Bitcoin Forum
June 25, 2024, 11:34:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple değerinin bu kadar artması  (Read 519 times)
heirinch (OP)
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
April 20, 2018, 10:51:11 AM

Riplle değerinin artmasına ne diyorsunuz ? Günlük olarak artıyor ve düşüyor, sonuç olarak sürekli yükselişte. Yorumlarınız nelerdir bu konuda ?

Dalgalanmalardan yararlanarak bende al sat yapıyorum. Yüzümüz gülüyor işte  Smiley

https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/#charts
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 20, 2018, 10:57:00 AM

Balinalar ripple ile oynamayı seviyor, ve bu piyasa sürprizleri çok sever, ripple için 1 dolarları bile hayatta göremez denirken bir ara 3 dolarları gördü ve ilerde daha yüksek rakamları görmeyeceğinin de garantisi yok ama bu piyasa da her zaman sabırlı olanlar kazanacaktır.

heirinch (OP)
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
April 20, 2018, 11:06:14 AM

Balinalar ripple ile oynamayı seviyor, ve bu piyasa sürprizleri çok sever, ripple için 1 dolarları bile hayatta göremez denirken bir ara 3 dolarları gördü ve ilerde daha yüksek rakamları görmeyeceğinin de garantisi yok ama bu piyasa da her zaman sabırlı olanlar kazanacaktır.

Aslında ripple alıp köşeye atmak geliyor içimden  1K tl var elimde mining yaparak kazandım. Gel gelelim sürekli ripple başında bekleyip al-sat yaparak parayı 20tl 30tl artırmak daha çok hoşuma gidiyor. Balinalardan korkuyorum birde hedefleri vardır birden çıkarlar piyasaya lap diye çekilirler , olan bize olur.  Cheesy
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 20, 2018, 11:28:56 AM

daha geçen gün ripple yöneticisi XRP ile ripple farklı şeyler dedi...adamlar sizi açık açık düdüklüyor işte..daha ne desin...twitterdaki 3-5 maymunun destek direnç saçmalıkları ile enayilere kakaladığı bişey ripple..ancak şöyle bişeyde var ki bu aptal ripple yükseldiği zaman bu piyasanın olumlu havaya girdiğinin işareti...

başka da bi boka yaradığı yok...hadi iyi keriz ayıklamalar
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
April 20, 2018, 11:54:43 AM

"Balinalar ripple ile oynamayı seviyor" çok güzel tesbit. bende ripple hareketini gördükten sonra tekrar btc olarak alış yaptım hafta sonu da birkaç alt a geçireceğim. Ripple ın böyle hareket etmesi benim için yükseliş trendine işaret ediyor

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 20, 2018, 12:12:54 PM

Ripple hakkında bir haber veya sağlam biri tarafından tweet atılsa hep aynı senaryo yükselişe geçiyor. Biraz yükselir hop milletin eline verirler bir anda. Uzak durmakta fayda var günlük trade yapanlar da dikkatli oynasınlar derim.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
April 20, 2018, 12:54:46 PM

Ripple için bu rakamlar düşük sayılır. Bitcoin fiyatının düşüşü ile bu kadar geriledi. Yıl içinde 3 doları göreceğini düşünüyorum.

fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
April 20, 2018, 12:56:58 PM

kesinlikle balinaların oynadığı yorumuna katılıyorum. 2 gündür baya sağlam yükselişte yeni alacak olanlara önermem ama benim gibi zararın çıkmasını bekleyenler umutla bakıyordur
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
April 20, 2018, 01:07:16 PM

Topluluk böyle önemli bir şey işte, sen beğenmezsin decentralized değil dersin, adamlar piyasanın yukarıya çıkış yönünü tayin eder duruma gelmiş, her coinde balina oynuyor bu tespit yetersiz, Ripple marketcapte önemli bir yer tutuyor.
goodb
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 20, 2018, 01:10:22 PM
Last edit: April 20, 2018, 01:29:43 PM by goodb

Alacaktim  1 ay önce, burda Türkce forumda bütün rütbeliler cok kötüledi , ne bu ripple sevdasi alanlari hic anlamiyorum filan vs..bende fikrimi degistirdim..Tabi baskasinin fikriyle olmaz bu isler ama, cok kisi karalayinca bende vazgectim..Hatta yatirimci bi abi vardi cevremde onada aktarmistim, onu da vazgecirttim..insh. bakmiyodur  fiyatlara Smiley
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
April 20, 2018, 01:15:29 PM

noobların ripple sevdasından başka bişey degil bu. bitcoini 7k etheri 600 görünce bir gün ripple'ında aynı seviyeye cıkabileceğini düşünen tayfa bu
phantasod
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 20, 2018, 01:16:48 PM

ripple rüzgarı arkasına aldığında yürüyen bir coin kimi spekülatif der kimi projeleri sağlam der bilmiyorum ama ripple artıyor algısı bir başladığında sağlam yükselebiliyor. güven olur mu bilmiyorum
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 20, 2018, 02:13:04 PM

Şu sıralar bence de Ripple al-sat için fırsat sunuyor. Boğaya geçtiğimizde 1,5 - 2 USD fiyatlarını görebileceğini düşünüyoum. Unutulmamalıdır ki her coin bir gün zirvesini tekrar test eder;) O gün geldiğinde de terste kalmamak lazım.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
April 20, 2018, 02:14:06 PM

Aslında diğer coinlerdede ripple kadar olmasada gene var artış iniş ama ripple da piyasayla aynı sekilde hareket ediyor.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
April 20, 2018, 02:15:11 PM

ripple hacimin elveriş olmasından dolayı her tarafta balinalar tarafından seviniyor. son hareketine bakın, bitcoine, ethere bakın. çoğu coin prim yaptı zaten ortada herhangi bir gelişme yok. iki haftadır yatay sonradan primli, asıl bundan sonra ne yapacak. her önüne çıkan direnç engelinden geri mi çekilecek daha dipleri mi görecek yoksa o direnci kırmaya artık kararlı mı?
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 20, 2018, 02:44:03 PM

ripple coinler arasında değeri düşük olup da total suplysi en yüksek alt coin bu yüzden herkesin yatırım yapabileceği bir coin.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
April 20, 2018, 02:58:52 PM

Herkeste ciddi antipati uyandırıyor ripple ama diğer taraftan hic olmaz denilenin bile gün gelip çat diye oldugunun kanıtı 3 usd’yi görmemiz olmuştu. Şimdi al sat fırsatı veriyor diyen arkadaşlara ben de katılıyorum zaten millet bunu sevdiginden degil sadece yükseliş yakaladıgında kârını alıp çıkmak için kullanıyor Grin

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 20, 2018, 03:28:02 PM

Özellikle Türk yatırımcılar tarafından çok tutulan bir kripto para, Daha çok bankaların transfer işlemlerini gerçekleştirmede kullandıklarını duymuştum. Diğer kripto paralara nazaran daha şeffaf bir yapısı var bu aslında kripto paraların mantığına ters gibi gözükse de bir çok yatırımcı için halen popüler olması değerini artıran en önemli etmenlerden birisi
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 20, 2018, 03:36:48 PM

Özellikle sayısı fazla olan coinlere bunları yapıyorlar. Balinalar istediği gibi oynuyor bu coinlerle. Kar alıp çıkacaksınız

Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 20, 2018, 04:15:25 PM

Geçen boğa sezonunda da aynı senaryo vardı ilk Ripple ile güzelce başladılar sonra IOTA ether diye listedeki tüm coinleri pompalamışlardı. Ripple boğa sezon açılışının ilk lokomotifi gibi birşey bu piyasada.  Grin
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: