje gecemez ethereum her zaman yerini koruyacaktır herşey zamanla belli olur bekleyip gorecez

ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
April 20, 2018, 11:06:55 PM

Ethereumun yerini alabilecek neo var diyolar ama neo daha kendi içinde sıkıntıları var noe onları çözene kadar ethereum katlamaya devam eder neoyu

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 20, 2018, 11:10:54 PM

Bence komodo alabilir. Önümüzdeki zamanlarda devletler icolara kısıtlama koyacaklar bu kesin. Bunun düzenlemesini yapacak bir taban çok kullanışlı gözüküyor. Ancak ethereumun icolar üzerinde yaptığı yeni bir proje var işte o tutarsa ethereumun yerini kimse alamaz

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
April 20, 2018, 11:18:13 PM

Bence uzunca bir süre kimse ethin yerini tutamaz ama en yakın rakibi kim dersenniz neo ve icon derim.bende diğerleri gibi neonun dahada artacağını düşünüyorum fakat ethe ulaşması oldukça zaman alacaktır.eth de bu alanda btc gibi ilk olmanın verdiği avantajı sonuna kadar kullanıyor ve piyasadaki tokenlerin nerdeyse %90 ı etheri kullanıyor.buda büyük avantaj
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286
Merit: 100

View Profile
April 20, 2018, 11:50:35 PM

Herhangibir coinin Ethereumun yerini alabilmek için daha önce yapılmayan ama kullanıcılara büyük kolaylıklar ve önemli yenilikler sağlamaları gerekir. Şuan için coinlerin çoğu aynı terane diyebiliriz. Ethereum uzun süre yerini kimseye kaptırmaz.
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
April 20, 2018, 11:59:35 PM

Ethereumun yerini almak zor ancak ileride dengi olabilecek birşey varsa oda Neo dur.Platform bakımından eth den daha yeni bir teknolojisi ve daha avantajlı özellikleri var.Bence aradaki açık 1 yıl gibi bir sürede kapanıp eth kadar büyümeye neden olacaktır diye düşünüyorum.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 21, 2018, 12:06:43 AM

Bu pıyasa daha yenı yenı buyuyor ve ethereum gıbı cıgır acan yuzlerce proje olcaktır, ethereum degıl bıtcoının dahı yerını alıcak bır proje enınde sonunda cıkıcaktır bence.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
April 21, 2018, 12:40:01 AM

Blockchain teknolojisi daha yeni yeni gelişiyor ve daha neler olucak ilerleyen zamanlarda görücez zamanı gelince devletlerde desteklemeye başlıyıcak ozamana kadar ne projeler çıkar yani her an her şey olabilir

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
opciga
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 1

View Profile
April 21, 2018, 12:50:15 AM

Atın fava. "Neo" Wink
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 21, 2018, 12:59:57 AM

Nasıl BTC hiçbir işe yaramadığı halde en değerli coin ise, ETH den daha iyi projeler çıksada ethereum her zaman Vezir-i Azam olarak kalıcaktır ki ekibi ETH'in geride kalmasını kesinlikle düşünmek bile isteyecek bir ekip değil.
parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
April 21, 2018, 06:03:08 AM

Eth sayesince iyi şeylerde oldu kötü şeylerde scam icolar tokenler tavan yapti neoda da boyle bir olay yok ! Ayrica neoda bir cok programlama dilini destekliyor gelistiriciler icin tek programlama diline bagli kalmasi gerekmiyor , bence burada eth icin iyi yorum yazanlar kesin madencidir veya elinde eth var bana gore eth nin yerini NEO  oktan almaya basladi bile eth den eksigi yok fazlasi var ! Forumda eth yi ovuyorlarsa aksine neoya gecin )) ornek waves gibi ))
umutdmrx
Member
**

Activity: 104

View Profile
April 21, 2018, 07:09:23 AM

Yerini alabilir mi bilemem ancak alternatif olarak uzun vadede  stratis olabilir, bitcoini full node C# diline dökebildiler gecen iki yilin sonunda.Günümüz dünyasına ethereumdan daha çabuk adapte olabileceğini düşünüyorum. Ancak herseyiyle mainnete geçmesi yine 2019 1.kvartali bulur  tahminimce o zamana kadar miktar artırmaya çalışıyorum şahsen.
Her proje çok şey vaat ediyor ama yapabilecekler mi soru işareti, Neblio her dili desteklediği söylüyor daha githubta ilgili dillerde tek satır kod yok. Neo , antshares zamanindan beri takip ediyorum ama su Cin yüzünden uzun vadeli bu projeye hic yatirim yapamadim ve sonuc olarak cok firsat kacirdim.  
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 21, 2018, 08:03:13 AM

Ethin yerini almak bir çok projenin eth tabanlı olmasından ötürü zor gözüküyor ancak neo da çok sağlam temellerin üzerine kurulmuş bir proje aday denilebilir.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
April 21, 2018, 11:53:38 AM

piyasada bazı projeler neo tabanına kaymaya başladı, önemli olan neonun daha fazla projeyi kendi safına çekmesi. Neo assetlerinin sayısının biraz daha artması lazım
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: