Bitcoin Forum
June 27, 2024, 03:17:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ncash için 2. Dalga Bir düşüş gelebilir yatırımı olan dikkatli olsun  (Read 230 times)
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 20, 2018, 09:06:45 AM
Last edit: April 20, 2018, 10:52:34 AM by Rhego

Arkadaşlar bugun twitterde yine bir hareketlilik var ncash için yatırımı olanlar dikkatli olsun fiyat yine aşağı dogru cekilebilir. https://twitter.com/tokatgibi/status/987255599631974400
https://twitter.com/altcoinrookie/status/987251609683025920
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 20, 2018, 10:37:13 AM

Benim anlamadığım şey herifler partnerleri hakkında yalan söylüyor ama bunun adı FUD oluyor, bu nasıl oluyor? Yani heriflerin partnerlikte yalan soylemesi normal mi?
Rhego (OP)
Sr. Member

Merit: 278

View Profile
April 20, 2018, 10:52:06 AM

Benim anlamadığım şey herifler partnerleri hakkında yalan söylüyor ama bunun adı FUD oluyor, bu nasıl oluyor? Yani heriflerin partnerlikte yalan soylemesi normal mi?

Eleştirini mantıklı buldum kardeşim baslıgı değiştiriyorum. Harbiden bir sakatlık var bu ncash işinde.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
April 20, 2018, 11:51:30 AM

Guvendigim bir projeydi cok hizli yukseldi dogal olarak cok hizlida dustu. Bende yularilardan sattim suan alirsam miktar arttiriyorum ama almayacagim suan tehlikeli.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 20, 2018, 02:19:25 PM

NCASH mart ayından bu yana yükselişini sürdürüyor. 13 mart tarihinde ATH yaptığı $0.0464 seviyesine çok yakın şu anda. En düşük fiyatı ise $0.019 olarak kayıtlara geçmiş. Yeni ve önü açık bir token olduğu için gidebileceği fiyatları kestirmek zor. 4 milyarlık dolaşımdaki adedi biraz zorlayacaktır yükselişini. Ama 1 USD'ye ulaşması ve geçmesi mümkün.
kinghaktan
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
April 20, 2018, 02:25:49 PM

Şu twitter soytarılarına inanmayın.

1 sene önce hiçbiri yoktu bu dallamaların. Şimdi hepsi coin uzmanı olmuş.

Bu forumun 2013 2014 teki aktif üyelerini bulun onları dinleyin sadece.

Yok blockchain esnafıymış. Sikimin esnafı. Tek amaçları sizin paranızı almak, takipçi sayılarını artırmak. Bir boktan anladıkları da yok.
Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
April 20, 2018, 02:37:40 PM

Bir istatistik çıkarmak belki imkansızdır ama Türklerin ncash yatırımının yüksek miktarda olduğunu düşünüyorum
Projenin scam olduğunu ortaya çıkarmaya çalışanlarda iki tane Türk. Git arkadaş 100 tane coin token araştır 90 ı aynı şekilde çıkar. 
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 20, 2018, 02:45:43 PM

İşte beklenen tepki bu aslında.
Bu fud falan değil bildiğin sahtecilik.
Fud nedir? Gizliden gizliye olur olmadık şeylerle şüphe ve korku uyandırmak.
Bu fud'dan öte bir şey.
Ncash anlattıkları vaadettikleriyle çok iyiydi ama artık gözümde aynı yerinde değil.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
April 20, 2018, 02:54:35 PM

Başta hoşumuza giden şeylerde sonradan böyle tuhaf tuhaf sakatlıklar çıkması aşırı sinir bozucu olmaya başladı ki son dönemde nedense epey dikkatimi çekiyor. Herkesin dikkatli olması lazım

BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
April 20, 2018, 03:11:39 PM

Pek takip edemedim herhangi bir gelişme oldu mu?
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 20, 2018, 03:17:45 PM

İntel'e ben de sordum ve gelen cevabı atıyorum buraya. Takdir size kalmış.

Ayrıca tüm partnership iddialarına ve trusted brand firmalarına mesaj attım ilk dönen intel oldu.

TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 20, 2018, 03:37:18 PM

Hızlı yaşayan hızlı ölürmüş  Grin Ncash aslında güzel işler yapacak gibi gözüküyordu ama çok hızlı boka sardılar scam iddaaları aldı başını gidiyor. Ancak çok projede görülüyor bu scam iddaası ama fiyatlar sonradan yükseliyor. Eğer iddaalar iddaa olarak kalırsa bu durum böyle. Ancak gerçek ortaya çıkarsa misal centra sıçıp batırıyorlar.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
April 20, 2018, 03:40:04 PM

Ncash firmalarla değilde bunların acenteleri ya da şubeleri ile anlaşmış anladığım kadarıyla, genel anlamda firma isimlerini kullanmış, yanlış yaptı gerçek hayatta iyi olabilecek bir projeydi, aç gözlülüğün sonu bu işte. Kolayca koz olarak kullanılabilecek bulunabilecek şeyleri kullanırken sen yatırımcıyı hadi önemsemedin, rakipler adamı ezer acımaz işte.
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
April 20, 2018, 04:04:49 PM

Yasanan bu partnership karmasasi sonrasinda en mantiklisi biraz beklemek diye dusunuyorum. Zaten Ncash yaptigi video aciklamasinda kendilerinin franchise basta olmak uzere cesitli bayiler ile anlastigini yani ana marka ile pek anlasmalari olmadigini aciklamislardi.

ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
April 20, 2018, 04:19:22 PM

İlk düşüşte alltan iyi toplayıp iyi de okuttular.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
April 20, 2018, 04:23:04 PM

Böyle düşünceler yatırımcının kafasına bir kez girmeye başlasın o projeye geçmiş olsun demek düşüyor artık çünkü oluşan negatif algı çığ gibi büyüyor. Daha iyi olabilecekken şu an son durumun böyle olması saçmalık bana göre de.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
April 20, 2018, 04:49:56 PM

benimde bir miktar yatırırım var elimde tutuyorum zaten düşük fiyattan almıştım pek bir zararım yok. danışıklı gibi geliyor bana projeyi yapanlar bunun olacağını bilmemeleri imkansız. hayırlısı bakalım.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
April 22, 2018, 04:55:07 AM

Adamlarda ne kafa var anlayamıyorum, sen yıllanmak isteyen bir proje isen acente bayii adını koy partnership olarak ne olacak, zaten kriptoda her şey deneme yanılma aşamasında daha sana kim ne diyecekti, yatırımı da biraz daha az toplasaydın ne olurdu.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 22, 2018, 05:52:50 AM

Bu ncash iddialarıyla ilgili acaba gerçeklik payı var mıdır diye düişünürken sizinde aklnıza yaw binance borsasına almış falan diye gelmiyor mu ? Acaba bi tek ben mi böyle düşünüyorum...
Osmanli42
Sr. Member

Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
April 22, 2018, 06:08:17 AM

Son durum nedir şimdi ? Fiyat biraz düştü ama beklediğim düzeyde değildi. Devam edecekse buralardan girmeyi düşünmüyorum.

yobit.net is banned from signatures
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: