Bitcoin Forum
August 05, 2024, 03:17:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Docademic (Medical Token Currency [MTC]) - Yılın En İyi Projelerinden  (Read 1984 times)
Koray55
Member
**

Activity: 236
Merit: 75

View Profile
May 29, 2018, 08:08:08 PM

24 cente düştü dump oldu. sizce daha düşer mi?

ayın 31 inde airdrop dağıtımı olacak fiyata etkisi olabilir şu an hold durumunda bile böyleyse daha düşebilir muhtemelen ama kısa vadede uzun vadede ise kesinlikle kazandıracak bir token "

airdrop olayı dediğiniz nedir?

MEW'de token tutanlara bir miktar token mi gönderecekler? pundix gibi olacak diye hatırlıyorum.

31 Mayısta tokenların yüzde 5,6 sı kadar token gönderecekler. Yalnız tek şart tokenların borsada değil MEW yada türevi cüzdanlarda olması gerekiyor.

Telegram kanalındaki pin mesajından takip edebilirsiniz fazlası için.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
May 29, 2018, 08:17:02 PM

Teşekkürler hocam, telegramdaki mesajı okudum. 24 ay boyunca mew'de token tutanlara her ay ödül olarak token veriyor.

1000 MTC tutanlara her ay 55 MTC daha aylık ödül gönderiyorlar.
Koray55
Member
**

View Profile
May 29, 2018, 10:58:28 PM

Teşekkürler hocam, telegramdaki mesajı okudum. 24 ay boyunca mew'de token tutanlara her ay ödül olarak token veriyor.

1000 MTC tutanlara her ay 55 MTC daha aylık ödül gönderiyorlar.

Aynen hocam olay bu şekilde. Zaten insanlar tokenları borsadan çekmek istedikleri için fiyat normal olarak aşağı yönde seyrediyor. Zaten bunun yaşanacağı çok açıktı. Aşağıdaki mesajımda belirtmiştim.

Bu hafta 20 cent civarına düşebilir gibi geliyor. Özelikle Perşembe günü gelecek olan Airdroplardan sonra iyice aşağı yöne kayar. Ancak Haziran 2 - Temmuz ortası gibi şuan ki 35 cent civarına gelir. Telegram kanalında herkes çift haneli rakamlara yıl sonu gelmeden ulaşır diye konuşuyor. Tabi bu bir ölçek değil ancak programa gelecek yeni özellikler ile fiyatı yukarılara çıkabilir.

Haziran ortası gibi tekrar rekor kırabilir. Hatta 1 doları aşabilir. Zamanla göreceğiz. Tabiki yatırım tavsiyesi değil. Piyasaya gireli daha 1 ay olmamış bir token için bu tip dalgalanmaların yaşanması gayet olağan bir durum. Bu gibi durumlarda önemli olan soğukkanlı davranıp heyecanla hareket etmemek. MTC benim için bu yılın AL-UNUT'u . Ha bir de Credits  Grin
xzone
Legendary
*

Activity: 2660
Merit: 1515

View Profile
May 30, 2018, 11:32:46 AM

Bugün fiyatı 18 cente kadar saldı, birkaç saat içerisinde toplayıp 32 centi gördü. Cesaret edebilene çok iyi fırsatlar veriyor, ilginç bir coin Cheesy
Bir süredir de 30 cente sabitlendi fakat airdrop sonrasında nasıl bir manzara ile karşılaşırız kestirmek zor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
coinforumgentr
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 12:52:46 PM

airdrop sonrası bence kötü bir şey olmayacak.

airdrop denince başta korktum. telegram grubuna üye ol tarzında airdrop var sandım.
bu şekilde airdrop kasanlar tokeni aldığı gibi genelde satıyor.

bountycilerinde büyük bir çoğunluğu tokenlerini sattı.

cüzdanında mtc tutanlar ek mtc kazanacak. genelde cüzdanında mtc tutanlarda holder adamlar.
son 15 günlük tradede bile yüklü mtc tutan hesaplar sadece tokenlerinin sayısını arttırdı.

30x yapan tokeni satmayıp elinde tutan adam kazandığı ek tokenleride kolay satmaz.

token arzı %4 artacak. ama elinde her mtc tutan kişininde cebindeki token %4 artacak. değer olarak belki düşüş olabilir fakat toplam tokenlerin değerini düşürecek bir şey değil.

coinforumgentr
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 12:54:01 PM

Bu arada aklıma takılan bir konu var. Borsa hesabında mtc tutanlara ek token gelmeyecek. peki onların hisseleri ne olacak?
onlarıda bize mi dağıtacaklar, yoksa ceplerine mi indirecekler, yoksa borsa hesabıda olsa yinede o cüzdanlara tokenleri gönderecekler mi?

---

muhtemelen bu sorunun cevabını bilen yoktur. Eğer ingilizcesi iyi olan birisi şu soruyu ingilizce olarak çevirirse telegram grubundan sormayı denerim.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 30, 2018, 12:57:22 PM

airdrop sonrası bence kötü bir şey olmayacak.

airdrop denince başta korktum. telegram grubuna üye ol tarzında airdrop var sandım.
bu şekilde airdrop kasanlar tokeni aldığı gibi genelde satıyor.

bountycilerinde büyük bir çoğunluğu tokenlerini sattı.

cüzdanında mtc tutanlar ek mtc kazanacak. genelde cüzdanında mtc tutanlarda holder adamlar.
son 15 günlük tradede bile yüklü mtc tutan hesaplar sadece tokenlerinin sayısını arttırdı.

30x yapan tokeni satmayıp elinde tutan adam kazandığı ek tokenleride kolay satmaz.

token arzı %4 artacak. ama elinde her mtc tutan kişininde cebindeki token %4 artacak. değer olarak belki düşüş olabilir fakat toplam tokenlerin değerini düşürecek bir şey değil.

ben faiz olarak görüyorum aslında 1000 tokene 55 token az değil 5 bin satoshiden 275 bin satoshi ediyor her ay katlanarak bu miktar artacak bence hiçbirşey yapmadan havadan 275 bin satoshi güzel para tl bazında düşünürsek yüz liraya yakın para ediyor yaklaşık ayrıca yapman gereken birşey de yok şahsen ben ağustos eylül ayına kadar aşırı bir pump olmadığı sürece hold yapmayı düşünüyorum
coinforumgentr
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 03:24:27 PM

arkadaşlar 1000 tokene 55 değil daha fazla alacağız. adminle konuştum, borsada mutlaka bazı insanlar unutacak dedim. onların payları ne olacak diye sorduğumda, onların payınıda bölüşeceğiz dedi.

bu gece sağlam pump olabilir. airdroptan yararlanmak isteyenler tokenlere saldıracak.

---
Ayrıca
docademic hdol yapan arkadaşlar şu ankete oy vermesini rica ediyorum. doc kazanırsa bedava reklamımızı yapacaklar.
https://twitter.com/johndecafee/status/1001842431833333760

---

Edit: mcaaffe bu arada yeni bir tweet salladı. Cheesy
bitcoine yakın değeri olacak diyor mtc'nin ahaha Cheesy
Koray55
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 10:46:49 PM

Şuan 28-30 cent arası inanılmaz bir dalgalanma var. Ben bu aralığı 20-25 cent olarak tahmin etmiştim. Yarına kadar bu dalgalanma artarak yada azalarak devam eder. @coinforumgentr 'nin paylaştığı bilgiden sonra yarın ilginç şeyler olabilir. Hep birlikte göreceğiz
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
May 30, 2018, 11:41:29 PM

Dalgalanmalar çıkan haberlere göre şekilleniyor ve az da olsa bir yerde sabitlenecek gibi. Bir miktar arttırmak isteyenler için fırsat olabilir ben ilk çıktığında düşer diye tahmin edip satmış şuan da tekrar az da olsa arttırarak geri alıp bir süre beklemeye geçeyim dedim.
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
May 31, 2018, 12:01:25 AM

spreadsheet te twiiter dan 918 kazandığımı yazıyordu . 400 yolladılar telegramda sordum cevap yerine ban yedim ekip gözümde sıfır şuan
Koray55
Member
**

View Profile
May 31, 2018, 12:47:27 AM

spreadsheet te twiiter dan 918 kazandığımı yazıyordu . 400 yolladılar telegramda sordum cevap yerine ban yedim ekip gözümde sıfır şuan

Hocam bounty konusunu genel telegram kanalında yazanı banlıyorlar maalesef. Size önerim ANN konusuna mesaj olarak yazın. Ayrıntılı olarak durumu belirtin. BOUNY konusunu kilitlediler. Bounty dağıtımları için ANN kanalını kullanıyorlar.
polatcelil (OP)
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
May 31, 2018, 01:26:14 AM
Last edit: May 31, 2018, 02:03:15 AM by polatcelil

Airdrop başlamasına ne kadar kaldığını takip etmek isterseniz, bir geri sayım hazırlanmış. Aşağıdaki linktten ulaşabilirsiniz

https://www.timeanddate.com/countdown/launch?iso=20180531T11&p0=234&msg=MTC+Airdrop+Snapshot&font=hand
polatcelil (OP)
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
May 31, 2018, 12:40:20 PM

MTC Airdroptan nasıl yararlanabileceğinize dair telegramda yayınlanan mesajı okumak için;

https://t.me/docademicofficial/75621
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
May 31, 2018, 12:53:45 PM

ayda 10 kadar twitter bounty kampanyasına dahil olun ve düzenli RT, Tweet gönderin. Tokenleri aldınız içlerinden bir, ikisi MTC gibi çıkabilir. Twitter katılımcısına da fena sayıda token göndermediler. iconun kaç katına çıktı ve erken satan gerçekten üzülmüştür.

coinforumgentr
Member
**

View Profile
May 31, 2018, 02:16:41 PM

an itibari ile çok sert bir dump geldi.
Koray55
Member
**

View Profile
May 31, 2018, 05:59:32 PM
Last edit: May 31, 2018, 06:45:32 PM by Koray55

Airdrop an itibarı ile başladı arkadaşlar. Snapshot alındıktan sonra, hesaplara transferler 6 Haziran gibi başlayacak

Ne kadar kazanacağını görmek için aşağıdaki linktteki aracı kullanabilirsiniz

https://mtc.tools/
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
May 31, 2018, 06:48:08 PM

Yorumları baştan sona şöyle bir okudum, bountysine katılan arkadaşlar başlarda çok umutluylen, her şey yolunda giderken hakedilenden daha az token göndererek kendi kendilerini baltalamışlar. Neticede bu piyasada güven prim yapan en önemli detay.
coinforumgentr
Member
**

View Profile
June 01, 2018, 01:08:11 PM

Docademic için Türkçe Telegram grubu sanırım yok. Ben grup kurmayı beceremedim.
Bir arkadaş Docademic için Türkçe bir telegram grubu kurarsa faydalı olabilir.

---

Projenin en başında makalesini yazıp whitepaperı incelemiştim. Fakat projeyi hala tam olarak anlayamadım.
Baştan sona kurucuların ebesine kadar araştıracağım.
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
June 01, 2018, 01:43:49 PM

Yorumları baştan sona şöyle bir okudum, bountysine katılan arkadaşlar başlarda çok umutluylen, her şey yolunda giderken hakedilenden daha az token göndererek kendi kendilerini baltalamışlar. Neticede bu piyasada güven prim yapan en önemli detay.

aynen hocam yaptıkları çok ayıp spreadsheet kapanmış aklımda kalan 918 twitterdan kazanmıştım 200 de telegram olsa 1000 tane verin bari 400 yolladılar dil de yok hakkımızı arayamıyoruz buraya yazan birkaç arkadaşın mew cüzdanına baktım yağdırmışlar makaleye 5000 imzaya 3000 bol bol yollamışlar.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: