Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:00:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin, Ethereum ve Ripple'da Ücretsiz Transfer Dönemi (BTCTurk)  (Read 480 times)
lossnet (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 22, 2018, 11:21:32 AM

Konuyu, haber değeri olduğunu düşündüğümden açmıştım. Böyle bir gelişme var diye yani. Ben Paribu kullanıyorum ve gayet de memnunum. BTCTurk malum son zamanlarda epey bir güven kaybı yaşadı. Belki zamanla bunu telafi edebilir. Asıl önemli olan nokta, Paribu gibi popüler Türk borsalarının da gaza gelip rekabet gereği bu sisteme geçmeleri. 0.0005 BTC transfer ücreti şu anda çoooook yüksek. Hele ki BTC $20.000'e ulaştığında acayip pahalı hale gelmişti geçen Aralık ayında.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 22, 2018, 11:49:09 AM

Olumlu bir gelişme bence BTCTürk daha yeni satıldı biraz zaman vermek lazım güzel işler yapabilirler.

Ben sadece para çekmek için Koinim borsasını kullanıyorum o da tamamen alışkanlık bir sorun yaşamadım yaşamadıkça yılda 2 yada 3 kez para çekmek için kullanıyorum.

Bizim borsaların traderları daha fazla çekmeleri lazım mining yapılan coinlerin eklenmesi lazım.

Mesela x parayı mine eden biri ilk Binance gibi borsaya göneriyor sonra Bitcoin vs yapıp Türk borsalarına aktarıyor.

Bu zaman ve para kaybı.

Bitcoin / Ethereum / Monero
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 22, 2018, 12:01:10 PM

ben hep paribu kullanıyordum ama artık alışlarımı btctürkten alırım çok önemli bir hamle bana göre paribu bir şeyler yapmazsa biter bence adamlar çalışıyorlar

Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
April 22, 2018, 12:02:32 PM

Küçük miktarlarda yatırım yapan arkadaşlar bu konuda çok fazla şikayetçi oluyorlardı zaten yatırdıkları paranın %10-%15'i ordan oraya transfer ücretlerinde boşa gidiyordu.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 06, 2018, 07:10:15 PM

Çok iyi olmuş bu, btcturk'te mevcut btc lerim vardı bari ücretsiz transfer ederim. Üst üste atılımlar gerçekleştiriyorlar hadi hayırlısı bakalım. Geçenlerde de komisyonları düşürmüşlerdi baya baya. Şirket başka ele geçince atılımlar gelmeye başladı. Ama bir kaç ay sonra eski yerine geleceği kanaatindeyim, şu an Türkiye piyasasını ellerine geçirme derdindeler ve başarıyorlar da, tebrik ederim kendilerini. Diğer borsalar da aynısını yapsın da rekabet olsun.

Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
May 06, 2018, 10:20:55 PM

Forumdan daha güzel bir reklam aracı olamayacağını hepimiz biliyoruz. BtcTürk sürekli foruma düşen bir borsa ne yapmaları gerektiğini iyi biliyorlar doğrusu.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
May 06, 2018, 10:22:10 PM

Küçük miktarlarda yatırım yapan arkadaşlar bu konuda çok fazla şikayetçi oluyorlardı zaten yatırdıkları paranın %10-%15'i ordan oraya transfer ücretlerinde boşa gidiyordu.
Hocam gerçekten ayrı eziyet de o fee  insan küçük paralarla bir şey yapamıyor mümkünlüğünü kapatıyor bu fee ücretleri yüzünden iş yapamıyoruz.
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
May 06, 2018, 11:28:02 PM

Ücretsiz transferden kasıt nedir, Tx feeleri kim ödüyor acaba, bence burada biraz sorun var gibi gözüküyor, tam anlamıyla ücretsiz sayılmaz eğer tx fee varsa
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
May 06, 2018, 11:55:19 PM

arakadaşın dediği gibi fee kısmı önemli ama ben açıkçası fee ödeyeceklerini düşünmüyorum, o zaman hepten zarar yazarlar diye düşünüyorum.
neinnein125
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 251

VTOS

View Profile
May 07, 2018, 12:20:04 PM

Btctürk ün geri dönüşü cidden sadece altcoin sevdalıları için değil her kripto yatırımcısı için ilaç oldu. Çünkü uzun zamandır rekabetten yoksunduk şimdi ilgi çekmek için altcoin listing inden tutun fee 0 a kadar vardılar. Güzel olaylar.

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
V T O S      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
FACEBOOK     TELEGRAM
MEDIUM    TWITTER     GITHUB

⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 07, 2018, 12:22:52 PM

Güzel güzelde tek sıkıntı normal fiyatların altında olması bu coinlerin dolar bazında düşük kalıyor tl alım satımları alan kişi yok piyasada buj coinleri türkiyeden
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
May 07, 2018, 02:25:22 PM

Geçenlerde düşürdük diye email atmışlardı. Bu sefer kaldırmışlar demekki. Bana emaili gelmedi, uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum. eskiden baya komisyonlar gidiyordu, şimdi daha iyi, hacim yükselir belki

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 07, 2018, 02:26:23 PM

Türkiye piyasasını hareketlendirmeye başladılar. Şimdi paribu düşünsün.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
May 07, 2018, 02:34:53 PM

BTCTürk şuan için Türkiye'nin en sağlam ve popüler borsası bu tarz yaptığı teşvik hareketleri ile de bu durumu güzelce pekiştiriyor. Bazı arkadaşların kafasında soru işaretleri oluşmuş fakat emin olun güvenilirlik kısmında korkacağınız bir yer yok çünkü hisselerin %51 i Finans bankta.

Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 07, 2018, 02:39:07 PM

Btctürkle iş yapmadım.Ben daha çok paribu ve vebitcoinle çalıştım.Ama bundan sonra BTCTÜRK'e geçmemek için bir sebep yok.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
May 07, 2018, 02:53:29 PM

Türk borsalarında sıcak yaz günlerinde ortamın daha da kızışacağını gösteriyor bu durum. Umarım diğer borsalardan da benzer adımlar gelir de bizim için daha karlı yatırımların önü açılır.
OctoCoin
Member
**

Activity: 164

View Profile
May 15, 2018, 11:42:34 AM

Gayet güzel bir gelişme yaptılar kullanıcı odaklı olmaları her zaman bir adım öne geçmelerini sağlıyor bu gelişme ile popullerliginin artmasını saglamıştır.Şuana kadar BTC Turk den yana bır sıkıntı yaşamadım ilerleyen senelerde istedikleri hedefe ulaşacagını dusunuyorum.
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
May 15, 2018, 11:47:15 AM

Aylık olarak küçük yatırımlar yapıp transfer edenler için iyi bir haber olmuş. Zaten coinlerin kendi transfer ücretleri çok düşük.
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
June 25, 2018, 04:33:50 PM

transfer sayısı işlem sayısına göre çok az oluyor, işlemlerden deli gibi komisyon alıyorlardı zaten ama yinede güzel haber. Özellikle paribununda aynı şeyi yapıp işlem komisyonlarını azaltması lazım çok fazla.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
June 25, 2018, 04:34:45 PM

btcturk iyi güzel ama sıkıntı olarak para çekimleri her yerden para çekerken kesinti yapıyor 1000tl altına sistem koinde eft ye 1 tl kesiyor orasını kullanıyorum daha iyi

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: