Bitcoin Forum
May 08, 2024, 02:16:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hitbtc maillerime cevap vermiyor lütfen yardım edin  (Read 184 times)
cptmfs (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
April 20, 2018, 08:31:48 AM

Arkadaşlar yaklaşık 4 gündür telefonumu formatladığım ve authenticator kodu olmadığı için hesabıma gireniyoeun
Destek ekibine mail attım gerekli tüm şeyleri ve bilgileri gönderdim ilk iki gün cevap verdiler ve en son
Vwrdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz en kısa zamanda sorununuzu çözüp 2FA kaldırıldığında size haber vereceğiz dediler ondan sonra yaklaşık 25 mail attım ve hiçbirine cevap alamadım son 2 gündür hiçbir mailime cevap vermiyorlar hesabımdaki coinlere çöktüler mi ne yaptılar bilmiyorum , 2 gündür niçin cevap verilmiyor ne yapabilirim twitter dan da yazdım ancak oradanda sonuç alamıyorum lütfen yardımcı olun ..
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715177765
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715177765
Reply with quote  #2

1715177765
Report to moderator
1715177765
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715177765
Reply with quote  #2

1715177765
Report to moderator
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 20, 2018, 08:54:17 AM

htbtc zaten genel manada scam bir borsa ama bildiğim kadarıyla bu tip durumlarda hızlı dönüş yapan çok fazla yok 2-3 borsa hızlı oluyor.
ancak biraz sabret açarlar ve şifreleme kodunuda bir yerlere yaz
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 20, 2018, 09:29:42 AM

Müşteri iletişimi en kötü borsa bence HitBTC. Benim de bir transfer problemim olmuştu ve sorunu çözememiştim.
Senin olayın biraz daha ciddiymiş dilerim sıkıntılı bir durumla baş başa kalmazsın.

cptmfs (OP)
Newbie
*

View Profile
April 20, 2018, 01:34:28 PM

Cevaplarınız için teşekkür ederim , daha önce karşılaşan yada nasıl çözüm bulacağımı bilen varsa lütfen yardımcı olsun
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
April 20, 2018, 02:22:31 PM

Ben bugüne kadar hitbtc'ye gönderdiğim hiçbir talebe yanıt alamadım ne yazık ki. Ama işin ilginç tarafı hiç zaman kaybı dışında hiç de mağdur olmadım. Bir şekilde su yolunu buluyor hitbtc'de. Yine de benim için değerli miktarlardaki işlemler için en son tercih edeceğim yerlerden biri...
Cvgpnr
Newbie
*

Activity: 76

View Profile
April 20, 2018, 05:02:10 PM

Mutlaka barkodu güvendiğiniz bir yere yedekleyin. Gerekirse çıktı alın saklayın. Böyle paranız içeride kalabilir.
cptmfs (OP)
Newbie
*

View Profile
April 20, 2018, 05:14:33 PM

kesinlikle ders oldu banada
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 20, 2018, 06:48:05 PM

çok kötü olmuş hiç cevap gelmeyebilir dahi. authy kullanın tel değişse bile uygulamaya şifre ile giriş oluyor
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
April 20, 2018, 07:08:53 PM

Kesinlikle barkodu güvenli bir yere kaydetmen lazımdı ama geçmiş olsun bence geçde olsa dönüş yapılır biraz daha bekle

bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
April 23, 2018, 11:51:04 AM

Ben de aynı durumdayım bekliyorum. yok hacı en son polise gidicem. Dolandırıcılık yüzünden.

Polise gidip ne diyeceksiniz çok merak ettim, kafanızda kurguladanız mı ifade şeklinizi?
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
April 23, 2018, 01:46:08 PM

Beni burada tanıyanlar bilir yaklaşık 2 ay hitbtc de  kilitli kalan 6 bin dolar değerindeki tokenlerime erişemedim.
tokenlerin fiyatı 2 bin dolara kadar düştü daha sonra tekrar çıktı ama fena maskara oldum.
hitbtc den uzak durun !
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
April 23, 2018, 02:31:36 PM

Arkadaşlar yaklaşık 4 gündür telefonumu formatladığım ve authenticator kodu olmadığı için hesabıma gireniyoeun
Destek ekibine mail attım gerekli tüm şeyleri ve bilgileri gönderdim ilk iki gün cevap verdiler ve en son
Vwrdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz en kısa zamanda sorununuzu çözüp 2FA kaldırıldığında size haber vereceğiz dediler ondan sonra yaklaşık 25 mail attım ve hiçbirine cevap alamadım son 2 gündür hiçbir mailime cevap vermiyorlar hesabımdaki coinlere çöktüler mi ne yaptılar bilmiyorum , 2 gündür niçin cevap verilmiyor ne yapabilirim twitter dan da yazdım ancak oradanda sonuç alamıyorum lütfen yardımcı olun ..

Bol bol tweet at hitbtc yi etiketle, bi de globalde konu aç bunun linkini de maille gönder bu sorunu ancak böyle çözersin. Açtığın konu biraz hareketli olursa çabucak dönerler diye düşünüyorum. Benim iki borsayla sorunum olmuştu bu şekilde hallettim. Umarım kısa zamanda halledersin.
watervay
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
April 24, 2018, 06:22:19 AM

Hergün çeşitli yerlerden hesabıma girildiği hakkında uyarı veren site. 2FA doğrulama etkin halde. Uzak durulması gereken bir site. Tavsiyem sorunun çözülür çözülmez eğer bakiyene erişebilirsen bir an önce fonlarını o borsadan çekmen.
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
April 24, 2018, 04:48:24 PM

Hitbtc mi ? aman ya uzak kalsın abi geçenlerde sorun yaşadım adamlar 1 hafta sonra yazıyor k.bakmayın diyor çok müşterimiz var yetişemiyoruzdiye sorunu çözdülerde içim rahatladı.

yadeke
Member
**

Activity: 62

View Profile
April 25, 2018, 12:19:17 PM

bu borsa tam bir işkenceye dönüştü benim için. gönderim yaptım bekle bekle bir şey yansımadı. bayagı telaş ama sonra düzeldi. bu kaygı adamı öldürür. binance tan başkası yalan bu piyasada
artecoz
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
April 25, 2018, 01:19:38 PM

hitbtc geçen aylarda iyiydi ama gittikçe kendini bozmaya başladı. artık herkes binance a kaydı. maillere cevap vermemeleri ypunluktan olsa gerek. üçkağıtçı bir borsa değil ama kullanıcı dostu olduklarını söyleyemem
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
April 27, 2018, 09:06:25 PM

Forumda hitbtc konusunda birçok uyarı mesajı varken bunları dikkate almadınız sanırım. Borsaları kullanırken her zaman forumdaki konusu altındaki mesajlara bakarak kullanırsanız sorun yaşamazsınız
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
April 30, 2018, 08:15:30 PM

Ben de aynı durumdayım bekliyorum. yok hacı en son polise gidicem. Dolandırıcılık yüzünden.

Polise gidip ne diyeceksiniz çok merak ettim, kafanızda kurguladanız mı ifade şeklinizi?

Kurguya gerek yok bunun için Kaç kişiye içeriye alındı bunun için. içerdeki miktar küçük bir miktar değil. ayrıca bütün belgeler doğru. gönderdiğim miktar örneği. kanıtlarımız var. söke söke alırız.  sadece sabır ile normal bir şekilde bekliyorum.  Baktık sallamıyolar. ilk işim oraya gitmek oranın polisiyle irtibata geçmek daha sonra bizimkilerle irtibata geçmek.

İçeri alınların çoğu crypyo coin'den öte reel para hareketlerinin de olduğu büyük borsalardan alındı. Bugün benim bitcoinlerimi çaldılar dediğinizde adamlar kılını kıpırdatmıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: