Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:40:25 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Tarımı tamamen bitirmek için son hamle. Kimyevi Gübreye ÖTV!!!  (Read 528 times)
Mug.bean
Newbie
*

Activity: 135
Merit: 0

View Profile WWW
April 28, 2018, 10:09:37 AM

Devletimizin organik gübrelerin değerlendirilmesi için yaptigi bir icraat diyebiliriz. Yapay gübreler ne kadar çok pahalı olursa çiftçiler hayvan gübrelerini yetmediği yerde kendi gübrelerini kullansınlar diye yapılmıştır. Her zaman negatif hep negatif neden böyle arkadaş Smiley

ülkemizde iyiye giden tek şey mizah herhalde. acınacak halimize gülmeye çalıştıkça mizah duygumuz da gelişti  Smiley

Bundan sonra yapılacak tek şey Ahaberi açıp pollyanacilik oynamak olacaktır. Sen ne dersen de ne kadar bagirirsan bağır. İstanbul üniversitesi meydanlarında binlerce kişi topla onlarca imza kampanyası başlat ve onbinlerce imza topla üstteki ne derse o olur. Hiç birini dinlemez.

ne yazık ki aynen öyle oldu. artık bir kişi söylüyor ve bütün işlemler ona göre düzenleniyor.
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
April 28, 2018, 01:50:24 PM

gübrenin nesi özel tüketim bu nasıl bir kafadır ya ülkede tarım yok üretim yok hiçbir şey yok hala nelerin peşindesiniz olacak iş değil. insan gerçekten hayret ediyor, ülkede güzel hiçbir şey kalmadı

patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
April 28, 2018, 04:24:37 PM

tarım zaten bitii ki ülkemizde önceden okurken kendi kendine tarımsal anlamda yetebilen ülke olarak öğretiliyordu şimdi ise herşeyi ithal eder olduk ot saman da dahil olmak üzere birçok şey tarımı zaten bitirdiler  Sad
Komorhan
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
April 28, 2018, 08:34:47 PM

Sen eşşek olmaya devam edersen semer vuran çok olur. Kardeşim bizim için oralarda olanlar. Nedense bizi kul köle köpek koyun gibi görüyor. Ulan itler bize hizmet etmeyip ne boka yararsınız.?
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
April 28, 2018, 09:12:36 PM

tarim biteli yillar oldu. koyde durmak yerine sehirde asgari ucretle gecinmeye calisiyor insanlar.
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 29, 2018, 11:04:09 AM

konuştuğum bir çok çiftçi halinden memnun her zamanki gibi...  Huh

valla halinden memnunsa biz niye üzülüyoruz bize ucuzdan verilsin ozaman meyve sebze. biz bu eti rahat rahat yiyelim ozaman.
gileri (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 29, 2018, 02:49:58 PM

Konuya umarım zaytung haberidir diye girdim sonra konunun gileri tarafından açıldığını kaynağında sözcü olduğunu görünce canlar sıkıldı .

adım yakında muhalefet diye çıkacak zaten 
bazı canımı sıkan gelişmeleri yenilikleri buraya taşıyorum sadece. canımız sıkılıyor ama elden ne gelir.
dracarys2
Member
**

Activity: 100
Merit: 10

View Profile
April 29, 2018, 02:53:30 PM

Ortada tarım kalmadiki Anadolumuz bize yetmez hale geldi samanı bile ithal ediyoruz yazıklar olsun bizeki hala sesimizi çıkartamıyoruz
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
April 29, 2018, 03:27:43 PM

Ortada tarım kalmadiki Anadolumuz bize yetmez hale geldi samanı bile ithal ediyoruz yazıklar olsun bizeki hala sesimizi çıkartamıyoruz

bir gün sesimizi çıkartmak isteyeceğiz işte o zaman da çok geçmiş olacak.
skscengeng
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 29, 2018, 06:39:45 PM

Çiftçiye mazottan vurduğu yetmiyor. Bide gübreden vurması lazım yakında oda yetmez başka yerlerden vergi kovalamaya başlarlar.
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
April 29, 2018, 06:44:03 PM

Çiftçiye mazottan vurduğu yetmiyor. Bide gübreden vurması lazım yakında oda yetmez başka yerlerden vergi kovalamaya başlarlar.

ama bizim çiftçimiz hakediyor. her hasatta ağlarlar fındık para etmiyor fındıklıkları sökeceğiz diye sonrasını biliyoruz işte.

Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 29, 2018, 06:57:23 PM

Ben hep 50 liralık aldığım için beni ilgilendirmiyor, çiftçiler düşünsün valla  Huh
Husaki
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
April 29, 2018, 08:02:56 PM

Tarıma teşvik veren devlet politikasından vergili döneme geçiş. Hayırlı uğurlu olsun ne diyim Allah akıl fikir versin  Huh
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
April 29, 2018, 08:43:59 PM

Bu kadar plansız programsız 0 ileri görüşlü bir devlet yönetimi nasıl bu ülkeyi yönetiyor anlamıyorum. Biraz destek olun çiftçiye ya Angry

Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
April 29, 2018, 10:51:10 PM

Çiftçi amcama neden çiftçiliği bırakıyorsun devlet bu kadar teşvik veriyor bide dediğim gün geldi aklıma çiftçi napsın başka ☹

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
April 29, 2018, 11:31:22 PM

Petrol , Gaz gibi yer latı kaynağımız yok. Üretim ülkesi olmaktan tüketim ülkesi olmuşuz. Bu vergiler kendilerini kurtarmak için. Çay da, soda da ötv var. Bakalım daha nelere ÖTV gelecek.
hardline
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 4

Sovryn - Brings DeFi to Bitcoin

View Profile
April 29, 2018, 11:44:37 PM

Tarım mı kalmış Allah aşkına her şeyi yurtdışından ithal eder olduk korkuyorum torunlarımız dede bu kadar kötü şey olurken sen ne yapıyordun der diye  Undecided

/ / / / / / / /          SOVRYN.app          \ \ \ \ \ \ \ \
#1 DeFi for Bitcoin Platform     [     Join Origin Pre-Sale     ]
eduvar
Jr. Member
*

Activity: 58

View Profile
May 01, 2018, 09:03:14 AM

alıştık biz vergilere. artık takip etmiyorum şahsen. eleştiriye açık değil hükümet bu konuda.
gemisudayuzer
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 22, 2018, 11:48:00 AM

Çöküşe doğru Tr diye bir kitap yazmak istiyorum bütün bu yapılanları bu kitabın içinde toplamak ve size sunmak istiyorum bunedir arkadaş suya bile ötv geldi
kiymetli
Member
**

Activity: 210

View Profile WWW
July 22, 2018, 03:35:12 PM

Az da olsa çiftçilerimiz üretime destek oluyordu dışa bağımlılığımızı azaltmaya çalışıyorlardı artık onunda önünü tamamen kesmeye çalışıyorlar. Bu çiftçiler köyde para kazanamıyor şehre gelse iş bulamıyorlar ne yapacak bu adamlar?

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: