Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:44:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: BTCTURK ‘ den gelen Mail ( Artık transfer fee si bizden alınmayacakmış )  (Read 576 times)
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
April 21, 2018, 09:15:02 PM

yeterli olmasa da iyi gelisme

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
1715096652
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715096652
Reply with quote  #2

1715096652
Report to moderator
1715096652
Hero Member
*

Ignore
1715096652
Reply with quote  #2

1715096652
Report to moderator
1715096652
Hero Member
*

Ignore
1715096652
Reply with quote  #2

1715096652
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715096652
Hero Member
*

Ignore
1715096652
Reply with quote  #2

1715096652
Report to moderator
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
April 21, 2018, 10:14:01 PM

Orjinal btctürk'ten bu yana bu borsayı kullanmayan biri olarak tekrar ilgimi çekmeye başladığı doğrudur. Bravo

edit: %5'lik bir spread dayamışlar.. olmadı bu.
Hocam açar mısınız konuyu? Herkes bilsin bu hususu, bir yandan iyi şeyler yapmış gibi gözükürken arka plandan da geçirmesinler kullanıcıya.

Bu şu demek oluyor: işlem açtığınız sıfır noktasından %5 aşağı ya da %5 yukarıdan önce işlem kapatamıyorsunuz, yani 100bin tl btc alıp %3 yani 3000tl karda kapatayım diyemiyorsun en basit anlatımla. forexle alakalı olanların aşina olduğu klasik bir market çakallığı bu esasında ve sitedeki açıklamada yazan "kullanıcıları korumak"la uzaktan yakından alakası olmayan, tamamen pozisyon stratejinize göre sizi zarara uğratma olsalığını yükselten bir durum.

Ellerinden gelse (ki anlaşılan şuan kimse anlamadığı için bu gidişle o da olacak gibi gözüküyor) her günü ertesi güne bağlayan dakikalarda açık pozisyonunuz varsa ondan da komisyon alacaklar. Hatta paşa gönülleri isterse hafta sonlarını yine tatil yapalım.

Özetle: gönderim ücretinden kestiği 10 lirayı her birinizden 20'şer 20'şer her işleminizden zaten alacaklar, konu bu.
Muhtemelen bir sene sonra bakın bu farkı %5'den %3'e indirdik derler, siz de sevinirsiniz.

Başarılar Btctürk.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
April 22, 2018, 07:18:55 AM

Bunun mailini okuduğumda adamları takdir ettim. Ben 3 farklı borsadan zaman zaman alım yapıyordum ama şimdi teke düştüm. Bu durumda başka yerden alınmaz zaten.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 22, 2018, 09:24:33 AM

Aslında yaptıkları şey biraz da kaşıkla verip kepçeyle geri almak. Transfer feeleri çok büyük bir miktar tutmuyordu zaten. Fakat bu şekilde birçok yatırımcıyı bünyelerine katacaklar. Ben bu çalışmayı takdir ediyorum (:

Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
April 22, 2018, 01:13:31 PM

Vay be bak sen adamlara helal olsun ama parayı nereden kazanmayı düşünüyorlar şimdi böyle yaparlarsa site batar
Vay be bak sen adamlara helal olsun ama parayı nereden kazanmayı düşünüyorlar şimdi böyle yaparlarsa site batar
Parayı çoğunlukta alım satım komisyonlarından kazanıyorlar ve kazanmaya devam edecekler, bu sadece cüzdana çekim bedeli iptali ki dünyanın her yerinde 0,0001 gibibir rakam alınırken Türkiyede 0,005 alınıyordu ve çok saçma idi.

Zaten bu iki coin'de transfer ücretleri oldukça düşük. Buna rağmen güzel ve sevindirici bir haber. Coinlerin fiyatları da artık oturdu Türk borsalarında, hemen hemen yurtdışı borsalar ile  aynı gidiyor.
Dostum keşke tam dediğin gibi olsa, Türk borsaları halen geçiriyor, ama transfer ücreteri hiçde düşük değil idi, 0,0005 alıyorlardı...

BTCtürk kullanıyorum fakat limit artırmaları ve ücretleri kaldırmaları biraz tırsıtıyor beni . Biz böyle iyi şeylere alışkın değiliz paranoyaya bağlıyorum hemen .

Bence bu sadece Paribu ile olan savaşda ciddi bir hamle. Ayrıca tırsacak ne var... Mevcut BTC leri nizi her zaman bireysel cüzdanınızda tutun yani borsada tutmayın böylece adamlar patlasa bile size zarar gelmez.

Aldıkları trade komisyonlarına kıyasla transfer ücreti devede kulak kalıyor böyle yaparak rakiplerine kıyasla güven kazanıp hemde prestij kazanıyorlar.

İşte buna kesinlikle katılıyorum

sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
April 22, 2018, 03:07:47 PM

Patron çıldırdı Cheesy Bir zamanlar BTCTURK'ün wallet olarak kullanılmasından şikayetçi olan firma böyle adım atması şaşırttı.Anlaşılan Türkiye'deki bitcoin ticaretinin yoğunluğunu üstlenmek istiyorlar ki böyle bir adım atmışlar.Normal ticarette sürümden kazanma deriz ya böyle birşey anlaşılan Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
kardx
Member
**

Activity: 60

View Profile
April 28, 2018, 09:54:23 AM

helal olsun. ama yeterli değil. çekimlerdeki transfer ücretleri zaten küçük meblağlar. önemli olan al-sat komisyonları bence.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
April 28, 2018, 11:01:42 PM

Borsaların gelir kaynağı komisyonlar daha cazip hale getirmek için alınmış bir karar ama geçici olduğu gerçeğini kabul etmemiz lazım.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
April 28, 2018, 11:28:36 PM

Kullanıcı kayıplarından sonra kaçan kullanıcıları geri getirmek için düşünülmüş güzel bir uygulama. Lakin bunu yaparken kullanıcıların karşılaştığı sorunlarında çözülmesi gerekiyor yoksa gelen yine gidecektir.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
April 29, 2018, 10:24:05 AM

btc türk 2013 den beri kullanırım. hiç sorun sıkıntı yaşatıp üzmediler. forumda müşteri hizmetlerinin yavaşlığı ile ilgili şikayet çok oldu ama şahsen o konudada sıkıntım olmadı. el değiştirdi yakın tarihte. buda gzel gelişme oldu. devamını dilerim.
CAH
Newbie
*

Activity: 103
Merit: 0

View Profile WWW
May 02, 2018, 10:54:26 AM

Peki bu durum karşısında btc-turk nasıl para kazanacak. Ciddi bir kullanıcisi var. Acaba sadece uzun süreli kullanıcılara mi ücretsiz yoksa bir süreliğine üye çekmek amacıyla mi bunu yapıyor.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
May 02, 2018, 11:15:48 AM

Peki bu durum karşısında btc-turk nasıl para kazanacak. Ciddi bir kullanıcisi var. Acaba sadece uzun süreli kullanıcılara mi ücretsiz yoksa bir süreliğine üye çekmek amacıyla mi bunu yapıyor.

Adamlar alım satım komisyonlarını sıfırladık dememiş, transfer ücretini kaldırdık demiş. Para kazanma konusunda ihya oluyorlar sen merak etme.
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
May 02, 2018, 07:51:59 PM

Zaten yaptığımız al satlardan fee parasını kamyonla kazanıyorlar fee devede kulak yani. Komisyonları düşürmeliler halen yüksek.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 02, 2018, 09:33:38 PM

Arkadaşım 1-2 ay önce 100 liralık bitcoin aldı binance'ye aktardı ve geçen miktar 60 lira karşılığına denk geliyordu. O günden sonra Paribu'yu kullanmayı bırakmıştım. Btctürk ile devam ediyorum. Arkadaşında dediği gibi kullanıcılar artık birlik olup bu fee ücretleri için baskı yapmalı.
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
May 04, 2018, 07:58:47 AM

Merhaba, BTCTurk olarak kullanıcılarımızdan gelen görüş, öneri ve talepleri dikkate alıyor ve değerlendiriyoruz. Bu doğrulta görüşlerinizi forum üzerinden "BTCTurk Ana Konu" konu başlığından ( https://bitcointalk.org/index.php?topic=249766.new ) paylaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz, BTCTurk'ün beklentilerinizi daha fazla karşılayan kripto para alım satım platformu olmasına katkı sağlayacaktır.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 04, 2018, 11:02:06 AM

Başka bir konu başlığında da %83alinmayacagi gibi birşey okumuştum. Konunun aslı nasıl. Çünkü ben btc-turk kullanmıyorum ama bu durum kullanmayı da pozitif yönde etkileyecektir.
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
May 04, 2018, 11:19:21 AM

Başka bir konu başlığında da %83alinmayacagi gibi birşey okumuştum. Konunun aslı nasıl. Çünkü ben btc-turk kullanmıyorum ama bu durum kullanmayı da pozitif yönde etkileyecektir.

%100 bedava  0 komisyonla gönderiyorlar %83 olayı yeni oda komisyonlarda indirime gittiler baya bi ondan bahsedilmiştir. BTCTURK kullanalım biz kullandıkça onlarda güzellik yapacaktır.
Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
May 04, 2018, 11:49:55 AM

Merhaba, alım satım komisyonlarındaki %83,1 indirim oranı en üst kademe işlem hacmine sahip olan kullanıcılarımız için geçerli olacaktır. Komisyon oranları son 30 günlük işlem hacimlerine göre dinamik olarak belirlenmektedir.

BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
May 04, 2018, 11:52:39 AM

%100 bedava  0 komisyonla gönderiyorlar %83 olayı yeni oda komisyonlarda indirime gittiler baya bi ondan bahsedilmiştir. BTCTURK kullanalım biz kullandıkça onlarda güzellik yapacaktır.

Merhaba, BTCTurk hesabınızdan kripto para çekmek istediğinizde, transfer işlem ücreti ödemeden transfer gerçekleştirebiliyorsunuz.

Son 30 günlük işlem hacmine göre en üst kademede yer alan kullanıcılarımız eski işlem komisyonlarına göre %83,1 indirim almaya hak kazanıyorlar. İşlem ücretleri son 30 günlük işlem hacmine göre dinamik olarak belirlenmektedir.

Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
May 04, 2018, 01:03:30 PM

btcturku bu hareketinden dolayı tebrik etmek gerekiyor. son 2 haftada cok olumlu hareketler yaptılar sanki hacimleride olumlu olarak etkileniyor. Devamını diliyoruz
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: