Bitcoin Forum
June 15, 2024, 06:32:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: SİZCE EN İYİ PLATFORM COİN HANGİSİ?
Ethereum (ETH) - 12 (52.2%)
BitShares (BTS) - 1 (4.3%)
Waves Platform - 2 (8.7%)
NEO - 8 (34.8%)
Total Voters: 23

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: platform coin  (Read 175 times)
complexity7 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 11:34:37 PM

PLATFORM coinlerin geleceğinin daha iyi olacağını düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

itsmamedoff
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 19, 2018, 11:37:18 PM

bu anketi nasıl oluşturuyorsunuz, hocam? aradım, aradım, bulamayınca vazgeçtim artık. bize de öğretseniz Smiley
edit: buldum nihayet
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
April 19, 2018, 11:41:12 PM

ben geleceğin platformu neo olacak diye düşünüyorum erc20 herkes çıkarıyor ama neo ince eleyip sık dokuyor
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
April 20, 2018, 01:41:51 AM

ETH ile kimse başa çıkamaz. Smiley
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
April 20, 2018, 09:57:00 AM

Ethereum her zaman bir adım değil bir kaç adım önde gözüküyor bugünler için tabi ki. Neo cin menşeli olması onun artısı, diğerleri piyasada kendine sadece yer edinmeye çalışan ama hakimiyet kuracak yeterlilikte olmayan platformlar.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 20, 2018, 10:06:23 AM

oraya bir adet komodo yazmanızı rica ediciim. seneye bu vakitlerde şimdiki rakamların şaka gibi kalacağına inanıyorum. ama bekletmekten bilgisayarım nasır tuttu. neyse dicolar ve dapplarla yolumuza devam edicez. genelde 90k bulunca satıp 30klardan almak gibi artırıyorum ama bir dahaki yükselişinde 90kyı aşar diye umuyorum
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
April 20, 2018, 10:26:08 AM

ethereum u yakından takip edip sık da kullandığımızdan ağ sıkışıklığı gibi durumlar yaşandığında hemen haberimiz oluyor. neoda gönderim için fee ücreti ödemiyorsun buna rağmen yaptığım bi kaç sayılı gönderimde herhangi bir aksaklık yaşamadım çok da sık kullanmadığımdan ağ sıkışıklığı durumları oldu mu oluyor mu haberimiz olmayabiliyor. şu kedi zımbırtıları zamanı ya da sağlam hype almış ico başlangıcı anlarında eth ağının nasıl boğulduğuna hepimiz çok defa şahit olduk
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 20, 2018, 10:59:35 AM

Ethereum platform olarak iyi ama bir sürü saçma sapan token var ethereum altyapısını kullanan, ethereum her zaman bir kaç adım önde olabilir ama neo yu hiç yabana atmamak gerekir, sessiz sessiz arkadan gelecektir.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770

View Profile
April 20, 2018, 07:26:37 PM

aslında bunlar yeterli değil . bunların arsaında en iyisi bence eth. ama yakın zamanda wan piyasayı sallar diye düşünüyorum. gayet iyi yerlere geleceğine inanıyorum
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
April 20, 2018, 07:46:10 PM

Liste çok eksik,
NEM, Komodo, Ubiq, Qtum, Ethereum Classic ilk aklıma gelenler. yoldakiler ICX, WAN, VEN
Bunları da listeye eklemelisiniz.
Madem bu teknolojiye doğru bir eğilim var, Türk kripto para topluluğunu bu konuda uyandırmak adına konuyu detaylandırmalısınız.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 20, 2018, 08:02:20 PM

herkese neo olarak belirtsede yukarıdaki postlardan birinde arkadaşın biri eth ile kimse başa çıkamaz demiş. Bana görede kims eth ile kolay kolay başa çıkamaz. Çünkü İnsanların kalıpları kolay kola yıkılmıor ve eth de tahtını bu yüzden kolay kolay bırakmaz
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
April 20, 2018, 08:16:24 PM

Ustalarımız ilaveler yapmışlar ama başkaları da var.
strat, expanse, tomo, ella, pirl

Konusu açılmışken merak ettiğim bir konuyu hazır platform lar konuşulur iken sorayım istedim;
Bu platformlar arasında birebir değişim veya bir token'in birden fazla platform da işlem görmesi mümkün mü?
Bu husus ile ilgili olarak ayrı bir tartışma konusu açacağım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 21, 2018, 01:02:41 PM

Ben oyumu NEO'dan yana kullanıyorum. ETH eğer POS forkunu gerçekleştirirse çok sağlam atak yapacak, o ayrı. Ama NEO da merkeziyetsiz borsasını başlatıyor. ETH ve NEO arasında önümüzdeki yıllarda büyük bir rekabet yaşanacağının sinyalleri geliyor. Bu da fiyatlara olumlu yansıyacaktır.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
April 21, 2018, 01:16:58 PM

Ethereum zaten bitcoin gibi baya yüksek bir coin yatırım olarak çok fırsat gibi görmüyorum ondan ziyade stratis lisk waves gibi veya qtum gibi coin'lere yönelmek lazım.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 21, 2018, 01:25:15 PM

Ben en iyi platform coinin kesinlikle eth olduğunu düşünenlerdenim. Onun dışında eth ile birlikte neo da güzel cir platform coin olma potansiyeli var fakat bunu daha potansiyelden öteye taşımayı beceremediler.
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 21, 2018, 01:27:03 PM

oraya bir adet komodo yazmanızı rica ediciim. seneye bu vakitlerde şimdiki rakamların şaka gibi kalacağına inanıyorum. ama bekletmekten bilgisayarım nasır tuttu. neyse dicolar ve dapplarla yolumuza devam edicez. genelde 90k bulunca satıp 30klardan almak gibi artırıyorum ama bir dahaki yükselişinde 90kyı aşar diye umuyorum
Yatırım tavsiyesi midir hocam bir şeyler atıp sepete ekleyelim mi murathan hocam ne dersiniz ? Peşine ytd de yazmamıssınız.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 21, 2018, 01:34:04 PM

Yatırım tavsiyesi midir hocam bir şeyler atıp sepete ekleyelim mi murathan hocam ne dersiniz ? Peşine ytd de yazmamıssınız.

yatırım tavsiyesi değildir hocam. her boğada komodo 80k'yı aşar, ancak bu nisan ayında ciddi haberleri var değerleneceğine inanıyorum. privacy coin olarak çıkıp platforma dönüştüler. piyasa kötü zamanlardayken en iyi haberlere bile tepki gelmiyor ancak boğa'da mutlaka gelir, haber olmasa da artıyor biliyorsunuz.  murathan kim bu arada bende yok o kısım Smiley
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770

View Profile
April 21, 2018, 02:09:00 PM

daha önce de söylediğim gibi ilerleyen zamanda wan farkını gösterecektir. yakın zamanda icolarda başlayacak ve ico için adı geçen projeler gerçekten çok sağlam olacak gib
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
April 21, 2018, 02:22:13 PM

Şuan için ETH ama Neo ciddi bir rakip. Eğer neo güzel hamleler yaparsa eth ile başa başa gidebilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: