Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:29:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple değerinin bu kadar artması  (Read 519 times)
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
April 22, 2018, 07:37:17 PM

Ripple'nin artması kadar doğal bir şey yok, kripto para piyasanın en çok spekülasyon yapılan coini.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
April 22, 2018, 07:50:44 PM

Burada ripple'ın al sat coinine dönüştüğünü hüzün ve kederle okuyorum. Ey koca ripple sen bugünleri görecek token miydin yav.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
April 22, 2018, 07:51:32 PM

Ripple'nin artması kadar doğal bir şey yok, kripto para piyasanın en çok spekülasyon yapılan coini.
En çok da demeyelim hem spekülasyonlar genel de tron gibi coinler bırakır peşinden ripple daha o seviye de değila ayrıca coin değil token Sad
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
April 22, 2018, 08:10:55 PM

Marketin üçüncü sırasına yerleşmiş bir token ripple bunun adı konmuş balinalar tarafından, yatırımcısı çok, ilk hareketler hep buna geliyor alıp satarım tabi para kazanmak önemli bundan para alıp diğerlerini çoğaltıyorum icabında.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 22, 2018, 10:30:24 PM

Ripple ile alakalı yine olumlu olumlu haberler gelmeye başladı ama yine çakarlar diye düşünüyorum, zaten piyasanın ruhunu aykırı bir yapısı var ben Ripple ile yatırımı pe düşünmüyorum.
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
April 23, 2018, 07:30:45 AM

Bence de balinalar ripple ı seviyor. Tam bir oyuncak coin oldu. Benim de elimde bir miktar var. Hızlı artışı olsa da karımı edip çekilsem diye bakıyorum

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
April 23, 2018, 09:31:15 AM

Ripple'in artacağı çok belliydi o kadar şirket o kadar banka ile antlaşma yapılmış iken ben doğal karşılıyorum. Direk olarak bu antlaşmalarda ripple kullanmasa dahi ripple a büyük etkileri doğuracağı aşikar.

sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
April 23, 2018, 10:52:07 AM

Ripple'daki değer artışının yegane sebebi ağır spekülasyondur. Bankadır finansal kurumdur ayağına bas bas ilgi topladılar bir bok olduğu da yok partnerlikler hariç. Hiç ripple almadım almam da merkezsiz bir coin çok riskli..

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
April 23, 2018, 11:01:02 AM

Nitekim kar satışları geliyor her zaman ki gibi yine birilerinin canı yandı, pump başladımı atlayıp aza tamah ederek geri inmek lazım o trenden
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 23, 2018, 03:08:04 PM

şu an ripplenin bu seviyelerde seyretmesi bile hayret edici çünkü katıldığı ve destek verdiği projelere bakılırsa çoktan 2 doları şması lazımdı ama o da bu erimeden payına düşeni aldı.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 23, 2018, 08:48:02 PM

Ripple büyük adamların oyuncağı olmuş durumda, oynuyolar sürekli bakalım sonu ne olacak benim pek sevmediğim bir coin ne kazandırdı ne kaybettirdi ama bi soğuk geliyor adından mıdır nedir bilmem
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
April 23, 2018, 08:54:03 PM

Hareketleri iyi takip edilirse, şuanda olan piyasa da kazanç sağlayan bir coin. Bilinirliğin fazla olması balinaların iştahını daha çok artırıyor. Bu piyasa hakkında az çok bilgi sahibi olan hemen herkes Ripple ismini bir şekilde duyuyor.

dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 23, 2018, 09:28:43 PM

Bildiğim kadarıyla decentralize bir coin değil coinin büyük bir bölümü sahibinin ellerinde hal boyle olunca çok iyi manipule edilebiliyor . Ben sevmiyorum kripto mantığına ters biz kimseye ait olmasın takım , advisor az alsın diye düşünüyoruz adam aslan payını elinde bulunduruyor. O zaman vereyim parayı bankaya o işletsin mantık buna geliyor. Ripple birçok anlaşma vb haberler duyuyorumda reel dünyaya hala birşeyler verebilmiş değil bankanın hiçbirinin biz kripto para transferi de yapacaz üstelik ripple ile dediğini duymadım . Ya da Akbank işe anlaşmış diyolar ben Akbankta hiçbir yetkilinin ağzından ripple lafı duymadım
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
April 23, 2018, 09:31:58 PM

Ripple geliştiricilerinin elinde coinlerin yarısından fazlası bulunuyor, bu husus sizin de dediğiniz gibi maniplasyona çok açık bir konu. Ben şahsen yüksek miktarlarda yatırım yapılmaması gerektiğini düşünüyorum

ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 23, 2018, 09:33:23 PM

Her zamanki gibi bir güzel şişiriyorlar abi ripple gibi bir şişen coin token ben görmedim ya nerelerdeydi be eskiden şimdi nerelerde sadece bakıyoruz.

uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
April 23, 2018, 09:36:19 PM

Ripple spekülasyondan beslenen bir coin. Ripple şirketi ile kripto ripple ı karıştırmayın. Bankaların anlaştığı ripple şirketi sadece teknoloji satıyor. Ripple coinle alakalı bir durum değil ve yöneticilerinden biriside bu konuda açıklama yapmış. Spekülasyonda en hızlı etkilenen ve bir anda değerlenip bir anda değer kaybeden bir coin. Dikkatli olmanızı öneririm.
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
April 23, 2018, 10:45:09 PM

Ripple 3 usd den alanlar ciktigi icin artiyor herhalde. Aslinda bu artislar al sat firsati veriyor. Son zamanlarda takibimden 7 8 farkli coin de bu tarz artislar oldu.

alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
April 23, 2018, 11:13:29 PM

Ripple'n değerinin arttığı yook 4 dolarlara kadar çıkan bır coın daha 1 dolar görmedı boğada gene aynı sevıyeleere yaklaşacagnı dusunuorm piyasada rıpple kadar kalıtelı bır kaç tane daha var sadece
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 23, 2018, 11:34:58 PM

Xrp'nin daha arttığı yok, yani henüz boğa sezonunun yeni başladığı düşünülüyor bu yüzden kimse tam emin olamadığı için boğada sayılmayız da. Mayıs ayının başlarında xrp güzel yerlere gelebilir. Sürekli artmasını da beklemeyin lütfen. Satış için hedefi de çok yüksek tutmamakta yarar var. Bol kazançlar.

cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
April 24, 2018, 05:29:44 PM

Ripple haberleri yoğun olarak dönmeye başladı yine ben bir türlü sevemedm Ripple zaten altlar için küçük bir boğa yaşıyoruz hatta bazıları için buyuk bir boğa denebilir. Ripple dikkat edin 3 dolar 5 dolar olacaklar uçuşmasın yine havada!
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: