Bitcoin Forum
May 14, 2024, 06:46:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: hirozaki faraday kardesimizi globalden bir moderator sebep gostermeden banlamis.  (Read 485 times)
kardx
Member
**

Activity: 60
Merit: 10

View Profile
April 25, 2018, 02:52:48 PM

twitterdan takip ettiğim biri. ne yapmışta banlamışlar acaba. faydalı şeyler paylaşıyordu.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
May 01, 2018, 08:48:19 PM

yanlış hatırlamıyorsam merit karsılıgı ico tavsiyesi satıyordu bu arkadas geyiginede olabilir ama o şekilde bir baslık hatırlıyorum. Banlanma sebebi bu baslık olabilir. Modlar banlarlarken sebeb gostermezler kendisi ulaşırsa sebebini öğrenebilir.

Evet ama o başlıkta dalgasına açılmış bir başlıktı ve merit gelmese bile yeni konuları açacağını söylemişti, Ki öyle de yaptı ve sonra yasak olduğunu öğrenince konuyu da kapattı. Forumda adam akıllı takip edilecek 4-5 hesap vardı ve en aktifi hirozakiydi onu da banladılar bu şekilde. Yazık oldu. Adam pundi x'i Türkiye'ye duyuran adam global moderatörlere ulaşarak ısrarla dm atıp engelini kaldırtmalıyız diye düşünüyorum

Yan hesaplardan yandaş bulma çabanı takdir ediyorum. Banlanmış ve ben bunun için gidip global moderatöre mesaj atıcam di mi? ya bu adam pundix i Türkiyeye  duyurdu lütfen banını açın filan hı? sikime banlanmazsa amına koyayım. sanki o bahsetmese Türkiye pundix den habersiz olacaktı. bırak arkadaş kendinizi önemli hissetmeyi. bir sikim bildiğiniz yok. 10 tane yan hesap açıp milletin hakkını sömürmekten başka bir sik bildiğiniz yok. insanlar 1 merit için onlarca satır yazıp da üyeliğine merit kazanmaya çalışırken sen ve senin gibiler içi boş vaadlerle dolu ico sayfaları açıp merit topladı... toplarken iyi kimseye bişi demediniz.. eğer işleriniz yolunda gitse bu sefer ya ben kaliteli mesaj yazdım ondan merit topladım diyecektiniz. şimdi banlanınca globale toplu mesaj atalımmış. bokunuzda boğulun amk. inşallah bütün hesaplarınız da ban yer forum sizin gibi yavşak tayfadan arınır. bir sikiritip gidiniz..
Sen kimin yan hesabısın acaba onu da söylesene hele Smiley Erkek olaydın da kendi hesabınla yazaydın, kim olduğunu %95 tahmin ettiğim, waves tayfasının en fanatiklerinden birisin az çok tahmin ediyorum ama bana kalsın neyse. Hirozaki ile forumda telegramda heryerde kazanıyoruz biz merak etmeyin, senin gibilerin pabucu dama atıldı ksıkanmayın çocugu Wink
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 01, 2018, 09:07:15 PM

Nadir banlanan üyelerden birisi merit için banlanmaz öyle olsa Lauda'dan falan - trust yerdi öyle olsaydı diye düşünüyorum yoksa farklı bir sebep mi var ki altında  Huh

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 01, 2018, 10:02:58 PM

Yanlış hatırlamıyorsam hiç bir bilgisi olmayanları piyasaya dahil eden bir twitter trollüydü kendisi. Güzel olmuş devamı gelir umarım.
h2oandtoxic
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
May 01, 2018, 10:34:59 PM

Yanlış hatırlamıyorsam hiç bir bilgisi olmayanları piyasaya dahil eden bir twitter trollüydü kendisi. Güzel olmuş devamı gelir umarım.

Hiçbir bilgisi olmayanları piyasaya dahil etmiyordu aksine hiçbir bilgisi olmayanları piyasaya dahil edenlere twitterda savaş açmıştı(Tolga Karel'i sildi attı piyasadan). Twitter trolü de değil çok faydalı paylaşımları olan birisi siz yanlış hatırlamışsınız
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
May 04, 2018, 06:09:58 PM

Legendary arkadasların ılgınc yorumlarıSmiley kac yıldır bu pıyasada forumdasın, surda ınsanlara faydalı 20 baslık varsa 10 tanesını en az hıro acmıstır bunu da goruyor edıyoruz, ama yalan at ızı kalır mantıgıyla sacmalamaya devam. Goren de twıtterda ona buna shıtcoın aldırıyor sanıcak, yalnız hıroya da helal olsun en sevmeyenler bıle kendısını takıpte demekkıSmiley Adam burda actıgı baslıkları su projeyı begendım seklınde twıtterdan yazıyor, fenomen olmaya baslamasını mı kıskandınız nedır, twıtterda yaptıgı bısey yuzunden banlancak sankı haha cıdden ılgınc yorum.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
May 05, 2018, 04:23:38 AM

Gerçekten çok üzüldüm. Hirozaki bence de forumda aktif olup, çok faydalı paylaşımlar yapan bir arkadaştı. Bu piyasaya girdiğimden beri bu üçüncü oldu. Önce exortis , sonra pitipawn, şimdi de hiro. Aslında bilgileri tazelemekte fayda var. Moderatörümüz bu arkadaşların banlanma sebepleri ile nelerin banlanma sebebi olacağını tekrar bizlere hatırlatabilir mi acaba?

Gerçekten nick'inin hakkını veriyorsun;

Exortis, aliyağız multi'den banlandı bu BİR

Şu faraday denen fenomen zaten açıklamış twitter hesabından 300-500 dolara muhtaç değilim diye. Eee o zaman sorun ne siz onun çomarları burayı işgal ettiniz. Sizi kullanıyor. 300-500 dolar değil çünkü. Merit verin ICO veriyim derdinden şuttt Smiley

Piti'ye gelince o ayrı bir sorun zaten. Kendi zaten açıklamış forumda herkese kitlerim diye. Ölüm tehditleri falan. Adam ico paylaşınca sorunsuz atlayacak onca insan vardı.

Size ve faraday denen bebenize trade'ler de bol şans....

güzel de maalesef bazı şeyleri yanlıs biliyorsun Smiley

örneğin exortis multiden banlanmadı , zaten multiden banlanmak diye birşey yok. exortis alıntıladığı bir post yüzünden ban yedi , ardından aliyagız hesabını satın aldı. aliyagız hesabı da zamanında exortis hesabının sahibi ile aynı kişi olduğu için banlandı Smiley
3tam1robot
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
May 08, 2018, 12:19:54 PM

Forumda en çok yararlandığımız insanlardan biriydi. Niye banlanmış acaba çok merak ettim.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: